Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Despotovac - Krepoljin timetable

thursday, 20.02.2020.
14:10 15:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.6 km
Stenjevac
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stenjevac, Vodna
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Sladaja, Ulaz u selo
arr. 14:39
dep. 14:39
15.1 km
Sladaja, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Sladaja, Novo naselje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Panjevac kod Despotovca, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Lipovica kod Despotovca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
26.1 km
Krupaja
arr. 15:16
dep. 15:16
31.9 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 15:25
dep. 15:25
36.4 km
Sige
arr. 15:30
dep. 15:30
39.2 km
Krepoljin
arr. 15:41
44.6 km
Despotovac - Krepoljin timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
14:10 15:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.6 km
Stenjevac
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stenjevac, Vodna
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Sladaja, Ulaz u selo
arr. 14:39
dep. 14:39
15.1 km
Sladaja, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Sladaja, Novo naselje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Panjevac kod Despotovca, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Lipovica kod Despotovca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
26.1 km
Krupaja
arr. 15:16
dep. 15:16
31.9 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 15:25
dep. 15:25
36.4 km
Sige
arr. 15:30
dep. 15:30
39.2 km
Krepoljin
arr. 15:41
44.6 km
Despotovac - Krepoljin timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
14:10 15:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.6 km
Stenjevac
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stenjevac, Vodna
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Sladaja, Ulaz u selo
arr. 14:39
dep. 14:39
15.1 km
Sladaja, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Sladaja, Novo naselje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Panjevac kod Despotovca, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Lipovica kod Despotovca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
26.1 km
Krupaja
arr. 15:16
dep. 15:16
31.9 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 15:25
dep. 15:25
36.4 km
Sige
arr. 15:30
dep. 15:30
39.2 km
Krepoljin
arr. 15:41
44.6 km
Despotovac - Krepoljin timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
14:10 15:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.6 km
Stenjevac
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stenjevac, Vodna
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Sladaja, Ulaz u selo
arr. 14:39
dep. 14:39
15.1 km
Sladaja, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Sladaja, Novo naselje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Panjevac kod Despotovca, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Lipovica kod Despotovca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
26.1 km
Krupaja
arr. 15:16
dep. 15:16
31.9 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 15:25
dep. 15:25
36.4 km
Sige
arr. 15:30
dep. 15:30
39.2 km
Krepoljin
arr. 15:41
44.6 km
Despotovac - Krepoljin timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
14:10 15:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.6 km
Stenjevac
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stenjevac, Vodna
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Sladaja, Ulaz u selo
arr. 14:39
dep. 14:39
15.1 km
Sladaja, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Sladaja, Novo naselje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Panjevac kod Despotovca, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Lipovica kod Despotovca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
26.1 km
Krupaja
arr. 15:16
dep. 15:16
31.9 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 15:25
dep. 15:25
36.4 km
Sige
arr. 15:30
dep. 15:30
39.2 km
Krepoljin
arr. 15:41
44.6 km
Despotovac - Krepoljin timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
14:10 15:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.6 km
Stenjevac
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stenjevac, Vodna
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Sladaja, Ulaz u selo
arr. 14:39
dep. 14:39
15.1 km
Sladaja, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Sladaja, Novo naselje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Panjevac kod Despotovca, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Lipovica kod Despotovca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
26.1 km
Krupaja
arr. 15:16
dep. 15:16
31.9 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 15:25
dep. 15:25
36.4 km
Sige
arr. 15:30
dep. 15:30
39.2 km
Krepoljin
arr. 15:41
44.6 km
Despotovac - Krepoljin timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
14:10 15:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.6 km
Stenjevac
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stenjevac, Vodna
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Sladaja, Ulaz u selo
arr. 14:39
dep. 14:39
15.1 km
Sladaja, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.7 km
Sladaja, Novo naselje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Panjevac kod Despotovca, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Lipovica kod Despotovca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
26.1 km
Krupaja
arr. 15:16
dep. 15:16
31.9 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 15:25
dep. 15:25
36.4 km
Sige
arr. 15:30
dep. 15:30
39.2 km
Krepoljin
arr. 15:41
44.6 km

Naselja Despotovac i Krepoljin su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 31min., a najduže 01h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovac je u 14:10 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.