Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cukljenik kod Leskovca - Leskovac timetable

sunday, 23.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Cukljenik kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:00 07:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 07:00
Nakrivanj
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Strojkovce
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Strojkovce, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Presecina, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Presecina, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:24
dep. 07:24
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:29
dep. 07:29
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:35
21 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 12:20
Nakrivanj
arr. 12:25
dep. 12:25
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 12:29
dep. 12:29
4 km
Strojkovce
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Strojkovce, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Presecina, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
9.5 km
Presecina, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:48
dep. 12:48
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:55
dep. 12:55
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:00
21 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 15:10
Nakrivanj
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Strojkovce
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Strojkovce, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Presecina, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Presecina, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 15:36
dep. 15:36
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 15:37
dep. 15:37
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 15:39
dep. 15:39
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 15:40
dep. 15:40
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 15:42
dep. 15:42
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:45
21 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 17:20
Nakrivanj
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 17:29
dep. 17:29
4 km
Strojkovce
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Strojkovce, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:35
dep. 17:35
8 km
Presecina, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
9.5 km
Presecina, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:40
dep. 17:40
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:46
dep. 17:46
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:48
dep. 17:48
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:52
dep. 17:52
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:00
21 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 19:10
Nakrivanj
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Strojkovce
arr. 19:22
dep. 19:22
6 km
Strojkovce, 1
arr. 19:23
dep. 19:23
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:25
dep. 19:25
8 km
Presecina, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
9.5 km
Presecina, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:30
dep. 19:30
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:36
dep. 19:36
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:38
dep. 19:38
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:40
dep. 19:40
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:42
dep. 19:42
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:45
dep. 19:45
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:47
dep. 19:47
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:50
21 km
Cukljenik kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:00 07:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 07:00
Nakrivanj
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Strojkovce
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Strojkovce, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Presecina, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Presecina, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:24
dep. 07:24
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:29
dep. 07:29
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:35
21 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 12:20
Nakrivanj
arr. 12:25
dep. 12:25
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 12:29
dep. 12:29
4 km
Strojkovce
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Strojkovce, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Presecina, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
9.5 km
Presecina, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:48
dep. 12:48
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:55
dep. 12:55
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:00
21 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 15:10
Nakrivanj
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Strojkovce
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Strojkovce, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Presecina, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Presecina, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 15:36
dep. 15:36
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 15:37
dep. 15:37
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 15:39
dep. 15:39
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 15:40
dep. 15:40
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 15:42
dep. 15:42
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:45
21 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 17:20
Nakrivanj
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 17:29
dep. 17:29
4 km
Strojkovce
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Strojkovce, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:35
dep. 17:35
8 km
Presecina, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
9.5 km
Presecina, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:40
dep. 17:40
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:46
dep. 17:46
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:48
dep. 17:48
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:52
dep. 17:52
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:00
21 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cukljenik kod Leskovca
dep. 19:10
Nakrivanj
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Nakrivanj, Cifluk
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Strojkovce
arr. 19:22
dep. 19:22
6 km
Strojkovce, 1
arr. 19:23
dep. 19:23
7 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:25
dep. 19:25
8 km
Presecina, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
9.5 km
Presecina, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
11 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:30
dep. 19:30
11.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:36
dep. 19:36
15 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:38
dep. 19:38
16.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:40
dep. 19:40
17 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:42
dep. 19:42
17.5 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:45
dep. 19:45
18 km
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:47
dep. 19:47
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:50
21 km

Naselja Cukljenik kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cukljenik kod Leskovca je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.