Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Divcibare - Valjevo timetable

saturday, 16.02.2019.
14:30 15:50 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
44 km
16:30 18:05 (01:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
44 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
14:30 15:50 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
44 km
16:30 18:05 (01:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
44 km
 
Departures on: monday, 18.02.2019.
14:30 15:50 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
44 km
16:30 18:05 (01:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
44 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
14:30 15:50 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
44 km
16:30 18:05 (01:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
44 km

Naselja Divcibare i Valjevo su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Divcibare je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.