Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Despotovac - Kragujevac timetable

monday, 03.10.2022.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 16:30
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 16:42
dep. 16:42
9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: saturday, 08.10.2022.
07:30 09:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:36
dep. 07:36
2.8 km
arr. 07:38
dep. 07:38
4.2 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 07:42
dep. 07:42
6.1 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 07:53
dep. 07:53
14.5 km
arr. 07:58
dep. 07:58
17.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
19.2 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
22.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:10
70.8 km

Naselja Despotovac i Kragujevac su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.