Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Curug - Zabalj timetable

sunday, 23.02.2020.
04:45 05:09 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 04:45
Curug, Evropa
arr. 04:48
dep. 04:48
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 04:50
dep. 04:50
1.9 km
Curug, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 04:53
dep. 04:53
3.3 km
Curug, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 05:01
dep. 05:01
11 km
Zabalj, VOS
arr. 05:04
dep. 05:04
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 05:05
dep. 05:05
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 05:08
dep. 05:08
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 05:09
15 km
05:40 06:04 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 05:40
Curug, Evropa
arr. 05:43
dep. 05:43
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 05:45
dep. 05:45
1.9 km
Curug, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
3.3 km
Curug, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Zabalj, VOS
arr. 05:59
dep. 05:59
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:00
dep. 06:00
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:03
dep. 06:03
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:04
15 km
07:35 07:59 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 07:35
Curug, Evropa
arr. 07:38
dep. 07:38
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
1.9 km
Curug, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 07:43
dep. 07:43
3.3 km
Curug, Dom
arr. 07:44
dep. 07:44
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Zabalj, VOS
arr. 07:54
dep. 07:54
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:55
dep. 07:55
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:58
dep. 07:58
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:59
15 km
09:25 09:49 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 09:25
Curug, Evropa
arr. 09:28
dep. 09:28
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
1.9 km
Curug, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 09:33
dep. 09:33
3.3 km
Curug, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 09:41
dep. 09:41
11 km
Zabalj, VOS
arr. 09:44
dep. 09:44
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:45
dep. 09:45
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:48
dep. 09:48
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:49
15 km
11:10 11:34 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 11:10
Curug, Evropa
arr. 11:13
dep. 11:13
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 11:15
dep. 11:15
1.9 km
Curug, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 11:18
dep. 11:18
3.3 km
Curug, Dom
arr. 11:19
dep. 11:19
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 11:26
dep. 11:26
11 km
Zabalj, VOS
arr. 11:29
dep. 11:29
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 11:30
dep. 11:30
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 11:33
dep. 11:33
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 11:34
15 km
12:40 13:04 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 12:40
Curug, Evropa
arr. 12:43
dep. 12:43
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
1.9 km
Curug, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
3.3 km
Curug, Dom
arr. 12:49
dep. 12:49
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Zabalj, VOS
arr. 12:59
dep. 12:59
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 13:00
dep. 13:00
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 13:03
dep. 13:03
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 13:04
15 km
14:45 15:09 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 14:45
Curug, Evropa
arr. 14:48
dep. 14:48
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 14:50
dep. 14:50
1.9 km
Curug, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 14:53
dep. 14:53
3.3 km
Curug, Dom
arr. 14:54
dep. 14:54
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:01
dep. 15:01
11 km
Zabalj, VOS
arr. 15:04
dep. 15:04
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:05
dep. 15:05
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:08
dep. 15:08
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:09
15 km
18:10 18:34 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 18:10
Curug, Evropa
arr. 18:13
dep. 18:13
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 18:15
dep. 18:15
1.9 km
Curug, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 18:18
dep. 18:18
3.3 km
Curug, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Zabalj, VOS
arr. 18:29
dep. 18:29
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 18:30
dep. 18:30
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 18:33
dep. 18:33
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 18:34
15 km
20:35 20:59 (00:24)
TelepBozej
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 20:35
Curug, Evropa
arr. 20:38
dep. 20:38
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 20:40
dep. 20:40
1.9 km
Curug, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 20:43
dep. 20:43
3.3 km
Curug, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 20:51
dep. 20:51
11 km
Zabalj, VOS
arr. 20:54
dep. 20:54
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 20:55
dep. 20:55
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 20:58
dep. 20:58
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 20:59
15 km

Naselja Curug i Zabalj su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Curug je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.