Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Divcibare - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
14:30 17:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
21 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
29 km
arr. 16:05
dep. 16:05
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
136 km
16:30 19:45 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
45 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
46 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
47 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
48 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
52 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
55 km
arr. 18:20
dep. 18:20
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
136 km
Divcibare - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
14:30 17:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
21 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
29 km
arr. 16:05
dep. 16:05
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
136 km
16:30 19:45 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
45 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
46 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
47 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
48 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
52 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
55 km
arr. 18:20
dep. 18:20
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
136 km
Divcibare - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
14:30 17:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
21 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
29 km
arr. 16:05
dep. 16:05
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
136 km
16:30 19:45 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
45 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
46 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
47 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
48 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
52 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
55 km
arr. 18:20
dep. 18:20
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
136 km
Divcibare - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
14:30 17:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 14:30
Divcibare, Stari grad
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Krcmar
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Osecenica
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Rajkovic
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Paune, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
30 km
Klinci, Grm
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
21 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
29 km
arr. 16:05
dep. 16:05
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
136 km
16:30 19:45 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divcibare
dep. 16:30
Divcibare, Stari grad
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Krcmar
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Osecenica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Rajkovic
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Paune, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Klinci, Grm
arr. 17:22
dep. 17:22
31 km
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
32 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
33 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
arr. 17:33
dep. 17:33
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
41 km
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
45 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
46 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
47 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
48 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
50 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
52 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
55 km
arr. 18:20
dep. 18:20
60 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
63 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
65 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
136 km

Naselja Divcibare i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~136 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Divcibare je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.