Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Divci kod Valjeva - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 24.02.2019.
05:45 07:00 (01:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 05:45
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Slovac, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Vreoci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:09
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
40 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:28
dep. 06:28
54 km
arr. 06:36
dep. 06:37
65 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:45
dep. 06:46
75 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:52
dep. 06:53
81 km
arr. 07:00
91 km
05:50 07:40 (01:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 05:50
Loznica kod Valjeva
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
7.8 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
10.3 km
Bajevac, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Bajevac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
13.9 km
Murgas
arr. 06:10
dep. 06:10
16.3 km
Ub, Vučijak
arr. 06:13
dep. 06:13
19.1 km
arr. 06:20
dep. 06:20
22.7 km
Bogdanovica
arr. 06:24
dep. 06:24
25.6 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 06:26
dep. 06:26
27.9 km
Milorci
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Loncanik
arr. 06:32
dep. 06:32
32.1 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
44.9 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
48.6 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
dep. 06:59
50.1 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
54.2 km
Umka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
59.9 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:27
dep. 07:27
76.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:40
81.3 km
07:16 08:45 (01:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 07:16
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:27
dep. 07:27
11 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
84 km
07:59 09:35 (01:36)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 07:59
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
14 km
Murgas
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
Ub, Vučijak
arr. 08:21
dep. 08:21
18 km
arr. 08:25
dep. 08:25
21 km
Bogdanovica
arr. 08:28
dep. 08:28
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Milorci
arr. 08:34
dep. 08:34
29 km
Loncanik
arr. 08:37
dep. 08:37
32 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
36 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
41 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
44 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
48 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
53 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
56 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
84 km
08:13 09:45 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 08:13
Loznica kod Valjeva
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
11 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
84 km
08:52 10:11 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 08:52
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
23 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:34
49 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:39
dep. 09:39
54 km
arr. 09:48
dep. 09:48
65 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:56
dep. 09:57
75 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:03
dep. 10:04
81 km
arr. 10:11
91 km
09:16 10:45 (01:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 09:16
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
arr. 09:24
dep. 09:24
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:45
84 km
10:13 11:45 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 10:13
Loznica kod Valjeva
arr. 10:16
dep. 10:16
3 km
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:45
84 km
10:14 12:00 (01:46)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 10:14
arr. 10:23
dep. 10:23
8 km
Murgas
arr. 10:33
dep. 10:33
16 km
arr. 10:40
dep. 10:40
21 km
Bogdanovica
arr. 10:43
dep. 10:43
24 km
Milorci
arr. 10:49
dep. 10:49
29 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
36 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
41 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
53 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
84 km
11:28 13:00 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 11:28
Loznica kod Valjeva
arr. 11:31
dep. 11:31
3 km
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:39
dep. 11:39
11 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:50
dep. 12:50
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
84 km
12:05 13:20 (01:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 12:05
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
23 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
40 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
54 km
arr. 12:56
dep. 12:57
65 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:05
dep. 13:06
75 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
81 km
arr. 13:20
91 km
12:16 13:45 (01:29)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 12:16
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
3 km
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:30
dep. 13:30
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:45
84 km
12:43 14:30 (01:47)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 12:43
Loznica kod Valjeva
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Bajevac, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:06
dep. 13:06
14 km
Murgas
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Ub, Vučijak
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
arr. 13:20
dep. 13:20
21 km
Bogdanovica
arr. 13:24
dep. 13:24
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:26
dep. 13:26
26 km
Milorci
arr. 13:30
dep. 13:30
29 km
Loncanik
arr. 13:33
dep. 13:33
32 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
36 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
41 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
44 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
48 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
53 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
56 km
Umka, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
84 km
13:47 15:30 (01:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 13:47
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
arr. 13:56
dep. 13:56
8 km
Stepanje
arr. 14:01
dep. 14:01
10 km
Bajevac, I
arr. 14:04
dep. 14:04
12 km
Bajevac, II
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Murgas
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Ub, Vučijak
arr. 14:12
dep. 14:12
18 km
arr. 14:15
dep. 14:15
21 km
Bogdanovica
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:20
dep. 14:20
26 km
Milorci
arr. 14:23
dep. 14:23
29 km
Loncanik
arr. 14:26
dep. 14:26
32 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
36 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
41 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
44 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
48 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
53 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
56 km
Umka, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:18
dep. 15:18
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
84 km
14:28 16:00 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 14:28
Loznica kod Valjeva
arr. 14:31
dep. 14:31
3 km
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
11 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:50
dep. 15:50
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
84 km
14:47 16:30 (01:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 14:47
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
3 km
arr. 14:56
dep. 14:56
8 km
Stepanje
arr. 15:01
dep. 15:01
10 km
Bajevac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
12 km
Bajevac, II
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
Murgas
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Ub, Vučijak
arr. 15:12
dep. 15:12
18 km
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Bogdanovica
arr. 15:18
dep. 15:18
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 15:20
dep. 15:20
26 km
Milorci
arr. 15:23
dep. 15:23
29 km
Loncanik
arr. 15:26
dep. 15:26
32 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
36 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
44 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
48 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
56 km
Umka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:18
dep. 16:18
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
84 km
15:09 16:31 (01:22)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 15:09
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 15:12
dep. 15:12
3 km
Slovac, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:22
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
23 km
Vreoci, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
40 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:53
49 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:58
dep. 15:58
54 km
arr. 16:07
dep. 16:08
65 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 16:16
dep. 16:17
75 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
81 km
arr. 16:31
91 km
15:58 17:30 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 15:58
Loznica kod Valjeva
arr. 16:01
dep. 16:01
3 km
arr. 16:05
dep. 16:05
8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
11 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
84 km
16:56 18:14 (01:18)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 16:56
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:59
dep. 16:59
3 km
Slovac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
23 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:22
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
40 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:38
49 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:43
dep. 17:43
54 km
arr. 17:51
dep. 17:51
65 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:59
dep. 18:00
75 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:06
dep. 18:07
81 km
arr. 18:14
91 km
17:07 18:50 (01:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 17:07
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
3 km
arr. 17:16
dep. 17:16
8 km
Stepanje
arr. 17:21
dep. 17:21
10 km
Bajevac, I
arr. 17:24
dep. 17:24
12 km
Bajevac, II
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Murgas
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Ub, Vučijak
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Bogdanovica
arr. 17:38
dep. 17:38
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Milorci
arr. 17:43
dep. 17:43
29 km
Loncanik
arr. 17:46
dep. 17:46
32 km
Piroman, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
36 km
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
41 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
44 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
48 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
53 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:15
dep. 18:15
56 km
Umka, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
84 km
17:15 18:45 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 17:15
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
23 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
78 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
84 km
18:13 19:45 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 18:13
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Murgas
arr. 18:31
dep. 18:31
16 km
arr. 18:37
dep. 18:37
21 km
Bogdanovica
arr. 18:40
dep. 18:40
24 km
Milorci
arr. 18:46
dep. 18:46
29 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
36 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
41 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
53 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
84 km
18:13 19:45 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 18:13
Loznica kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
3 km
arr. 18:20
dep. 18:20
-52 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
-52 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
16 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
84 km
19:15 20:45 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 19:15
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
16 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
84 km
20:14 22:15 (02:01)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 20:14
Loznica kod Valjeva
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
arr. 20:23
dep. 20:23
8 km
Stepanje
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Bajevac, I
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Bajevac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
14 km
Murgas
arr. 20:33
dep. 20:33
16 km
Ub, Vučijak
arr. 20:36
dep. 20:36
18 km
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Bogdanovica
arr. 20:43
dep. 20:43
24 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 20:45
dep. 20:45
26 km
Milorci
arr. 20:49
dep. 20:49
29 km
Loncanik
arr. 20:52
dep. 20:52
32 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
36 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
41 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
44 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
48 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:25
53 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
56 km
Umka, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
62 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:05
dep. 22:05
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
84 km
20:38 21:55 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 20:38
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:41
dep. 20:41
3 km
Slovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
9 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
23 km
Vreoci, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
40 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:20
dep. 21:20
54 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:40
dep. 21:41
75 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:47
dep. 21:48
81 km
arr. 21:55
91 km

Naselja Divci kod Valjeva i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Divci kod Valjeva je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.