Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Crvena Reka - Pirot timetable

wednesday, 13.11.2019.
06:30 07:15 (00:45)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 06:30
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
2.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:35
dep. 06:35
4.5 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:39
dep. 06:39
7.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
8.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
10.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
12.5 km
Ciflik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
16.5 km
Sinjac
arr. 06:56
dep. 06:56
19.5 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:58
dep. 06:58
21.5 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
22.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
24.5 km
Stanicenje
arr. 07:03
dep. 07:03
26.5 km
Pirot, Kale
arr. 07:14
dep. 07:14
38.5 km
Pirot, Bus station
arr. 07:15
39.5 km
07:19 08:08 (00:49)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 07:19
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:20
dep. 07:20
0.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:24
dep. 07:24
4.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:25
dep. 07:25
5.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
9.3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
13.3 km
Sinjac
arr. 07:41
dep. 07:41
20.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:43
dep. 07:43
22.2 km
Crnokliste, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
23.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
25.7 km
Stanicenje, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
28 km
Pirot, Kale
arr. 08:04
dep. 08:04
38.8 km
Pirot, Bus station
arr. 08:08
40.2 km
08:19 09:08 (00:49)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 08:19
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:20
dep. 08:20
0.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:24
4.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:25
dep. 08:25
5.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
9.3 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 08:31
dep. 08:31
9.9 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
13.3 km
Ciflik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
15.5 km
Sinjac
arr. 08:41
dep. 08:41
20.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:43
dep. 08:43
22.2 km
Crnokliste, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
23.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
25.7 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
28 km
Pirot, Kale
arr. 09:04
dep. 09:04
38.8 km
Pirot, Bus station
arr. 09:08
40.2 km
08:19 09:43 (01:24)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 08:19
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:25
3 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:41
dep. 08:42
13 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
22 km
arr. 09:04
dep. 09:05
24 km
Crvencevo, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
28 km
Stanicenje, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
30 km
Pirot, Railway station
arr. 09:38
dep. 09:39
40 km
Pirot, Bozurat
arr. 09:43
44 km
10:04 10:53 (00:49)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 10:04
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
dep. 10:05
0.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
4.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:10
dep. 10:10
5.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
9.3 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 10:16
dep. 10:16
-36.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
13.3 km
Ciflik, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
15.5 km
Sinjac
arr. 10:26
dep. 10:26
20.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:28
dep. 10:28
22.2 km
Crnokliste, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
23.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
25.7 km
Stanicenje, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
28 km
Pirot, Kale
arr. 10:49
dep. 10:49
38.8 km
Pirot, Bus station
arr. 10:53
40.2 km
11:29 12:05 (00:36)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 11:29
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:32
dep. 11:32
3 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Sinjac
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Crnokliste, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
23 km
Crvencevo, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
25 km
Stanicenje
arr. 11:54
dep. 11:54
27 km
Pirot, Bus station
arr. 12:05
40 km
11:45 12:41 (00:56)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Ulaz
dep. 11:45
Crvena Reka, Centar
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 11:54
dep. 11:54
8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:05
9 km
Pirot, Kale 1
arr. 12:37
dep. 12:37
38.5 km
Pirot, Bus station
arr. 12:41
39.9 km
12:31 14:16 (01:45)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 12:31
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:46
dep. 12:47
3 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:54
dep. 13:06
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:14
dep. 13:15
13 km
Ciflik, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
22 km
arr. 13:37
dep. 13:38
24 km
Crvencevo, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
28 km
Stanicenje, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
30 km
Pirot, Railway station
arr. 14:11
dep. 14:12
40 km
Pirot, Bozurat
arr. 14:16
44 km
12:33 13:22 (00:49)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 12:33
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 12:34
dep. 12:34
0.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:38
dep. 12:38
4.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 12:44
dep. 12:44
9.3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
13.3 km
Ciflik, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
15.5 km
Sinjac
arr. 12:55
dep. 12:55
20.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:57
dep. 12:57
22.2 km
Crvencevo, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
25.7 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
28 km
Pirot, Bus station
arr. 13:22
40.2 km
13:18 13:55 (00:37)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Ulaz
dep. 13:18
Crvena Reka, Centar
arr. 13:19
dep. 13:19
0.4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:20
dep. 13:20
1.3 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:25
dep. 13:25
5.6 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:28
dep. 13:28
8.7 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:29
dep. 13:29
9.7 km
Kremenica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
11.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
13.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
17.7 km
Sinjac
arr. 13:38
dep. 13:38
20.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 13:40
dep. 13:40
22.1 km
Crnokliste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
23.1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
25.3 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
27.8 km
Pirot, Kale
arr. 13:53
dep. 13:53
38.2 km
Pirot, Bus station
arr. 13:55
39.6 km
14:25 15:15 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 14:25
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Sinjac
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Pirot, Kale
arr. 15:10
dep. 15:10
37 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
39 km
14:45 15:31 (00:46)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Ulaz
dep. 14:45
Crvena Reka, Centar
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:51
dep. 14:51
5 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
9 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
16.8 km
Sinjac
arr. 15:10
dep. 15:10
19.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:12
dep. 15:12
21.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
22.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
24.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
27.1 km
Pirot, Kale
arr. 15:27
dep. 15:27
37.5 km
Pirot, Bus station
arr. 15:31
38.9 km
15:49 16:38 (00:49)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 15:49
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:50
dep. 15:50
0.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 15:54
dep. 15:54
4.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:55
dep. 15:55
5.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
9.3 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 16:01
dep. 16:01
9.9 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
13.3 km
Ciflik, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
15.5 km
Sinjac
arr. 16:11
dep. 16:11
20.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
22.2 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
23.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
25.7 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
28 km
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
38.8 km
Pirot, Bus station
arr. 16:38
40.2 km
16:42 17:25 (00:43)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 16:42
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:43
dep. 16:43
0.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:46
dep. 16:46
3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:48
dep. 16:48
5 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
9 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
17 km
Sinjac
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:08
dep. 17:08
22 km
Crnokliste, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
23 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
25 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
27 km
Pirot, Žukovo
arr. 17:20
dep. 17:20
34 km
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
39 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
40 km
17:20 18:10 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 17:20
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
16 km
Sinjac
arr. 17:45
dep. 17:45
19 km
Crnokliste, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
22 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
24 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
26 km
Pirot, Kale
arr. 18:05
dep. 18:05
37 km
Pirot, Bus station
arr. 18:10
39 km
17:25 18:49 (01:24)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 17:25
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:30
dep. 17:31
3 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:47
dep. 17:48
13 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
22 km
arr. 18:10
dep. 18:11
24 km
Crvencevo, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
28 km
Stanicenje, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
30 km
Pirot, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
40 km
Pirot, Bozurat
arr. 18:49
44 km
17:45 18:31 (00:46)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Ulaz
dep. 17:45
Crvena Reka, Centar
arr. 17:46
dep. 17:46
0.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:49
dep. 17:49
3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 17:51
dep. 17:51
5 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:54
dep. 17:54
8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
9 km
Kremenica, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
11 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
16.8 km
Sinjac
arr. 18:10
dep. 18:10
19.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:12
dep. 18:12
21.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
22.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
24.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
27.1 km
Pirot, Kale
arr. 18:27
dep. 18:27
37.5 km
Pirot, Bus station
arr. 18:31
38.9 km
17:50 18:40 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 17:50
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
9 km
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Sinjac
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:17
dep. 18:17
21 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
25 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
27 km
Pirot, Bus station
arr. 18:40
40 km
18:12 18:43 (00:31)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 18:12
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
23 km
Pirot, Kale
arr. 18:42
dep. 18:42
37 km
Pirot, Bus station
arr. 18:43
38 km
18:39 19:27 (00:48)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 18:39
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:40
dep. 18:40
0.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:44
dep. 18:44
4.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:45
dep. 18:45
5.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
9.3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
13.2 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
17 km
Sinjac
arr. 19:02
dep. 19:02
19.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
22.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
25.1 km
Stanicenje
arr. 19:12
dep. 19:12
27.6 km
Pirot, Kale
arr. 19:22
dep. 19:22
38.1 km
Pirot, Bus station
arr. 19:27
39.5 km
20:15 21:00 (00:45)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 20:15
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 20:18
dep. 20:18
2.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:24
dep. 20:24
7.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:30
8.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
10.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
12.5 km
Ciflik, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
16.5 km
Sinjac
arr. 20:41
dep. 20:41
19.5 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:43
dep. 20:43
21.5 km
Crnokliste, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
22.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 20:46
dep. 20:46
24.5 km
Stanicenje
arr. 20:48
dep. 20:48
26.5 km
Pirot, Kale
arr. 20:59
dep. 20:59
38.5 km
Pirot, Bus station
arr. 21:00
39.5 km
21:07 21:55 (00:48)
3 - skretanje za GlogovacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
dep. 21:07
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
0.4 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
1.3 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
4.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
5.6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
9.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
13.7 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
18.3 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
21.1 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
24.1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
26.1 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
28.4 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
39.2 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
40.6 km

Naselja Crvena Reka i Pirot su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crvena Reka je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 21:07 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Crvena Reka - Pirot iznosi od 3,15 EUR do 3,15 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.