Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Despotovac - Kragujevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
17:35 19:45 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 17:35
Despotovac, Brest
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Miliva
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Plazane
arr. 17:44
dep. 17:44
6 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:49
dep. 17:49
9 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
14 km
Troponje, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
22 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
25 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:14
dep. 18:30
27 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 18:37
dep. 18:37
31 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 18:39
dep. 18:39
32 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:45
dep. 18:45
36 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
37 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:49
dep. 18:49
38 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 18:50
dep. 18:50
39 km
Lapovo Varosica, Prodavnica II
arr. 18:52
dep. 18:52
40 km
Lapovo Varosica, Prodavnica I
arr. 18:54
dep. 18:54
41 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
42 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
43 km
Lapovo Varosica, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
45 km
Lapovo Varosica, Trafo
arr. 19:00
dep. 19:00
46 km
Lapovo Varosica, Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
48 km
Batocina, Rampa
arr. 19:05
dep. 19:05
50 km
Batocina, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
51 km
Batocina, Turcin
arr. 19:11
dep. 19:11
54 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 19:14
dep. 19:14
56 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 19:23
dep. 19:23
62 km
Botunje, Novi put
arr. 19:26
dep. 19:26
64 km
Botunje
arr. 19:28
dep. 19:28
65 km
Botunje, Kapovac
arr. 19:31
dep. 19:31
67 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
17:35 19:45 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 17:35
Despotovac, Brest
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Miliva
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Plazane
arr. 17:44
dep. 17:44
6 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:49
dep. 17:49
9 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
14 km
Troponje, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
22 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
25 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:14
dep. 18:30
27 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 18:37
dep. 18:37
31 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 18:39
dep. 18:39
32 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:45
dep. 18:45
36 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
37 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:49
dep. 18:49
38 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 18:50
dep. 18:50
39 km
Lapovo Varosica, Prodavnica II
arr. 18:52
dep. 18:52
40 km
Lapovo Varosica, Prodavnica I
arr. 18:54
dep. 18:54
41 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
42 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
43 km
Lapovo Varosica, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
45 km
Lapovo Varosica, Trafo
arr. 19:00
dep. 19:00
46 km
Lapovo Varosica, Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
48 km
Batocina, Rampa
arr. 19:05
dep. 19:05
50 km
Batocina, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
51 km
Batocina, Turcin
arr. 19:11
dep. 19:11
54 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 19:14
dep. 19:14
56 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 19:23
dep. 19:23
62 km
Botunje, Novi put
arr. 19:26
dep. 19:26
64 km
Botunje
arr. 19:28
dep. 19:28
65 km
Botunje, Kapovac
arr. 19:31
dep. 19:31
67 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
17:35 19:45 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 17:35
Despotovac, Brest
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Miliva
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Plazane
arr. 17:44
dep. 17:44
6 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:49
dep. 17:49
9 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
14 km
Troponje, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
22 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
25 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:14
dep. 18:30
27 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 18:37
dep. 18:37
31 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 18:39
dep. 18:39
32 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:45
dep. 18:45
36 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
37 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:49
dep. 18:49
38 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 18:50
dep. 18:50
39 km
Lapovo Varosica, Prodavnica II
arr. 18:52
dep. 18:52
40 km
Lapovo Varosica, Prodavnica I
arr. 18:54
dep. 18:54
41 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
42 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
43 km
Lapovo Varosica, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
45 km
Lapovo Varosica, Trafo
arr. 19:00
dep. 19:00
46 km
Lapovo Varosica, Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
48 km
Batocina, Rampa
arr. 19:05
dep. 19:05
50 km
Batocina, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
51 km
Batocina, Turcin
arr. 19:11
dep. 19:11
54 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 19:14
dep. 19:14
56 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 19:23
dep. 19:23
62 km
Botunje, Novi put
arr. 19:26
dep. 19:26
64 km
Botunje
arr. 19:28
dep. 19:28
65 km
Botunje, Kapovac
arr. 19:31
dep. 19:31
67 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
77 km
Despotovac - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:30 09:15 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
77 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 16:30
Medveda kod Despotovca
arr. 16:42
dep. 16:42
9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
27 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
77 km
17:35 19:45 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 17:35
Despotovac, Brest
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Miliva
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Plazane
arr. 17:44
dep. 17:44
6 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:49
dep. 17:49
9 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
14 km
Troponje, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
22 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
25 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:14
dep. 18:30
27 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 18:37
dep. 18:37
31 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 18:39
dep. 18:39
32 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:45
dep. 18:45
36 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
37 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:49
dep. 18:49
38 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 18:50
dep. 18:50
39 km
Lapovo Varosica, Prodavnica II
arr. 18:52
dep. 18:52
40 km
Lapovo Varosica, Prodavnica I
arr. 18:54
dep. 18:54
41 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
42 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
43 km
Lapovo Varosica, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
45 km
Lapovo Varosica, Trafo
arr. 19:00
dep. 19:00
46 km
Lapovo Varosica, Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
48 km
Batocina, Rampa
arr. 19:05
dep. 19:05
50 km
Batocina, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
51 km
Batocina, Turcin
arr. 19:11
dep. 19:11
54 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 19:14
dep. 19:14
56 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 19:23
dep. 19:23
62 km
Botunje, Novi put
arr. 19:26
dep. 19:26
64 km
Botunje
arr. 19:28
dep. 19:28
65 km
Botunje, Kapovac
arr. 19:31
dep. 19:31
67 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
77 km

Naselja Despotovac i Kragujevac su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.