Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Despotovo - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
05:18 06:02 (00:44)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Center
dep. 05:18
arr. 05:26
dep. 05:26
7.9 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 05:27
dep. 05:27
8.6 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 05:31
dep. 05:31
12.6 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 05:33
dep. 05:33
13.9 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 05:34
dep. 05:34
14.7 km
Stepanovicevo, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
17.3 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
18.8 km
arr. 05:46
dep. 05:46
27.1 km
Rumenka, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
34.1 km
arr. 06:02
42.1 km
05:50 07:38 (01:48)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Center
dep. 05:50
Silbas, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
9.4 km
Gajdobra, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
14.9 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
17.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
29 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
29.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
30.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 06:53
dep. 06:53
39.5 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
40.4 km
arr. 06:56
dep. 06:56
41.4 km
Glozan, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
44.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:07
dep. 07:07
51.2 km
arr. 07:14
dep. 07:14
57.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
62 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
67.6 km
arr. 07:38
70.3 km
09:04 09:50 (00:46)
DrapsinMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Drapsin
dep. 09:04
Despotovo, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
0.9 km
Kulpin, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
14 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
18.7 km
arr. 09:50
41.9 km
11:55 13:43 (01:48)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Center
dep. 11:55
Silbas, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
9.4 km
Gajdobra, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
14.9 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
17.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:29
dep. 12:29
27.5 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
29 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
29.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
30.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
39.5 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
40.4 km
arr. 13:01
dep. 13:01
41.4 km
Glozan, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
44.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:12
dep. 13:12
51.2 km
arr. 13:19
dep. 13:19
57.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
62 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
67.6 km
arr. 13:43
70.3 km
14:40 15:40 (01:00)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Center
dep. 14:40
Silbas, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
10 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
18 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 15:17
dep. 15:17
24 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
arr. 15:40
47 km
17:23 18:07 (00:44)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Center
dep. 17:23
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
8.7 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
12.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 17:38
dep. 17:38
14 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
14.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
17.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
18.9 km
arr. 17:51
dep. 17:51
27.2 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
34.2 km
arr. 18:07
42.2 km
17:23 18:07 (00:44)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Center
dep. 17:23
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
8.7 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
12.7 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 18
arr. 17:38
dep. 17:38
14 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
14.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
17.4 km
arr. 17:51
dep. 17:51
27.2 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
34.2 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 18:03
dep. 18:03
40.2 km
arr. 18:07
42.2 km
18:11 20:13 (02:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovo, Center
dep. 18:11
Silbas, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
9.4 km
Gajdobra, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
14.9 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
17.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 18:57
dep. 18:57
27.5 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
29 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
29.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
30.6 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
40.4 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
44.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 19:42
dep. 19:42
51.2 km
arr. 19:49
dep. 19:49
57.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
62 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
67.6 km
arr. 20:13
70.3 km

Naselja Despotovo i Novi Sad su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 02h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovo je u 05:18 h, dok je poslednji polazak u 18:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.