Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Despotovac - Jagodina timetable

thursday, 27.02.2020.
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Plazane, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Bogava, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 08:25
dep. 08:25
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
35 km
13:15 14:30 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 13:15
Vitance, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Trucevac, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Bogava, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:30
35 km
18:45 20:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 18:45
Vitance, Dom
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Trucevac, Izlaz
arr. 19:00
dep. 19:00
6 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
17 km
Bogava, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 19:50
dep. 19:50
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:00
35 km
Despotovac - Jagodina timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Plazane, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Bogava, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 08:25
dep. 08:25
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
35 km
13:15 14:30 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 13:15
Vitance, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Trucevac, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Bogava, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:30
35 km
18:45 20:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 18:45
Vitance, Dom
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Trucevac, Izlaz
arr. 19:00
dep. 19:00
6 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
17 km
Bogava, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 19:50
dep. 19:50
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:00
35 km
Despotovac - Jagodina timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:30
Miliva
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Plazane, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Bogava, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 08:25
dep. 08:25
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:30
35 km
13:15 14:30 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 13:15
Vitance, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Trucevac, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Bogava, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:30
35 km
18:45 20:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 18:45
Vitance, Dom
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Trucevac, Izlaz
arr. 19:00
dep. 19:00
6 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Veliki Popovic, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
17 km
Bogava, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Mali Popovic, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
25 km
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 19:50
dep. 19:50
30 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:00
35 km

Naselja Despotovac i Jagodina su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.