Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Darosava - Arandelovac timetable

monday, 18.02.2019.
05:03 05:40 (00:37)
Kamenica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Kamenica
dep. 05:03
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 05:05
dep. 05:05
1 km
Darosava, Vis
arr. 05:07
dep. 05:07
2 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 05:09
dep. 05:09
3 km
Darosava, Staro selo
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Darosava, Gerina k.
arr. 05:14
dep. 05:14
6 km
Darosava, Poslovcica
arr. 05:16
dep. 05:16
7 km
Darosava
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Darosava, Prokici
arr. 05:20
dep. 05:20
10 km
Darosava, St. rampa
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 05:26
dep. 05:26
13 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 05:28
dep. 05:28
14 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 05:30
dep. 05:30
15 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 05:32
dep. 05:32
16 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 05:34
dep. 05:34
17 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:35
dep. 05:35
17.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 05:36
dep. 05:36
18 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 05:39
dep. 05:39
19.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 05:40
20 km
05:56 06:14 (00:18)
Samot
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Samot
dep. 05:56
Darosava
arr. 05:57
dep. 05:57
0.5 km
Darosava, Prokici
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Darosava, St. rampa
arr. 06:00
dep. 06:00
2.5 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 06:03
dep. 06:03
4.5 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 06:06
dep. 06:06
6.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 06:07
dep. 06:07
7.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 06:09
dep. 06:09
8.5 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 06:11
dep. 06:11
9.5 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
10.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 06:14
11.5 km
06:46 07:04 (00:18)
Samot
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Samot
dep. 06:46
Darosava
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Darosava, Prokici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Darosava, St. rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
3.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 06:54
dep. 06:54
5.5 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 06:56
dep. 06:56
6.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 06:57
dep. 06:57
7.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 06:59
dep. 06:59
8.5 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 07:01
dep. 07:01
9.5 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
10.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:04
11.5 km
07:13 07:50 (00:37)
Kamenica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Kamenica
dep. 07:13
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
Darosava, Vis
arr. 07:17
dep. 07:17
2 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Darosava, Staro selo
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Darosava, Gerina k.
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Darosava, Poslovcica
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Darosava
arr. 07:28
dep. 07:28
9 km
Darosava, Prokici
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Darosava, St. rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 07:34
dep. 07:34
12 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 07:40
dep. 07:40
15 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 07:42
dep. 07:42
16 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 07:44
dep. 07:44
17 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 07:45
dep. 07:45
17.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 07:46
dep. 07:46
18 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 07:49
dep. 07:49
19.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:50
20 km
07:48 08:00 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 07:48
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 08:00
10 km
07:49 08:04 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 07:49
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
4.6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 08:04
8.8 km
09:15 09:30 (00:15)
Partizani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Partizani
dep. 09:15
Bukovik kod Arandelovca
arr. 09:20
dep. 09:20
4 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
10 km
09:36 09:54 (00:18)
Samot
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Samot
dep. 09:36
Darosava
arr. 09:37
dep. 09:37
0.5 km
Darosava, Prokici
arr. 09:38
dep. 09:38
1.5 km
Darosava, St. rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
2.5 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 09:41
dep. 09:41
3.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 09:43
dep. 09:43
4.5 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 09:44
dep. 09:44
5.5 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 09:47
dep. 09:47
7.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 09:49
dep. 09:49
8.5 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 09:50
dep. 09:50
9 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 09:51
dep. 09:51
9.5 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
10.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:54
11.5 km
10:48 11:00 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 10:48
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:00
10 km
10:49 11:04 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 10:49
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
4.6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 11:00
dep. 11:00
7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:04
8.8 km
11:13 11:50 (00:37)
Kamenica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Kamenica
dep. 11:13
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 11:15
dep. 11:15
1 km
Darosava, Vis
arr. 11:17
dep. 11:17
2 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
3 km
Darosava, Staro selo
arr. 11:21
dep. 11:21
4 km
Darosava, Gerina k.
arr. 11:24
dep. 11:24
6 km
Darosava, Poslovcica
arr. 11:26
dep. 11:26
7 km
Darosava
arr. 11:28
dep. 11:28
9 km
Darosava, Prokici
arr. 11:30
dep. 11:30
10 km
Darosava, St. rampa
arr. 11:32
dep. 11:32
11 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 11:34
dep. 11:34
12 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 11:36
dep. 11:36
13 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 11:38
dep. 11:38
14 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 11:40
dep. 11:40
15 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 11:42
dep. 11:42
16 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 11:44
dep. 11:44
17 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 11:45
dep. 11:45
17.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 11:46
dep. 11:46
18 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 11:49
dep. 11:49
19.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:50
20 km
11:49 12:04 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 11:49
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
4.6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:04
8.8 km
11:51 12:03 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 11:51
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:03
10 km
12:53 13:30 (00:37)
Kamenica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Kamenica
dep. 12:53
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Darosava, Vis
arr. 12:57
dep. 12:57
2 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
3 km
Darosava, Staro selo
arr. 13:01
dep. 13:01
4 km
Darosava, Gerina k.
arr. 13:04
dep. 13:04
6 km
Darosava, Poslovcica
arr. 13:06
dep. 13:06
7 km
Darosava
arr. 13:08
dep. 13:08
9 km
Darosava, Prokici
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Darosava, St. rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
11 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 13:14
dep. 13:14
12 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 13:16
dep. 13:16
13 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 13:18
dep. 13:18
14 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 13:20
dep. 13:20
15 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 13:24
dep. 13:24
17 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:25
dep. 13:25
17.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 13:26
dep. 13:26
18 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 13:29
dep. 13:29
19.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:30
20 km
13:15 13:38 (00:23)
Staro selo
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Staro selo
dep. 13:15
Darosava, Gerina k.
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Darosava, Poslovcica
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Darosava
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Darosava, Prokici
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Darosava, St. rampa
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 13:28
dep. 13:28
16 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 13:30
dep. 13:30
17 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 13:33
dep. 13:33
19 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:34
dep. 13:34
19.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 13:35
dep. 13:35
20 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 13:37
dep. 13:37
21.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:38
22 km
14:06 14:24 (00:18)
Samot
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Samot
dep. 14:06
Darosava
arr. 14:07
dep. 14:07
0.5 km
Darosava, Prokici
arr. 14:08
dep. 14:08
1.5 km
Darosava, St. rampa
arr. 14:10
dep. 14:10
2.5 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
3.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 14:13
dep. 14:13
4.5 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 14:14
dep. 14:14
5.5 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 14:16
dep. 14:16
6.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 14:17
dep. 14:17
7.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 14:19
dep. 14:19
8.5 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 14:21
dep. 14:21
9.5 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
10.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:24
11.5 km
15:48 16:00 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 15:48
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 15:57
dep. 15:57
8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:00
10 km
15:49 16:04 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 15:49
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
4.6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:04
8.8 km
16:06 16:24 (00:18)
Samot
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Samot
dep. 16:06
Darosava
arr. 16:07
dep. 16:07
0.5 km
Darosava, Prokici
arr. 16:08
dep. 16:08
1.5 km
Darosava, St. rampa
arr. 16:10
dep. 16:10
2.5 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
3.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 16:14
dep. 16:14
5.5 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 16:16
dep. 16:16
6.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 16:17
dep. 16:17
7.5 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 16:19
dep. 16:19
8.5 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 16:21
dep. 16:21
9.5 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 16:23
dep. 16:23
10.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:24
11.5 km
16:43 17:20 (00:37)
Kamenica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Kamenica
dep. 16:43
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 16:45
dep. 16:45
1 km
Darosava, Vis
arr. 16:47
dep. 16:47
2 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
3 km
Darosava, Staro selo
arr. 16:51
dep. 16:51
4 km
Darosava, Gerina k.
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Darosava, Poslovcica
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Darosava
arr. 16:58
dep. 16:58
9 km
Darosava, Prokici
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Darosava, St. rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
11 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 17:06
dep. 17:06
13 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 17:08
dep. 17:08
14 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 17:10
dep. 17:10
15 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 17:12
dep. 17:12
16 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 17:14
dep. 17:14
17 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 17:15
dep. 17:15
17.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 17:16
dep. 17:16
18 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
19.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:20
20 km
18:25 18:48 (00:23)
Staro selo
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Staro selo
dep. 18:25
Darosava, Gerina k.
arr. 18:28
dep. 18:28
2 km
Darosava, Poslovcica
arr. 18:29
dep. 18:29
3 km
Darosava
arr. 18:31
dep. 18:31
5 km
Darosava, Prokici
arr. 18:32
dep. 18:32
12 km
Darosava, St. rampa
arr. 18:34
dep. 18:34
13 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 18:35
dep. 18:35
14 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 18:37
dep. 18:37
15 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 18:38
dep. 18:38
16 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 18:40
dep. 18:40
17 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 18:41
dep. 18:41
18 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 18:43
dep. 18:43
19 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:44
dep. 18:44
19.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 18:45
dep. 18:45
20 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 18:47
dep. 18:47
21.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:48
22 km
18:28 18:40 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 18:28
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:40
10 km
18:29 18:44 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava
dep. 18:29
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
4.6 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:40
dep. 18:40
7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:44
8.8 km
20:53 21:30 (00:37)
Kamenica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Darosava, Kamenica
dep. 20:53
Darosava, Spasojevica kuce
arr. 20:55
dep. 20:55
1 km
Darosava, Vis
arr. 20:57
dep. 20:57
2 km
Darosava, Trafo stanica
arr. 20:59
dep. 20:59
3 km
Darosava, Staro selo
arr. 21:01
dep. 21:01
4 km
Darosava, Gerina k.
arr. 21:04
dep. 21:04
6 km
Darosava, Poslovcica
arr. 21:06
dep. 21:06
7 km
Darosava
arr. 21:08
dep. 21:08
9 km
Darosava, Prokici
arr. 21:10
dep. 21:10
10 km
Darosava, St. rampa
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
Darosava, Dišića rampa
arr. 21:14
dep. 21:14
12 km
Bukovik kod Arandelovca, Vlajkovici
arr. 21:16
dep. 21:16
13 km
Bukovik kod Arandelovca
arr. 21:18
dep. 21:18
14 km
Bukovik kod Arandelovca, FEP
arr. 21:20
dep. 21:20
15 km
Bukovik kod Arandelovca, Jovanova stala
arr. 21:22
dep. 21:22
16 km
Bukovik kod Arandelovca, Banovici
arr. 21:24
dep. 21:24
17 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 21:25
dep. 21:25
17.5 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 21:26
dep. 21:26
18 km
Arandelovac, Zelena Pijaca
arr. 21:29
dep. 21:29
19.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:30
20 km

Naselja Darosava i Arandelovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Darosava je u 05:03 h, dok je poslednji polazak u 20:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.