Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Despotovac - Svilajnac timetable

thursday, 28.05.2020.
06:40 07:17 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 06:40
Miliva, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
2.8 km
Miliva
arr. 06:48
dep. 06:48
4.2 km
Plazane, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
6.1 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:04
dep. 07:04
17.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
19.2 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
22.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:17
27.1 km
06:56 07:38 (00:42)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 06:56
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:02
dep. 07:02
2.8 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:04
dep. 07:04
4.2 km
Plazane, Plazanski put
arr. 07:09
dep. 07:09
6.1 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
11 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
17.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 07:27
dep. 07:27
19.2 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 07:30
dep. 07:30
22.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:38
27.1 km
07:15 07:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:15
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Plazane, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:55
27 km
07:30 08:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
27 km
08:00 08:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 08:00
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Plazane, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:40
27 km
11:45 12:20 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 11:45
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Plazane, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:20
27 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:00
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 14:05
dep. 14:05
1.5 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.9 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 14:09
dep. 14:09
2.8 km
Plazane, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
6.1 km
Medveda kod Despotovca
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
13.2 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
16.1 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
17.9 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
20.8 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:45
26.7 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:15
Miliva, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
2.8 km
Miliva
arr. 14:26
dep. 14:26
4.2 km
Plazane, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
6.1 km
Medveda kod Despotovca
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 14:45
dep. 14:45
17.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
22.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:00
27.1 km
17:35 18:37 (01:02)
Bus stationTE Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 17:35
Despotovac, Brest
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Miliva
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Plazane
arr. 17:44
dep. 17:44
6 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:49
dep. 17:49
9 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
14 km
Troponje, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
22 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
25 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:14
dep. 18:30
27 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 18:37
31 km

Naselja Despotovac i Svilajnac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.