Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Doboj - Novi Sad timetable

thursday, 16.08.2018.
07:37 14:30 (06:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 07:37
Rudanka, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Luzani
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Kladari, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Johovac, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bukovac, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Majevac, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
25 km
Podnovlje, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
36 km
Botajica, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
39 km
Modrica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Milosevac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
53 km
Crkvina, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
60 km
Obudovac, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
73 km
Loncari, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
83 km
Krepsic, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
88 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
98 km
Trnjaci, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
118 km
Lukavica
arr. 10:45
dep. 10:45
121 km
Vasani
arr. 10:55
dep. 10:55
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:05
dep. 12:05
154 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:15
dep. 12:15
158 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:40
dep. 12:40
179 km
arr. 14:30
270 km
08:30 16:00 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 08:30
Rudanka, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
7 km
Bukovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Podnovlje, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
29 km
Modrica, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:46
49 km
Crkvina, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
66 km
Obudovac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
80 km
Brcko, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
103 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
118 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:42
dep. 12:42
144 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
174.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
175 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:15
dep. 13:15
195 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
199 km
Ruma, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
227 km
Irig, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
243 km
arr. 16:00
268 km
17:30 23:20 (05:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 17:30
Rudanka, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
7 km
Podnovlje, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Modrica, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
50 km
Crkvina, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
67 km
Samac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
71 km
Obudovac, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
82 km
Brcko, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
119 km
Brezovo polje, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
134 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
160 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 21:00
dep. 21:00
178 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 21:20
dep. 21:20
182 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 21:45
dep. 21:45
199 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
213 km
Ruma, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
228 km
Irig, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
246 km
arr. 23:20
273 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
07:37 14:30 (06:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 07:37
Rudanka, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Luzani
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Kladari, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Johovac, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bukovac, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Majevac, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
25 km
Podnovlje, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
36 km
Botajica, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
39 km
Modrica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Milosevac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
53 km
Crkvina, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
60 km
Obudovac, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
73 km
Loncari, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
83 km
Krepsic, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
88 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
98 km
Trnjaci, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
118 km
Lukavica
arr. 10:45
dep. 10:45
121 km
Vasani
arr. 10:55
dep. 10:55
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:05
dep. 12:05
154 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:15
dep. 12:15
158 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:40
dep. 12:40
179 km
arr. 14:30
270 km
08:30 16:00 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 08:30
Rudanka, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
7 km
Bukovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Podnovlje, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
29 km
Modrica, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:46
49 km
Crkvina, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
66 km
Obudovac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
80 km
Brcko, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
103 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
118 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:42
dep. 12:42
144 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
174.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
175 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:15
dep. 13:15
195 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
199 km
Ruma, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
227 km
Irig, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
243 km
arr. 16:00
268 km
17:30 23:20 (05:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 17:30
Rudanka, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
7 km
Podnovlje, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Modrica, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
50 km
Crkvina, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
67 km
Samac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
71 km
Obudovac, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
82 km
Brcko, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
119 km
Brezovo polje, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
134 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
160 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 21:00
dep. 21:00
178 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 21:20
dep. 21:20
182 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 21:45
dep. 21:45
199 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
213 km
Ruma, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
228 km
Irig, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
246 km
arr. 23:20
273 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
07:37 14:30 (06:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 07:37
Rudanka, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Luzani
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Kladari, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Johovac, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bukovac, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Majevac, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
25 km
Podnovlje, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
36 km
Botajica, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
39 km
Modrica, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Milosevac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
53 km
Crkvina, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
60 km
Obudovac, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
73 km
Loncari, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
83 km
Krepsic, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
88 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
98 km
Trnjaci, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
118 km
Lukavica
arr. 10:45
dep. 10:45
121 km
Vasani
arr. 10:55
dep. 10:55
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:05
dep. 12:05
154 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:15
dep. 12:15
158 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:40
dep. 12:40
179 km
arr. 14:30
270 km
08:30 16:00 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 08:30
Rudanka, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
7 km
Bukovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Podnovlje, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
29 km
Modrica, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:46
49 km
Crkvina, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
66 km
Obudovac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
80 km
Brcko, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
103 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
118 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:42
dep. 12:42
144 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
174.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
175 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:15
dep. 13:15
195 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
199 km
Ruma, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
227 km
Irig, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
243 km
arr. 16:00
268 km
17:30 23:20 (05:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 17:30
Rudanka, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
7 km
Podnovlje, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Modrica, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
50 km
Crkvina, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
67 km
Samac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
71 km
Obudovac, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
82 km
Brcko, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
119 km
Brezovo polje, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
134 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
160 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 21:00
dep. 21:00
178 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 21:20
dep. 21:20
182 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 21:45
dep. 21:45
199 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
213 km
Ruma, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
228 km
Irig, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
246 km
arr. 23:20
273 km

Naselja Doboj i Novi Sad su međusobno udaljena ~271 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 50min., a najduže 07h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Doboj je u 07:37 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.