Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cukovac kod Vranja - Vranje timetable

sunday, 21.07.2019.
07:05 07:33 (00:28)
TG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, TG
dep. 07:05
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 07:07
dep. 07:09
2 km
Vranje, Rampa
arr. 07:11
dep. 07:11
5.7 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Vranje, Simpo
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Vranje, Petlja
arr. 07:17
dep. 07:17
7.7 km
Vranje, Alfa
arr. 07:19
dep. 07:19
8.5 km
Vranje, Kostana
arr. 07:21
dep. 07:21
9 km
Vranje, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
9.5 km
Vranje, Cesalj
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Vranje, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
10.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 07:29
dep. 07:29
10.9 km
Vranje, SO Vranje
arr. 07:31
dep. 07:31
11.4 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 07:33
12 km
07:11 07:35 (00:24)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, 2
dep. 07:11
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
6.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
7 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
7.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
8 km
09:00 09:28 (00:28)
TG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, TG
dep. 09:00
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 09:02
dep. 09:04
2 km
Vranje, Rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
5.7 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 09:08
dep. 09:08
6.5 km
Vranje, Simpo
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Vranje, Petlja
arr. 09:12
dep. 09:12
7.7 km
Vranje, Alfa
arr. 09:14
dep. 09:14
8.5 km
Vranje, Kostana
arr. 09:16
dep. 09:16
9 km
Vranje, Bus station
arr. 09:18
dep. 09:18
9.5 km
Vranje, Cesalj
arr. 09:20
dep. 09:20
10 km
Vranje, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
10.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 09:24
dep. 09:24
10.9 km
Vranje, SO Vranje
arr. 09:26
dep. 09:26
11.4 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 09:28
12 km
13:10 13:38 (00:28)
TG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, TG
dep. 13:10
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 13:12
dep. 13:14
2 km
Vranje, Rampa
arr. 13:16
dep. 13:16
5.7 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Vranje, Simpo
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Vranje, Petlja
arr. 13:22
dep. 13:22
7.7 km
Vranje, Alfa
arr. 13:24
dep. 13:24
8.5 km
Vranje, Kostana
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
Vranje, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
9.5 km
Vranje, Cesalj
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Vranje, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
10.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 13:34
dep. 13:34
10.9 km
Vranje, SO Vranje
arr. 13:36
dep. 13:36
11.4 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 13:38
12 km
15:00 15:28 (00:28)
TG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, TG
dep. 15:00
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 15:02
dep. 15:04
2 km
Vranje, Rampa
arr. 15:06
dep. 15:06
5.7 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 15:08
dep. 15:08
6.5 km
Vranje, Simpo
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Vranje, Petlja
arr. 15:12
dep. 15:12
7.7 km
Vranje, Alfa
arr. 15:14
dep. 15:14
8.5 km
Vranje, Kostana
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Vranje, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
9.5 km
Vranje, Cesalj
arr. 15:20
dep. 15:20
10 km
Vranje, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
10.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 15:24
dep. 15:24
10.9 km
Vranje, SO Vranje
arr. 15:26
dep. 15:26
11.4 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 15:28
12 km
17:20 17:48 (00:28)
TG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, TG
dep. 17:20
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 17:22
dep. 17:24
2 km
Vranje, Rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
5.7 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 17:28
dep. 17:28
6.5 km
Vranje, Simpo
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Vranje, Petlja
arr. 17:32
dep. 17:32
7.7 km
Vranje, Alfa
arr. 17:34
dep. 17:34
8.5 km
Vranje, Kostana
arr. 17:36
dep. 17:36
9 km
Vranje, Bus station
arr. 17:38
dep. 17:38
9.5 km
Vranje, Cesalj
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Vranje, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
10.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 17:44
dep. 17:44
10.9 km
Vranje, SO Vranje
arr. 17:46
dep. 17:46
11.4 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 17:48
12 km
20:50 21:18 (00:28)
TG
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, TG
dep. 20:50
Cukovac kod Vranja, Z
arr. 20:52
dep. 20:54
2 km
Vranje, Rampa
arr. 20:56
dep. 20:56
5.7 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 20:58
dep. 20:58
6.5 km
Vranje, Simpo
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Vranje, Petlja
arr. 21:02
dep. 21:02
7.7 km
Vranje, Alfa
arr. 21:04
dep. 21:04
8.5 km
Vranje, Kostana
arr. 21:06
dep. 21:06
9 km
Vranje, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:08
9.5 km
Vranje, Cesalj
arr. 21:10
dep. 21:10
10 km
Vranje, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
10.5 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 21:14
dep. 21:14
10.9 km
Vranje, SO Vranje
arr. 21:16
dep. 21:16
11.4 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 21:18
12 km
21:13 21:35 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cukovac kod Vranja, 2
dep. 21:13
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
3 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
4 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
5 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
6 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
6.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
7 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
7.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
8 km

Naselja Cukovac kod Vranja i Vranje su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cukovac kod Vranja je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 21:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.