Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cuprija - Resavica timetable

friday, 30.07.2021.
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Poleksija
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ivankovac
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Paljane, Breg
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Bigrenica, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Kovanica
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Popovnjak, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Resavica, Center
arr. 13:55
30 km
Cuprija - Resavica timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Poleksija
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ivankovac
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Paljane, Breg
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Bigrenica, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Kovanica
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Popovnjak, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Resavica, Center
arr. 13:55
30 km
Cuprija - Resavica timetable
Departures on: monday, 02.08.2021.
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Poleksija
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ivankovac
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Paljane, Breg
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Bigrenica, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Kovanica
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Popovnjak, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Resavica, Center
arr. 13:55
30 km
Cuprija - Resavica timetable
Departures on: tuesday, 03.08.2021.
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Poleksija
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ivankovac
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Paljane, Breg
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Bigrenica, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Kovanica
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Popovnjak, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Resavica, Center
arr. 13:55
30 km
Cuprija - Resavica timetable
Departures on: wednesday, 04.08.2021.
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Poleksija
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ivankovac
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Paljane, Breg
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Bigrenica, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Kovanica
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Popovnjak, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Resavica, Center
arr. 13:55
30 km
Cuprija - Resavica timetable
Departures on: thursday, 05.08.2021.
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Poleksija
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ivankovac
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Paljane, Breg
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Bigrenica, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Kovanica
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Popovnjak, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Resavica, Center
arr. 13:55
30 km
Cuprija - Resavica timetable
Departures on: friday, 06.08.2021.
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Poleksija
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ivankovac
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Paljane, Breg
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Bigrenica, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Kovanica
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Popovnjak, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Resavica, Center
arr. 13:55
30 km

Naselja Cuprija i Resavica su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 13:00 h, dok je poslednji polazak u 13:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.