Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dobrica - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:20 06:57 (01:37)
Ugao Svetog Save i Zarka ZrenjaninaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
dep. 05:20
Novi Kozjak
arr. 05:25
dep. 05:25
5.1 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 05:32
dep. 05:32
11.6 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 05:42
dep. 05:42
19.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
25.7 km
arr. 05:50
dep. 05:50
26.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
34.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
35.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
35.9 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
43.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:26
dep. 06:26
60.8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:45
dep. 06:45
76.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:57
80.6 km
Dobrica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:20 06:57 (01:37)
Ugao Svetog Save i Zarka ZrenjaninaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
dep. 05:20
Novi Kozjak
arr. 05:25
dep. 05:25
5.1 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 05:32
dep. 05:32
11.6 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 05:42
dep. 05:42
19.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
25.7 km
arr. 05:50
dep. 05:50
26.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
34.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
35.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
35.9 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
43.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:26
dep. 06:26
60.8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:45
dep. 06:45
76.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:57
80.6 km
Dobrica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
05:20 06:57 (01:37)
Ugao Svetog Save i Zarka ZrenjaninaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
dep. 05:20
Novi Kozjak
arr. 05:25
dep. 05:25
5.1 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 05:32
dep. 05:32
11.6 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 05:42
dep. 05:42
19.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
25.7 km
arr. 05:50
dep. 05:50
26.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
34.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
35.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
35.9 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
43.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:26
dep. 06:26
60.8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:45
dep. 06:45
76.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:57
80.6 km
Dobrica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:20 06:57 (01:37)
Ugao Svetog Save i Zarka ZrenjaninaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
dep. 05:20
Novi Kozjak
arr. 05:25
dep. 05:25
5.1 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 05:32
dep. 05:32
11.6 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 05:42
dep. 05:42
19.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
25.7 km
arr. 05:50
dep. 05:50
26.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
34.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
35.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
35.9 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
43.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:26
dep. 06:26
60.8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:45
dep. 06:45
76.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:57
80.6 km
Dobrica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
05:20 06:57 (01:37)
Ugao Svetog Save i Zarka ZrenjaninaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
dep. 05:20
Novi Kozjak
arr. 05:25
dep. 05:25
5.1 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 05:32
dep. 05:32
11.6 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 05:42
dep. 05:42
19.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
25.7 km
arr. 05:50
dep. 05:50
26.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
34.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
35.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
35.9 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
43.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:26
dep. 06:26
60.8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:45
dep. 06:45
76.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:57
80.6 km
Dobrica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
17:30 19:07 (01:37)
Ugao Svetog Save i Zarka ZrenjaninaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
dep. 17:30
Novi Kozjak
arr. 17:35
dep. 17:35
5.1 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 17:42
dep. 17:42
11.6 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 17:52
dep. 17:52
19.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
25.7 km
arr. 18:00
dep. 18:00
26.5 km
arr. 18:07
dep. 18:07
34.5 km
arr. 18:08
dep. 18:08
35.3 km
arr. 18:09
dep. 18:09
35.9 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
43.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:36
dep. 18:36
60.8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:55
dep. 18:55
76.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:07
80.6 km
Dobrica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:20 06:57 (01:37)
Ugao Svetog Save i Zarka ZrenjaninaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
dep. 05:20
Novi Kozjak
arr. 05:25
dep. 05:25
5.1 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 05:32
dep. 05:32
11.6 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 05:42
dep. 05:42
19.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
25.7 km
arr. 05:50
dep. 05:50
26.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
34.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
35.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
35.9 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
43.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:26
dep. 06:26
60.8 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:45
dep. 06:45
76.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:57
80.6 km

Naselja Dobrica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 37min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dobrica je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Dobrica - Beograd (Belgrade) iznosi od 6,99 EUR do 6,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.