Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Crvenka (Borca) - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 21.07.2019.
04:35 05:03 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 04:35
Crvenka (Borca), Put
arr. 04:36
dep. 04:36
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 04:37
dep. 04:37
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 04:38
dep. 04:38
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 04:39
dep. 04:39
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 04:40
dep. 04:40
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 04:41
dep. 04:41
3.2 km
arr. 04:42
dep. 04:42
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 04:43
dep. 04:43
3.9 km
arr. 04:44
dep. 04:44
4.3 km
arr. 04:45
dep. 04:45
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:47
dep. 04:47
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:48
dep. 04:48
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:50
dep. 04:50
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:52
dep. 04:52
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:53
dep. 04:53
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:55
dep. 04:55
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:56
dep. 04:56
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:58
dep. 04:58
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 05:03
12.4 km
05:55 06:23 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 05:55
Crvenka (Borca), Put
arr. 05:56
dep. 05:56
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 05:57
dep. 05:57
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 05:58
dep. 05:58
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 05:59
dep. 05:59
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 06:00
dep. 06:00
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
arr. 06:02
dep. 06:02
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 06:03
dep. 06:03
3.9 km
arr. 06:04
dep. 06:04
4.3 km
arr. 06:05
dep. 06:05
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:07
dep. 06:07
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:08
dep. 06:08
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:10
dep. 06:10
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:12
dep. 06:12
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:13
dep. 06:13
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:15
dep. 06:15
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:16
dep. 06:16
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:18
dep. 06:18
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 06:23
12.4 km
06:30 06:58 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 06:30
Crvenka (Borca), Put
arr. 06:31
dep. 06:31
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 06:32
dep. 06:32
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 06:33
dep. 06:33
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 06:34
dep. 06:34
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 06:35
dep. 06:35
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 06:36
dep. 06:36
3.2 km
arr. 06:37
dep. 06:37
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 06:38
dep. 06:38
3.9 km
arr. 06:39
dep. 06:39
4.3 km
arr. 06:40
dep. 06:40
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:42
dep. 06:42
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:43
dep. 06:43
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:45
dep. 06:45
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:47
dep. 06:47
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:50
dep. 06:50
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:53
dep. 06:53
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 06:58
12.4 km
07:05 07:33 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 07:05
Crvenka (Borca), Put
arr. 07:06
dep. 07:06
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 07:07
dep. 07:07
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 07:08
dep. 07:08
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 07:09
dep. 07:09
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 07:10
dep. 07:10
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 07:11
dep. 07:11
3.2 km
arr. 07:12
dep. 07:12
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 07:13
dep. 07:13
3.9 km
arr. 07:14
dep. 07:14
4.3 km
arr. 07:15
dep. 07:15
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:17
dep. 07:17
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:18
dep. 07:18
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:20
dep. 07:20
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:22
dep. 07:22
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:23
dep. 07:23
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:25
dep. 07:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:26
dep. 07:26
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:28
dep. 07:28
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 07:33
12.4 km
07:40 08:08 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 07:40
Crvenka (Borca), Put
arr. 07:41
dep. 07:41
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 07:42
dep. 07:42
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 07:43
dep. 07:43
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 07:44
dep. 07:44
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 07:45
dep. 07:45
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 07:46
dep. 07:46
3.2 km
arr. 07:47
dep. 07:47
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 07:48
dep. 07:48
3.9 km
arr. 07:49
dep. 07:49
4.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:52
dep. 07:52
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:53
dep. 07:53
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:55
dep. 07:55
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:57
dep. 07:57
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:58
dep. 07:58
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:00
dep. 08:00
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:01
dep. 08:01
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:03
dep. 08:03
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 08:08
12.4 km
08:15 08:43 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 08:15
Crvenka (Borca), Put
arr. 08:16
dep. 08:16
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 08:17
dep. 08:17
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 08:18
dep. 08:18
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 08:19
dep. 08:19
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 08:20
dep. 08:20
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 08:21
dep. 08:21
3.2 km
arr. 08:22
dep. 08:22
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 08:23
dep. 08:23
3.9 km
arr. 08:24
dep. 08:24
4.3 km
arr. 08:25
dep. 08:25
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:27
dep. 08:27
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:28
dep. 08:28
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:30
dep. 08:30
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:32
dep. 08:32
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:33
dep. 08:33
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:35
dep. 08:35
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:36
dep. 08:36
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:38
dep. 08:38
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 08:43
12.4 km
08:50 09:18 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 08:50
Crvenka (Borca), Put
arr. 08:51
dep. 08:51
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 08:52
dep. 08:52
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 08:53
dep. 08:53
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 08:54
dep. 08:54
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 08:55
dep. 08:55
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 08:56
dep. 08:56
3.2 km
arr. 08:57
dep. 08:57
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 08:58
dep. 08:58
3.9 km
arr. 08:59
dep. 08:59
4.3 km
arr. 09:00
dep. 09:00
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:02
dep. 09:02
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:03
dep. 09:03
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:05
dep. 09:05
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:07
dep. 09:07
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:10
dep. 09:10
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:11
dep. 09:11
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:13
dep. 09:13
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 09:18
12.4 km
09:25 09:53 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 09:25
Crvenka (Borca), Put
arr. 09:26
dep. 09:26
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 09:27
dep. 09:27
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 09:28
dep. 09:28
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 09:29
dep. 09:29
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 09:30
dep. 09:30
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 09:31
dep. 09:31
3.2 km
arr. 09:32
dep. 09:32
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 09:33
dep. 09:33
3.9 km
arr. 09:34
dep. 09:34
4.3 km
arr. 09:35
dep. 09:35
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:37
dep. 09:37
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:38
dep. 09:38
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:40
dep. 09:40
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:42
dep. 09:42
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:43
dep. 09:43
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:45
dep. 09:45
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:46
dep. 09:46
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:48
dep. 09:48
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 09:53
12.4 km
10:00 10:28 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 10:00
Crvenka (Borca), Put
arr. 10:01
dep. 10:01
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 10:02
dep. 10:02
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 10:03
dep. 10:03
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 10:04
dep. 10:04
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 10:05
dep. 10:05
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 10:06
dep. 10:06
3.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 10:08
dep. 10:08
3.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
4.3 km
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:12
dep. 10:12
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:13
dep. 10:13
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:15
dep. 10:15
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:17
dep. 10:17
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:18
dep. 10:18
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:20
dep. 10:20
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:21
dep. 10:21
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:23
dep. 10:23
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 10:28
12.4 km
10:35 11:03 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 10:35
Crvenka (Borca), Put
arr. 10:36
dep. 10:36
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 10:37
dep. 10:37
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 10:38
dep. 10:38
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 10:39
dep. 10:39
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 10:40
dep. 10:40
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 10:41
dep. 10:41
3.2 km
arr. 10:42
dep. 10:42
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 10:43
dep. 10:43
3.9 km
arr. 10:44
dep. 10:44
4.3 km
arr. 10:45
dep. 10:45
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:47
dep. 10:47
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:48
dep. 10:48
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:50
dep. 10:50
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:52
dep. 10:52
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:53
dep. 10:53
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:55
dep. 10:55
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:56
dep. 10:56
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:58
dep. 10:58
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 11:03
12.4 km
11:10 11:38 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 11:10
Crvenka (Borca), Put
arr. 11:11
dep. 11:11
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 11:12
dep. 11:12
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 11:13
dep. 11:13
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 11:14
dep. 11:14
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 11:15
dep. 11:15
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 11:16
dep. 11:16
3.2 km
arr. 11:17
dep. 11:17
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 11:18
dep. 11:18
3.9 km
arr. 11:19
dep. 11:19
4.3 km
arr. 11:20
dep. 11:20
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:22
dep. 11:22
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:23
dep. 11:23
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:25
dep. 11:25
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:27
dep. 11:27
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:30
dep. 11:30
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:31
dep. 11:31
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:33
dep. 11:33
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 11:38
12.4 km
11:45 12:13 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 11:45
Crvenka (Borca), Put
arr. 11:46
dep. 11:46
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 11:47
dep. 11:47
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 11:48
dep. 11:48
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 11:49
dep. 11:49
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 11:50
dep. 11:50
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 11:51
dep. 11:51
3.2 km
arr. 11:52
dep. 11:52
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 11:53
dep. 11:53
3.9 km
arr. 11:54
dep. 11:54
4.3 km
arr. 11:55
dep. 11:55
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:57
dep. 11:57
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:58
dep. 11:58
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:00
dep. 12:00
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:02
dep. 12:02
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:03
dep. 12:03
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:05
dep. 12:05
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:06
dep. 12:06
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:08
dep. 12:08
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 12:13
12.4 km
12:20 12:48 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 12:20
Crvenka (Borca), Put
arr. 12:21
dep. 12:21
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 12:22
dep. 12:22
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 12:23
dep. 12:23
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 12:24
dep. 12:24
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 12:25
dep. 12:25
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 12:26
dep. 12:26
3.2 km
arr. 12:27
dep. 12:27
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 12:28
dep. 12:28
3.9 km
arr. 12:29
dep. 12:29
4.3 km
arr. 12:30
dep. 12:30
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:32
dep. 12:32
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:33
dep. 12:33
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:35
dep. 12:35
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:37
dep. 12:37
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:38
dep. 12:38
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:40
dep. 12:40
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:41
dep. 12:41
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:43
dep. 12:43
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 12:48
12.4 km
12:55 13:23 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 12:55
Crvenka (Borca), Put
arr. 12:56
dep. 12:56
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 12:57
dep. 12:57
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 12:58
dep. 12:58
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 12:59
dep. 12:59
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 13:00
dep. 13:00
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 13:01
dep. 13:01
3.2 km
arr. 13:02
dep. 13:02
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 13:03
dep. 13:03
3.9 km
arr. 13:04
dep. 13:04
4.3 km
arr. 13:05
dep. 13:05
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:07
dep. 13:07
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:08
dep. 13:08
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:10
dep. 13:10
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:13
dep. 13:13
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:15
dep. 13:15
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:16
dep. 13:16
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:18
dep. 13:18
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 13:23
12.4 km
13:30 13:58 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 13:30
Crvenka (Borca), Put
arr. 13:31
dep. 13:31
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 13:32
dep. 13:32
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 13:34
dep. 13:34
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 13:35
dep. 13:35
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 13:36
dep. 13:36
3.2 km
arr. 13:37
dep. 13:37
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 13:38
dep. 13:38
3.9 km
arr. 13:39
dep. 13:39
4.3 km
arr. 13:40
dep. 13:40
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:42
dep. 13:42
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:43
dep. 13:43
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:45
dep. 13:45
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:47
dep. 13:47
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:50
dep. 13:50
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:51
dep. 13:51
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:53
dep. 13:53
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 13:58
12.4 km
14:05 14:33 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 14:05
Crvenka (Borca), Put
arr. 14:06
dep. 14:06
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 14:08
dep. 14:08
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 14:09
dep. 14:09
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 14:10
dep. 14:10
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 14:11
dep. 14:11
3.2 km
arr. 14:12
dep. 14:12
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 14:13
dep. 14:13
3.9 km
arr. 14:14
dep. 14:14
4.3 km
arr. 14:15
dep. 14:15
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:17
dep. 14:17
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:18
dep. 14:18
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:20
dep. 14:20
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:22
dep. 14:22
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:23
dep. 14:23
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:25
dep. 14:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:26
dep. 14:26
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:28
dep. 14:28
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 14:33
12.4 km
14:40 15:08 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 14:40
Crvenka (Borca), Put
arr. 14:41
dep. 14:41
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 14:42
dep. 14:42
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 14:43
dep. 14:43
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 14:44
dep. 14:44
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 14:45
dep. 14:45
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 14:46
dep. 14:46
3.2 km
arr. 14:47
dep. 14:47
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 14:48
dep. 14:48
3.9 km
arr. 14:49
dep. 14:49
4.3 km
arr. 14:50
dep. 14:50
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:52
dep. 14:52
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:53
dep. 14:53
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:55
dep. 14:55
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:57
dep. 14:57
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:58
dep. 14:58
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:00
dep. 15:00
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:01
dep. 15:01
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:03
dep. 15:03
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 15:08
12.4 km
15:15 15:43 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 15:15
Crvenka (Borca), Put
arr. 15:16
dep. 15:16
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 15:17
dep. 15:17
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 15:19
dep. 15:19
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 15:20
dep. 15:20
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.2 km
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 15:23
dep. 15:23
3.9 km
arr. 15:24
dep. 15:24
4.3 km
arr. 15:25
dep. 15:25
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:27
dep. 15:27
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:28
dep. 15:28
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:30
dep. 15:30
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:32
dep. 15:32
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:33
dep. 15:33
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:35
dep. 15:35
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:36
dep. 15:36
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:38
dep. 15:38
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 15:43
12.4 km
15:50 16:18 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 15:50
Crvenka (Borca), Put
arr. 15:51
dep. 15:51
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 15:52
dep. 15:52
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 15:53
dep. 15:53
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 15:54
dep. 15:54
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 15:55
dep. 15:55
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 15:56
dep. 15:56
3.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 15:58
dep. 15:58
3.9 km
arr. 15:59
dep. 15:59
4.3 km
arr. 16:00
dep. 16:00
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:02
dep. 16:02
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:03
dep. 16:03
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:05
dep. 16:05
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:07
dep. 16:07
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:08
dep. 16:08
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:10
dep. 16:10
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:11
dep. 16:11
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:13
dep. 16:13
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 16:18
12.4 km
16:25 16:53 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 16:25
Crvenka (Borca), Put
arr. 16:26
dep. 16:26
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 16:27
dep. 16:27
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 16:28
dep. 16:28
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 16:29
dep. 16:29
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 16:30
dep. 16:30
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 16:31
dep. 16:31
3.2 km
arr. 16:32
dep. 16:32
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 16:33
dep. 16:33
3.9 km
arr. 16:34
dep. 16:34
4.3 km
arr. 16:35
dep. 16:35
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:37
dep. 16:37
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:38
dep. 16:38
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:40
dep. 16:40
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:42
dep. 16:42
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:45
dep. 16:45
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:46
dep. 16:46
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:48
dep. 16:48
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 16:53
12.4 km
17:00 17:28 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 17:00
Crvenka (Borca), Put
arr. 17:01
dep. 17:01
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 17:02
dep. 17:02
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 17:03
dep. 17:03
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 17:04
dep. 17:04
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 17:05
dep. 17:05
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 17:06
dep. 17:06
3.2 km
arr. 17:07
dep. 17:07
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 17:08
dep. 17:08
3.9 km
arr. 17:09
dep. 17:09
4.3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:12
dep. 17:12
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:13
dep. 17:13
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:15
dep. 17:15
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:17
dep. 17:17
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:18
dep. 17:18
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:20
dep. 17:20
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:21
dep. 17:21
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:23
dep. 17:23
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 17:28
12.4 km
17:35 18:03 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 17:35
Crvenka (Borca), Put
arr. 17:36
dep. 17:36
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 17:37
dep. 17:37
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 17:38
dep. 17:38
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 17:39
dep. 17:39
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 17:40
dep. 17:40
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 17:41
dep. 17:41
3.2 km
arr. 17:42
dep. 17:42
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 17:43
dep. 17:43
3.9 km
arr. 17:44
dep. 17:44
4.3 km
arr. 17:45
dep. 17:45
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:47
dep. 17:47
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:48
dep. 17:48
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:50
dep. 17:50
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:52
dep. 17:52
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:53
dep. 17:53
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:55
dep. 17:55
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:56
dep. 17:56
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:58
dep. 17:58
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 18:03
12.4 km
18:10 18:38 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 18:10
Crvenka (Borca), Put
arr. 18:11
dep. 18:11
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 18:12
dep. 18:12
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 18:14
dep. 18:14
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 18:15
dep. 18:15
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 18:16
dep. 18:16
3.2 km
arr. 18:17
dep. 18:17
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 18:18
dep. 18:18
3.9 km
arr. 18:19
dep. 18:19
4.3 km
arr. 18:20
dep. 18:20
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:22
dep. 18:22
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:23
dep. 18:23
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:25
dep. 18:25
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:27
dep. 18:27
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:28
dep. 18:28
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:30
dep. 18:30
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:31
dep. 18:31
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:33
dep. 18:33
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 18:38
12.4 km
18:45 19:13 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 18:45
Crvenka (Borca), Put
arr. 18:46
dep. 18:46
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 18:47
dep. 18:47
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 18:48
dep. 18:48
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 18:49
dep. 18:49
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 18:50
dep. 18:50
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 18:51
dep. 18:51
3.2 km
arr. 18:52
dep. 18:52
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 18:53
dep. 18:53
3.9 km
arr. 18:54
dep. 18:54
4.3 km
arr. 18:55
dep. 18:55
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:57
dep. 18:57
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:58
dep. 18:58
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:00
dep. 19:00
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:02
dep. 19:02
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:05
dep. 19:05
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:06
dep. 19:06
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:08
dep. 19:08
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 19:13
12.4 km
19:20 19:48 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 19:20
Crvenka (Borca), Put
arr. 19:21
dep. 19:21
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 19:22
dep. 19:22
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 19:23
dep. 19:23
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 19:24
dep. 19:24
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 19:25
dep. 19:25
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 19:26
dep. 19:26
3.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 19:28
dep. 19:28
3.9 km
arr. 19:29
dep. 19:29
4.3 km
arr. 19:30
dep. 19:30
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 19:31
dep. 19:31
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:32
dep. 19:32
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:33
dep. 19:33
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:35
dep. 19:35
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:37
dep. 19:37
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:38
dep. 19:38
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:40
dep. 19:40
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:41
dep. 19:41
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:43
dep. 19:43
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 19:48
12.4 km
19:55 20:23 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 19:55
Crvenka (Borca), Put
arr. 19:56
dep. 19:56
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 19:57
dep. 19:57
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 19:58
dep. 19:58
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 19:59
dep. 19:59
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 20:00
dep. 20:00
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 20:01
dep. 20:01
3.2 km
arr. 20:02
dep. 20:02
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 20:03
dep. 20:03
3.9 km
arr. 20:04
dep. 20:04
4.3 km
arr. 20:05
dep. 20:05
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:07
dep. 20:07
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:08
dep. 20:08
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:10
dep. 20:10
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:12
dep. 20:12
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:13
dep. 20:13
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:15
dep. 20:15
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:16
dep. 20:16
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:18
dep. 20:18
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 20:23
12.4 km
20:30 20:58 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 20:30
Crvenka (Borca), Put
arr. 20:31
dep. 20:31
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 20:33
dep. 20:33
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 20:34
dep. 20:34
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 20:35
dep. 20:35
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 20:36
dep. 20:36
3.2 km
arr. 20:37
dep. 20:37
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 20:38
dep. 20:38
3.9 km
arr. 20:39
dep. 20:39
4.3 km
arr. 20:40
dep. 20:40
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:42
dep. 20:42
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:43
dep. 20:43
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:45
dep. 20:45
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:47
dep. 20:47
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:48
dep. 20:48
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:50
dep. 20:50
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:51
dep. 20:51
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:53
dep. 20:53
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 20:58
12.4 km
21:05 21:33 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 21:05
Crvenka (Borca), Put
arr. 21:06
dep. 21:06
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 21:08
dep. 21:08
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 21:09
dep. 21:09
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 21:10
dep. 21:10
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 21:11
dep. 21:11
3.2 km
arr. 21:12
dep. 21:12
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 21:13
dep. 21:13
3.9 km
arr. 21:14
dep. 21:14
4.3 km
arr. 21:15
dep. 21:15
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:17
dep. 21:17
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:18
dep. 21:18
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:20
dep. 21:20
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:22
dep. 21:22
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:23
dep. 21:23
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:25
dep. 21:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:26
dep. 21:26
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:28
dep. 21:28
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 21:33
12.4 km
21:40 22:08 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 21:40
Crvenka (Borca), Put
arr. 21:41
dep. 21:41
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 21:42
dep. 21:42
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 21:44
dep. 21:44
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 21:45
dep. 21:45
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 21:46
dep. 21:46
3.2 km
arr. 21:47
dep. 21:47
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 21:48
dep. 21:48
3.9 km
arr. 21:49
dep. 21:49
4.3 km
arr. 21:50
dep. 21:50
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 21:51
dep. 21:51
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:52
dep. 21:52
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:53
dep. 21:53
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:55
dep. 21:55
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:57
dep. 21:57
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:58
dep. 21:58
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:00
dep. 22:00
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:01
dep. 22:01
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:03
dep. 22:03
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 22:08
12.4 km
22:15 22:43 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 22:15
Crvenka (Borca), Put
arr. 22:16
dep. 22:16
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 22:17
dep. 22:17
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 22:18
dep. 22:18
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 22:19
dep. 22:19
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 22:20
dep. 22:20
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 22:21
dep. 22:21
3.2 km
arr. 22:22
dep. 22:22
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 22:23
dep. 22:23
3.9 km
arr. 22:24
dep. 22:24
4.3 km
arr. 22:25
dep. 22:25
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:27
dep. 22:27
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:28
dep. 22:28
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:30
dep. 22:30
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:32
dep. 22:32
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:33
dep. 22:33
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:35
dep. 22:35
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:36
dep. 22:36
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:38
dep. 22:38
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 22:43
12.4 km
22:50 23:18 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 22:50
Crvenka (Borca), Put
arr. 22:51
dep. 22:51
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 22:52
dep. 22:52
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 22:53
dep. 22:53
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 22:54
dep. 22:54
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 22:55
dep. 22:55
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 22:56
dep. 22:56
3.2 km
arr. 22:57
dep. 22:57
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 22:58
dep. 22:58
3.9 km
arr. 22:59
dep. 22:59
4.3 km
arr. 23:00
dep. 23:00
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:02
dep. 23:02
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:03
dep. 23:03
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:05
dep. 23:05
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:07
dep. 23:07
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:08
dep. 23:08
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:10
dep. 23:10
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:11
dep. 23:11
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:13
dep. 23:13
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 23:18
12.4 km
23:25 23:53 (00:28)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Crvenka (Borca), Okretnica
dep. 23:25
Crvenka (Borca), Put
arr. 23:26
dep. 23:26
0.6 km
Borca, Pumpa
arr. 23:27
dep. 23:27
1.3 km
Borca, Cvecara
arr. 23:28
dep. 23:28
1.7 km
Borca, Veliki kanal
arr. 23:29
dep. 23:29
2.1 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 23:30
dep. 23:30
2.4 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 23:31
dep. 23:31
3.2 km
arr. 23:32
dep. 23:32
3.6 km
Borca, Petra Drapsina
arr. 23:33
dep. 23:33
3.9 km
arr. 23:34
dep. 23:34
4.3 km
arr. 23:35
dep. 23:35
4.7 km
Borca, Intersection
arr. 23:36
dep. 23:36
5.2 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:37
dep. 23:37
5.8 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:38
dep. 23:38
6.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:40
dep. 23:40
7.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:42
dep. 23:42
7.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:43
dep. 23:43
8.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:45
dep. 23:45
8.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:46
dep. 23:46
9.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:48
dep. 23:48
9.7 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 23:53
12.4 km

Naselja Crvenka (Borca) i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crvenka (Borca) je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 23:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.