Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Crvenka - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 15.11.2018.
04:33 07:13 (02:40)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 04:33
Kula, Bus station
arr. 04:42
dep. 04:42
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 04:53
dep. 04:53
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 05:20
dep. 05:20
43 km
arr. 05:45
dep. 05:50
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:13
144 km
05:36 08:33 (02:57)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 05:36
Kula, Bus station
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 06:01
dep. 06:01
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 06:37
dep. 06:37
43 km
arr. 07:00
dep. 07:10
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:21
dep. 08:21
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:33
144 km
06:19 08:50 (02:31)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 06:19
Kula, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:08
dep. 07:08
43 km
arr. 07:25
dep. 07:30
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
dep. 08:46
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
144 km
06:56 09:48 (02:52)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 06:56
Kula, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 07:21
dep. 07:21
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:57
dep. 07:57
43 km
arr. 08:20
dep. 08:25
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:48
144 km
07:21 10:27 (03:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, Center
dep. 07:21
Kula, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:46
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
32 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
43 km
arr. 08:45
dep. 08:55
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
dep. 10:16
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:27
144 km
08:23 11:23 (03:00)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 08:23
Kula, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:22
dep. 09:22
43 km
arr. 09:45
dep. 10:00
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:23
144 km
08:40 11:30 (02:50)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 08:40
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
32 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
43 km
arr. 10:00
dep. 10:15
64 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
144 km
09:06 12:15 (03:09)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, Center
dep. 09:06
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
43 km
arr. 10:30
dep. 10:35
64 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-51.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-51.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
87 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
91 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
101 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
111 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-51.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
144 km
09:37 12:40 (03:03)
M.Tita 126
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, M.Tita 126
dep. 09:37
Kula, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
8.7 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:01
dep. 10:01
18.8 km
Srbobran, Bus station
arr. 10:18
dep. 10:20
32.2 km
Sirig, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
43.2 km
arr. 10:57
dep. 11:00
64.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
138.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:40
144.2 km
10:21 13:17 (02:56)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, Center
dep. 10:21
Kula, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
32 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 11:22
dep. 11:22
43 km
arr. 11:45
dep. 11:45
64 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
70 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
77 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
84 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
87 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
91 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
101 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
111 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
118 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
124 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
144 km
11:18 13:57 (02:39)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 11:18
Kula, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:38
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:53
dep. 11:53
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:05
dep. 12:05
43 km
arr. 12:30
dep. 12:35
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:57
144 km
12:36 15:33 (02:57)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 12:36
Kula, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:01
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:37
dep. 13:37
43 km
arr. 14:00
dep. 14:10
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:33
144 km
13:33 16:13 (02:40)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 13:33
Kula, Bus station
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:53
dep. 13:53
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:20
dep. 14:20
43 km
arr. 14:45
dep. 14:50
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:13
144 km
14:37 17:05 (02:28)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, Center
dep. 14:37
Kula, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Sirig, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
43 km
arr. 15:36
dep. 15:36
51 km
arr. 15:50
dep. 15:50
64 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:05
144 km
15:36 18:42 (03:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, Center
dep. 15:36
Kula, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
32 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
43 km
arr. 17:00
dep. 17:10
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:31
dep. 18:31
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:42
144 km
16:33 19:13 (02:40)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 16:33
Kula, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 17:20
dep. 17:20
43 km
arr. 17:45
dep. 17:50
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:13
144 km
16:49 13:50 (-02:5)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 16:49
Sivac, AS
arr. 16:59
dep. 16:59
8 km
Kljajicevo, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
20 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 17:24
dep. 17:24
33 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
33 km
17:36 20:42 (03:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, Center
dep. 17:36
Kula, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 18:22
dep. 18:22
32 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 18:37
dep. 18:37
43 km
arr. 19:00
dep. 19:10
64 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
70 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
77 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
84 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
87 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
91 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
101 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
111 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
118 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
124 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
144 km
18:33 21:23 (02:50)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, AS
dep. 18:33
Kula, Bus station
arr. 18:42
dep. 18:42
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 19:20
dep. 19:20
43 km
arr. 19:45
dep. 20:00
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
dep. 21:11
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:23
144 km
20:36 23:45 (03:09)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka, Center
dep. 20:36
Kula, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:47
8 km
Vrbas, Bus station
arr. 21:01
dep. 21:01
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
32 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:37
dep. 21:37
43 km
arr. 22:00
dep. 22:10
64 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
144 km

Naselja Crvenka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~139 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -02h i 5min., a najduže 03h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crvenka je u 04:33 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.