Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Devca - Prokuplje timetable

thursday, 18.07.2019.
06:25 07:00 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 06:25
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 06:37
dep. 06:37
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 06:41
dep. 06:41
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 06:49
dep. 06:49
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:52
dep. 06:52
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:56
dep. 06:56
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:00
16 km
13:05 13:40 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 13:05
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 13:11
dep. 13:11
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 13:17
dep. 13:17
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 13:29
dep. 13:29
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:32
dep. 13:32
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:36
dep. 13:36
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
16 km
Devca - Prokuplje timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:25 07:00 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 06:25
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 06:37
dep. 06:37
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 06:41
dep. 06:41
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 06:49
dep. 06:49
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:52
dep. 06:52
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:56
dep. 06:56
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:00
16 km
13:05 13:40 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 13:05
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 13:11
dep. 13:11
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 13:17
dep. 13:17
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 13:29
dep. 13:29
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:32
dep. 13:32
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:36
dep. 13:36
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
16 km
Devca - Prokuplje timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:10 06:45 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 06:10
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 06:22
dep. 06:22
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 06:26
dep. 06:26
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:37
dep. 06:37
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:41
dep. 06:41
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:45
16 km
13:05 13:40 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 13:05
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 13:11
dep. 13:11
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 13:17
dep. 13:17
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 13:29
dep. 13:29
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:32
dep. 13:32
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:36
dep. 13:36
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
16 km
Devca - Prokuplje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:25 07:00 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 06:25
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 06:37
dep. 06:37
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 06:41
dep. 06:41
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 06:49
dep. 06:49
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:52
dep. 06:52
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:56
dep. 06:56
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:00
16 km
13:05 13:40 (00:35)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 13:05
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 13:11
dep. 13:11
3 km
Balinovac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 13:17
dep. 13:17
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
9.3 km
Nova Bozurna
arr. 13:29
dep. 13:29
11.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:32
dep. 13:32
12.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:36
dep. 13:36
14.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
16 km

Naselja Devca i Prokuplje su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Devca je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 13:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.