Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cuprija - Jagodina timetable

wednesday, 21.11.2018.
02:51 03:02 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 02:51
arr. 02:56
dep. 02:57
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 03:02
14 km
05:09 05:19 (00:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 05:09
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:19
14 km
05:10 05:30 (00:20)
Slavija
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 05:10
Cuprija, Partizan
arr. 05:13
dep. 05:13
1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 05:15
dep. 05:15
-5 km
Jagodina, Bus station
arr. 05:30
13 km
05:47 06:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 05:47
Cuprija, Ingrap
arr. 05:49
dep. 05:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 05:55
dep. 05:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:05
dep. 06:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 06:15
16 km
05:55 06:25 (00:30)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 05:55
Cuprija, Ingrap
arr. 05:56
dep. 05:56
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:03
dep. 06:03
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Mijatovac, I
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Mijatovac, II
arr. 06:13
dep. 06:13
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 06:22
dep. 06:22
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Jagodina, Center
arr. 06:25
12.5 km
06:00 06:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 06:00
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
12 km
06:17 06:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 06:17
Cuprija, Ingrap
arr. 06:19
dep. 06:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:21
dep. 06:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:43
dep. 06:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 06:45
16 km
06:28 07:00 (00:32)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 06:28
Cuprija, Partizan
arr. 06:30
dep. 06:30
0.7 km
Cuprija, Novi dom
arr. 06:34
dep. 06:34
-97 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:46
12 km
06:31 06:55 (00:24)
Ingrap
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Ingrap
dep. 06:31
Cuprija, Slavija
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:34
dep. 06:34
1.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Mijatovac, I
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Mijatovac, II
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:43
dep. 06:43
7.5 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:45
dep. 06:45
9.5 km
Jagodina, Pivara
arr. 06:50
dep. 06:50
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Jagodina, Center
arr. 06:55
12.5 km
06:44 07:15 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 06:44
Cuprija, Ingrap
arr. 06:46
dep. 06:46
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Mijatovac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Mijatovac, II
arr. 07:03
dep. 07:03
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Jagodina, Viners
arr. 07:09
dep. 07:09
9 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 07:12
dep. 07:12
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Jagodina, Center
arr. 07:15
12.5 km
06:52 07:20 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 06:52
Cuprija, Ingrap
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Mijatovac, II
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Mijatovac, I
arr. 07:04
dep. 07:04
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:17
dep. 07:17
15 km
Jagodina, Center
arr. 07:20
16 km
06:58 07:30 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 06:58
Cuprija, Ingrap
arr. 07:00
dep. 07:00
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Mijatovac, I
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Mijatovac, II
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 07:28
dep. 07:28
15 km
Jagodina, Center
arr. 07:30
16 km
07:01 07:08 (00:07)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 07:01
Jagodina, Railway station
arr. 07:08
14 km
07:10 07:34 (00:24)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 07:10
Cuprija, Partizan
arr. 07:18
dep. 07:18
0.7 km
Cuprija, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
1.3 km
Cuprija, Novi dom
arr. 07:22
dep. 07:22
1.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:34
12 km
07:29 08:00 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 07:29
Cuprija, Ingrap
arr. 07:30
dep. 07:30
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Cuprija, Kasina
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Mijatovac, I
arr. 07:45
dep. 07:45
5 km
Mijatovac, II
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:52
dep. 07:52
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Jagodina, Center
arr. 08:00
12 km
07:47 08:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 07:47
Cuprija, Ingrap
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:53
dep. 07:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:05
dep. 08:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:10
dep. 08:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 08:12
dep. 08:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 08:15
16 km
07:55 08:25 (00:30)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 07:55
Cuprija, Ingrap
arr. 07:56
dep. 07:56
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:58
dep. 07:58
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:03
dep. 08:03
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Mijatovac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Mijatovac, II
arr. 08:13
dep. 08:13
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:18
dep. 08:18
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 08:22
dep. 08:22
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Jagodina, Center
arr. 08:25
12.5 km
08:16 08:27 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 08:16
arr. 08:21
dep. 08:22
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:27
14 km
08:17 08:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 08:17
Cuprija, Ingrap
arr. 08:19
dep. 08:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:25
dep. 08:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 08:30
dep. 08:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:40
dep. 08:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:43
dep. 08:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 08:45
16 km
08:31 08:55 (00:24)
Ingrap
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Ingrap
dep. 08:31
Cuprija, Slavija
arr. 08:32
dep. 08:32
0.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Mijatovac, I
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Mijatovac, II
arr. 08:41
dep. 08:41
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:43
dep. 08:43
7.5 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:45
dep. 08:45
9.5 km
Jagodina, Pivara
arr. 08:50
dep. 08:50
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Jagodina, Center
arr. 08:55
12.5 km
08:35 09:00 (00:25)
Slavija
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 08:35
Cuprija, Partizan
arr. 08:40
dep. 08:40
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:00
13 km
08:44 09:15 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 08:44
Cuprija, Ingrap
arr. 08:46
dep. 08:46
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:48
dep. 08:48
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:52
dep. 08:52
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Mijatovac, I
arr. 09:00
dep. 09:00
5 km
Mijatovac, II
arr. 09:03
dep. 09:03
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:05
dep. 09:05
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Jagodina, Viners
arr. 09:09
dep. 09:09
9 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 09:10
dep. 09:10
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 09:12
dep. 09:12
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:13
dep. 09:13
12 km
Jagodina, Center
arr. 09:15
12.5 km
08:50 09:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 08:50
Jagodina, Bus station
arr. 09:00
10 km
08:52 09:20 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 08:52
Cuprija, Ingrap
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:55
dep. 08:55
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:57
dep. 08:57
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:00
dep. 09:00
4 km
Mijatovac, II
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Mijatovac, I
arr. 09:04
dep. 09:04
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:10
dep. 09:10
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 09:15
dep. 09:15
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Jagodina, Center
arr. 09:20
16 km
08:58 09:30 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 08:58
Cuprija, Ingrap
arr. 09:00
dep. 09:00
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:05
dep. 09:05
4 km
Mijatovac, I
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Mijatovac, II
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 09:28
dep. 09:28
15 km
Jagodina, Center
arr. 09:30
16 km
09:10 09:34 (00:24)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 09:10
Cuprija, Partizan
arr. 09:18
dep. 09:18
0.7 km
Cuprija, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
1.3 km
Cuprija, Novi dom
arr. 09:22
dep. 09:22
1.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:34
12 km
09:29 10:00 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 09:29
Cuprija, Ingrap
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Cuprija, Kasina
arr. 09:40
dep. 09:40
3 km
Mijatovac, I
arr. 09:45
dep. 09:45
5 km
Mijatovac, II
arr. 09:50
dep. 09:50
5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:52
dep. 09:52
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:55
dep. 09:55
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 09:57
dep. 09:57
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 09:58
dep. 09:58
11 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Jagodina, Center
arr. 10:00
12 km
09:47 10:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 09:47
Cuprija, Ingrap
arr. 09:49
dep. 09:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:51
dep. 09:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:55
dep. 09:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 10:01
dep. 10:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:05
dep. 10:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:10
dep. 10:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 10:12
dep. 10:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 10:15
16 km
09:48 09:59 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 09:48
arr. 09:53
dep. 09:54
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:59
14 km
09:55 10:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 09:55
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
10 km
09:55 10:25 (00:30)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 09:55
Cuprija, Ingrap
arr. 09:56
dep. 09:56
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:58
dep. 09:58
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 10:00
dep. 10:00
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Mijatovac, I
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Mijatovac, II
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:18
dep. 10:18
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 10:22
dep. 10:22
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:23
dep. 10:23
12 km
Jagodina, Center
arr. 10:25
12.5 km
10:10 10:30 (00:20)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 10:10
Cuprija, Partizan
arr. 10:13
dep. 10:13
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:30
13 km
10:17 10:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 10:17
Cuprija, Ingrap
arr. 10:19
dep. 10:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:21
dep. 10:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:23
dep. 10:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:25
dep. 10:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 10:30
dep. 10:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:35
dep. 10:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:40
dep. 10:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 10:42
dep. 10:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 10:45
16 km
10:31 10:55 (00:24)
Ingrap
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Ingrap
dep. 10:31
Cuprija, Slavija
arr. 10:32
dep. 10:32
0.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:34
dep. 10:34
1.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Mijatovac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Mijatovac, II
arr. 10:41
dep. 10:41
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:43
dep. 10:43
7.5 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:45
dep. 10:45
9.5 km
Jagodina, Pivara
arr. 10:50
dep. 10:50
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:53
dep. 10:53
12 km
Jagodina, Center
arr. 10:55
12.5 km
10:44 11:15 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 10:44
Cuprija, Ingrap
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:48
dep. 10:48
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Mijatovac, I
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Mijatovac, II
arr. 11:03
dep. 11:03
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:08
dep. 11:08
8 km
Jagodina, Viners
arr. 11:09
dep. 11:09
9 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 11:10
dep. 11:10
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 11:12
dep. 11:12
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:13
dep. 11:13
12 km
Jagodina, Center
arr. 11:15
12.5 km
10:52 11:20 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 10:52
Cuprija, Ingrap
arr. 10:53
dep. 10:53
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:57
dep. 10:57
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mijatovac, II
arr. 11:03
dep. 11:03
7 km
Mijatovac, I
arr. 11:04
dep. 11:04
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:10
dep. 11:10
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:12
dep. 11:12
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:17
dep. 11:17
15 km
Jagodina, Center
arr. 11:20
16 km
10:58 11:30 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 10:58
Cuprija, Ingrap
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Mijatovac, I
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Mijatovac, II
arr. 11:12
dep. 11:12
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 11:25
dep. 11:25
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 11:28
dep. 11:28
15 km
Jagodina, Center
arr. 11:30
16 km
11:00 11:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 11:00
Jagodina, Bus station
arr. 11:15
10 km
11:10 11:34 (00:24)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 11:10
Cuprija, Partizan
arr. 11:18
dep. 11:18
0.7 km
Cuprija, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
1.3 km
Cuprija, Novi dom
arr. 11:22
dep. 11:22
1.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:34
12 km
11:12 11:23 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 11:12
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
10 km
11:29 12:00 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 11:29
Cuprija, Ingrap
arr. 11:30
dep. 11:30
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:37
dep. 11:37
3 km
Cuprija, Kasina
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Mijatovac, I
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Mijatovac, II
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:55
dep. 11:55
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 11:57
dep. 11:57
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Jagodina, Center
arr. 12:00
12 km
11:47 12:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 11:47
Cuprija, Ingrap
arr. 11:49
dep. 11:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:53
dep. 11:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:55
dep. 11:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:05
dep. 12:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 12:15
16 km
11:55 12:25 (00:30)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 11:55
Cuprija, Ingrap
arr. 11:56
dep. 11:56
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:58
dep. 11:58
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 12:00
dep. 12:00
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:03
dep. 12:03
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Mijatovac, I
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Mijatovac, II
arr. 12:13
dep. 12:13
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 12:22
dep. 12:22
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Jagodina, Center
arr. 12:25
12.5 km
12:17 12:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 12:17
Cuprija, Ingrap
arr. 12:19
dep. 12:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:23
dep. 12:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 12:42
dep. 12:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 12:45
16 km
12:31 12:55 (00:24)
Ingrap
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Ingrap
dep. 12:31
Cuprija, Slavija
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Mijatovac, I
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Mijatovac, II
arr. 12:41
dep. 12:41
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:43
dep. 12:43
7.5 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Jagodina, Pivara
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:53
dep. 12:53
12 km
Jagodina, Center
arr. 12:55
12.5 km
12:44 13:15 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 12:44
Cuprija, Ingrap
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:52
dep. 12:52
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Mijatovac, I
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Mijatovac, II
arr. 13:03
dep. 13:03
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:08
dep. 13:08
8 km
Jagodina, Viners
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 13:10
dep. 13:10
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 13:12
dep. 13:12
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Jagodina, Center
arr. 13:15
12.5 km
12:45 13:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 12:45
Jagodina, Bus station
arr. 13:00
10 km
12:52 13:20 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 12:52
Cuprija, Ingrap
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Mijatovac, II
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Mijatovac, I
arr. 13:04
dep. 13:04
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Jagodina, Center
arr. 13:20
16 km
12:58 13:30 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 12:58
Cuprija, Ingrap
arr. 13:00
dep. 13:00
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:03
dep. 13:03
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Mijatovac, I
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Mijatovac, II
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Jagodina, Center
arr. 13:30
16 km
13:10 13:34 (00:24)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 13:10
Cuprija, Partizan
arr. 13:18
dep. 13:18
0.7 km
Cuprija, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
1.3 km
Cuprija, Novi dom
arr. 13:22
dep. 13:22
1.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:34
12 km
13:29 14:00 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 13:29
Cuprija, Ingrap
arr. 13:30
dep. 13:30
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Cuprija, Kasina
arr. 13:40
dep. 13:40
3 km
Mijatovac, I
arr. 13:45
dep. 13:45
5 km
Mijatovac, II
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 13:57
dep. 13:57
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Jagodina, Center
arr. 14:00
12 km
13:47 14:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 13:47
Cuprija, Ingrap
arr. 13:49
dep. 13:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:53
dep. 13:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 14:01
dep. 14:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:10
dep. 14:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 14:12
dep. 14:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 14:15
16 km
13:55 14:25 (00:30)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 13:55
Cuprija, Ingrap
arr. 13:56
dep. 13:56
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:58
dep. 13:58
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 14:00
dep. 14:00
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:03
dep. 14:03
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Mijatovac, I
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Mijatovac, II
arr. 14:13
dep. 14:13
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:18
dep. 14:18
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:23
dep. 14:23
12 km
Jagodina, Center
arr. 14:25
12.5 km
13:57 14:08 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:57
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
10 km
14:10 14:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 14:10
Jagodina, Bus station
arr. 14:25
11 km
14:17 14:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 14:17
Cuprija, Ingrap
arr. 14:19
dep. 14:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:23
dep. 14:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 14:45
16 km
14:31 14:55 (00:24)
Ingrap
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Ingrap
dep. 14:31
Cuprija, Slavija
arr. 14:32
dep. 14:32
0.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Mijatovac, I
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Mijatovac, II
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:43
dep. 14:43
7.5 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:45
dep. 14:45
9.5 km
Jagodina, Pivara
arr. 14:50
dep. 14:50
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Jagodina, Center
arr. 14:55
12.5 km
14:38 14:48 (00:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 14:38
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
14 km
14:44 15:15 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 14:44
Cuprija, Ingrap
arr. 14:46
dep. 14:46
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:48
dep. 14:48
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 14:50
dep. 14:50
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Mijatovac, I
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Mijatovac, II
arr. 15:03
dep. 15:03
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Jagodina, Viners
arr. 15:09
dep. 15:09
9 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 15:12
dep. 15:12
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:13
dep. 15:13
12 km
Jagodina, Center
arr. 15:15
12.5 km
14:52 15:20 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 14:52
Cuprija, Ingrap
arr. 14:53
dep. 14:53
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Mijatovac, II
arr. 15:03
dep. 15:03
7 km
Mijatovac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:12
dep. 15:12
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 15:15
dep. 15:15
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:17
dep. 15:17
15 km
Jagodina, Center
arr. 15:20
16 km
14:58 15:30 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 14:58
Cuprija, Ingrap
arr. 15:00
dep. 15:00
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Mijatovac, I
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Mijatovac, II
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 15:28
dep. 15:28
15 km
Jagodina, Center
arr. 15:30
16 km
15:10 15:34 (00:24)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 15:10
Cuprija, Partizan
arr. 15:18
dep. 15:18
0.7 km
Cuprija, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
1.3 km
Cuprija, Novi dom
arr. 15:22
dep. 15:22
1.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:34
12 km
15:20 15:30 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 15:20
Jagodina, Bus station
arr. 15:30
10 km
15:29 16:00 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 15:29
Cuprija, Ingrap
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Cuprija, Kasina
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Mijatovac, I
arr. 15:45
dep. 15:45
5 km
Mijatovac, II
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 15:57
dep. 15:57
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 15:58
dep. 15:58
11 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:59
dep. 15:59
12 km
Jagodina, Center
arr. 16:00
12 km
15:47 16:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 15:47
Cuprija, Ingrap
arr. 15:49
dep. 15:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:53
dep. 15:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:55
dep. 15:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 16:12
dep. 16:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 16:15
16 km
15:52 16:05 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 15:52
Jagodina, Bus station
arr. 16:05
10 km
15:55 16:25 (00:30)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 15:55
Cuprija, Ingrap
arr. 15:56
dep. 15:56
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:58
dep. 15:58
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 16:00
dep. 16:00
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Mijatovac, I
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Mijatovac, II
arr. 16:13
dep. 16:13
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:18
dep. 16:18
8 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 16:22
dep. 16:22
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Jagodina, Center
arr. 16:25
12.5 km
16:17 16:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 16:17
Cuprija, Ingrap
arr. 16:19
dep. 16:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:21
dep. 16:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 16:42
dep. 16:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:43
dep. 16:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 16:45
16 km
16:25 16:50 (00:25)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 16:25
Cuprija, Partizan
arr. 16:28
dep. 16:28
1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 16:30
dep. 16:30
-5 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:45
13 km
16:31 16:55 (00:24)
Ingrap
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Ingrap
dep. 16:31
Cuprija, Slavija
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 16:33
dep. 16:33
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Mijatovac, I
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Mijatovac, II
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:43
dep. 16:43
7.5 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
Jagodina, Pivara
arr. 16:50
dep. 16:50
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:53
dep. 16:53
12 km
Jagodina, Center
arr. 16:55
12.5 km
16:42 16:53 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 16:42
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
10 km
16:44 17:15 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 16:44
Cuprija, Ingrap
arr. 16:46
dep. 16:46
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:48
dep. 16:48
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 16:50
dep. 16:50
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:52
dep. 16:52
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Mijatovac, I
arr. 17:00
dep. 17:00
5 km
Mijatovac, II
arr. 17:03
dep. 17:03
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 17:08
dep. 17:08
8 km
Jagodina, Viners
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 17:12
dep. 17:12
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:13
dep. 17:13
12 km
Jagodina, Center
arr. 17:15
12.5 km
16:52 17:20 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 16:52
Cuprija, Ingrap
arr. 16:53
dep. 16:53
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:55
dep. 16:55
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:57
dep. 16:57
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Mijatovac, II
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Mijatovac, I
arr. 17:04
dep. 17:04
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:17
dep. 17:17
15 km
Jagodina, Center
arr. 17:20
16 km
16:58 17:30 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 16:58
Cuprija, Ingrap
arr. 17:00
dep. 17:00
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Mijatovac, I
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Mijatovac, II
arr. 17:12
dep. 17:12
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 17:28
dep. 17:28
15 km
Jagodina, Center
arr. 17:30
16 km
17:42 17:53 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 17:42
arr. 17:47
dep. 17:48
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 17:53
14 km
17:45 18:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 17:45
Jagodina, Bus station
arr. 18:00
10 km
17:47 18:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 17:47
Cuprija, Ingrap
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 18:05
dep. 18:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 18:12
dep. 18:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:13
dep. 18:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 18:15
16 km
18:17 18:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 18:17
Cuprija, Ingrap
arr. 18:19
dep. 18:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:21
dep. 18:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 18:23
dep. 18:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 18:25
dep. 18:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 18:31
dep. 18:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 18:35
dep. 18:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 18:42
dep. 18:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:43
dep. 18:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 18:45
16 km
18:25 18:36 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 18:25
arr. 18:30
dep. 18:31
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:36
14 km
18:25 18:45 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 18:25
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
10 km
18:44 19:15 (00:31)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 18:44
Cuprija, Ingrap
arr. 18:46
dep. 18:46
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:48
dep. 18:48
1.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
2 km
Cuprija, Lamela
arr. 18:52
dep. 18:52
2.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Mijatovac, I
arr. 19:00
dep. 19:00
5 km
Mijatovac, II
arr. 19:03
dep. 19:03
5.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 19:05
dep. 19:05
6 km
Jagodina, Lugomir
arr. 19:08
dep. 19:08
8 km
Jagodina, Viners
arr. 19:09
dep. 19:09
9 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Jagodina, Pivara
arr. 19:12
dep. 19:12
11.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:13
dep. 19:13
12 km
Jagodina, Center
arr. 19:15
12.5 km
18:58 19:30 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 18:58
Cuprija, Ingrap
arr. 19:00
dep. 19:00
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:02
dep. 19:02
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 19:05
dep. 19:05
4 km
Mijatovac, I
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Mijatovac, II
arr. 19:12
dep. 19:12
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 19:20
dep. 19:20
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 19:28
dep. 19:28
15 km
Jagodina, Center
arr. 19:30
16 km
19:06 19:13 (00:07)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 19:06
Jagodina, Railway station
arr. 19:13
14 km
19:47 20:15 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 19:47
Cuprija, Ingrap
arr. 19:49
dep. 19:49
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 19:53
dep. 19:53
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Mijatovac, II
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Mijatovac, I
arr. 20:01
dep. 20:01
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 20:10
dep. 20:10
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 20:12
dep. 20:12
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:13
dep. 20:13
15 km
Jagodina, Center
arr. 20:15
16 km
20:17 20:45 (00:28)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 20:17
Cuprija, Ingrap
arr. 20:19
dep. 20:19
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 20:25
dep. 20:25
4 km
Mijatovac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
7 km
Mijatovac, I
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:43
dep. 20:43
15 km
Jagodina, Center
arr. 20:45
16 km
21:03 21:35 (00:32)
Minel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel
dep. 21:03
Cuprija, Ingrap
arr. 21:05
dep. 21:05
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 21:07
dep. 21:07
2 km
Cuprija, Partizan
arr. 21:08
dep. 21:08
3 km
Cuprija, Lamela
arr. 21:10
dep. 21:10
4 km
Mijatovac, I
arr. 21:15
dep. 21:15
7 km
Mijatovac, II
arr. 21:17
dep. 21:17
8 km
Mijatovac, Gilje
arr. 21:20
dep. 21:20
9 km
Jagodina, Lugomir
arr. 21:25
dep. 21:25
12 km
Jagodina, Stadion
arr. 21:30
dep. 21:30
14 km
Jagodina, Pivara
arr. 21:33
dep. 21:33
15 km
Jagodina, Center
arr. 21:35
16 km
22:04 22:15 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 22:04
arr. 22:09
dep. 22:10
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:15
14 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
02:22 02:33 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 02:22
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
10 km

Naselja Cuprija i Jagodina su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 02:22 h, dok je poslednji polazak u 22:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.