Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Devca - Nis timetable

friday, 19.07.2019.
04:40 05:55 (01:15)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 04:40
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 04:46
dep. 04:46
3 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 04:49
dep. 04:49
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 04:52
dep. 04:52
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 04:54
dep. 04:54
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 04:56
dep. 04:56
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 04:58
dep. 04:58
8.8 km
Merosina
arr. 05:06
dep. 05:06
16 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:09
dep. 05:09
18.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
25 km
Balajnac kod Merošine
arr. 05:21
dep. 05:21
24.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
23.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:29
dep. 05:29
28.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:32
dep. 05:32
29.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:34
dep. 05:34
30 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
30.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
31.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
33.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
35 km
arr. 05:46
dep. 05:46
37 km
arr. 05:49
dep. 05:49
38.7 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
40.6 km
11:30 12:40 (01:10)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 11:30
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 11:39
dep. 11:39
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:41
dep. 11:41
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:43
dep. 11:43
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:44
dep. 11:44
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
8.8 km
Merosina
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
18.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Balajnac kod Merošine
arr. 12:09
dep. 12:09
24.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
23.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:16
dep. 12:16
28.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:18
dep. 12:18
29.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
30 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
30.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:23
dep. 12:23
31.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:26
dep. 12:26
33.7 km
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
arr. 12:31
dep. 12:31
37 km
arr. 12:34
dep. 12:34
38.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
40.6 km
Devca - Nis timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
04:35 05:50 (01:15)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 04:35
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 04:41
dep. 04:41
3 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 04:44
dep. 04:44
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 04:47
dep. 04:47
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 04:49
dep. 04:49
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 04:51
dep. 04:51
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
8.8 km
Merosina
arr. 05:01
dep. 05:01
16 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:04
dep. 05:04
18.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
25 km
Balajnac kod Merošine
arr. 05:16
dep. 05:16
24.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:14
dep. 05:14
23.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:24
dep. 05:24
28.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:27
dep. 05:27
29.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:29
dep. 05:29
30 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
30.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:33
dep. 05:33
31.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:36
dep. 05:36
33.7 km
arr. 05:38
dep. 05:38
35 km
arr. 05:41
dep. 05:41
37 km
arr. 05:44
dep. 05:44
38.7 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
40.6 km
Devca - Nis timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
04:40 05:55 (01:15)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 04:40
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 04:46
dep. 04:46
3 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 04:49
dep. 04:49
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 04:52
dep. 04:52
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 04:54
dep. 04:54
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 04:56
dep. 04:56
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 04:58
dep. 04:58
8.8 km
Merosina
arr. 05:06
dep. 05:06
16 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:09
dep. 05:09
18.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
25 km
Balajnac kod Merošine
arr. 05:21
dep. 05:21
24.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
23.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:29
dep. 05:29
28.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:32
dep. 05:32
29.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:34
dep. 05:34
30 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
30.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
31.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
33.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
35 km
arr. 05:46
dep. 05:46
37 km
arr. 05:49
dep. 05:49
38.7 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
40.6 km
11:30 12:40 (01:10)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 11:30
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 11:39
dep. 11:39
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:41
dep. 11:41
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:43
dep. 11:43
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:44
dep. 11:44
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
8.8 km
Merosina
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
18.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Balajnac kod Merošine
arr. 12:09
dep. 12:09
24.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
23.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:16
dep. 12:16
28.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:18
dep. 12:18
29.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
30 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
30.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:23
dep. 12:23
31.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:26
dep. 12:26
33.7 km
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
arr. 12:31
dep. 12:31
37 km
arr. 12:34
dep. 12:34
38.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
40.6 km
Devca - Nis timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
04:40 05:55 (01:15)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 04:40
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 04:46
dep. 04:46
3 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 04:49
dep. 04:49
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 04:52
dep. 04:52
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 04:54
dep. 04:54
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 04:56
dep. 04:56
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 04:58
dep. 04:58
8.8 km
Merosina
arr. 05:06
dep. 05:06
16 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:09
dep. 05:09
18.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
25 km
Balajnac kod Merošine
arr. 05:21
dep. 05:21
24.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
23.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:29
dep. 05:29
28.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:32
dep. 05:32
29.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:34
dep. 05:34
30 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
30.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
31.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
33.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
35 km
arr. 05:46
dep. 05:46
37 km
arr. 05:49
dep. 05:49
38.7 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
40.6 km
11:30 12:40 (01:10)
Skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Devca, Skola
dep. 11:30
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Desilovo, Raskrsnica za Balinovac
arr. 11:39
dep. 11:39
4.7 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:41
dep. 11:41
6.3 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:43
dep. 11:43
7.2 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:44
dep. 11:44
8.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
8.8 km
Merosina
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
18.4 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Balajnac kod Merošine
arr. 12:09
dep. 12:09
24.3 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
23.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:16
dep. 12:16
28.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:18
dep. 12:18
29.1 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
30 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
30.9 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:23
dep. 12:23
31.5 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:26
dep. 12:26
33.7 km
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
arr. 12:31
dep. 12:31
37 km
arr. 12:34
dep. 12:34
38.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
40.6 km

Naselja Devca i Nis su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Devca je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 11:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.