Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cubura kod Merosine - Nis timetable

monday, 21.10.2019.
06:52 07:42 (00:50)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
dep. 06:52
Cubura kod Merosine
arr. 06:54
dep. 06:54
0.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
4.9 km
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
15.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
18.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
23.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
27.2 km
Cubura kod Merosine - Nis timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:52 07:42 (00:50)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
dep. 06:52
Cubura kod Merosine
arr. 06:54
dep. 06:54
0.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
4.9 km
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
15.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
18.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
23.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
27.2 km
Cubura kod Merosine - Nis timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:52 07:42 (00:50)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
dep. 06:52
Cubura kod Merosine
arr. 06:54
dep. 06:54
0.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
4.9 km
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
15.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
18.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
23.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
27.2 km
Cubura kod Merosine - Nis timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:52 07:42 (00:50)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
dep. 06:52
Cubura kod Merosine
arr. 06:54
dep. 06:54
0.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
4.9 km
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
15.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
18.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
23.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
27.2 km
Cubura kod Merosine - Nis timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:52 07:42 (00:50)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
dep. 06:52
Cubura kod Merosine
arr. 06:54
dep. 06:54
0.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
4.9 km
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
15.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
18.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
23.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
27.2 km
Cubura kod Merosine - Nis timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
06:52 07:42 (00:50)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
dep. 06:52
Cubura kod Merosine
arr. 06:54
dep. 06:54
0.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
4.9 km
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
15.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
18.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
23.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
27.2 km
Cubura kod Merosine - Nis timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
06:52 07:42 (00:50)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
dep. 06:52
Cubura kod Merosine
arr. 06:54
dep. 06:54
0.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
4.9 km
Lepaja, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Balicevac, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Balicevac, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Merosina
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:20
dep. 07:20
15.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:25
dep. 07:25
18.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
23.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:42
27.2 km

Naselja Cubura kod Merosine i Nis su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cubura kod Merosine je u 06:52 h, dok je poslednji polazak u 06:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.