Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Crvena Reka - Pirot timetable

sunday, 12.07.2020.
08:19 09:43 (01:24)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 08:19
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:25
3 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:41
dep. 08:42
13 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
22 km
arr. 09:04
dep. 09:05
24 km
Crvencevo, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
28 km
Stanicenje, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
30 km
Pirot, Railway station
arr. 09:38
dep. 09:39
40 km
Pirot, Bozurat
arr. 09:43
44 km
10:03 10:46 (00:43)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Ulaz
dep. 10:03
Crvena Reka, Centar
arr. 10:04
dep. 10:04
0.4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
4.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:10
dep. 10:10
5.6 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:13
dep. 10:13
-35.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
9.7 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
11.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
13.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
17.7 km
Sinjac
arr. 10:25
dep. 10:25
20.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:27
dep. 10:27
22.1 km
Crnokliste, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
23.1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
25.3 km
Stanicenje, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
27.8 km
Pirot, Kale
arr. 10:42
dep. 10:42
38.2 km
Pirot, Bus station
arr. 10:46
39.6 km
11:29 12:05 (00:36)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 11:29
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:32
dep. 11:32
3 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Sinjac
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Crnokliste, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
23 km
Crvencevo, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
25 km
Stanicenje
arr. 11:54
dep. 11:54
27 km
Pirot, Bus station
arr. 12:05
40 km
12:43 14:16 (01:33)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 12:43
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:48
dep. 12:49
3 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:56
dep. 13:06
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:14
dep. 13:15
13 km
Ciflik, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
22 km
arr. 13:37
dep. 13:38
24 km
Crvencevo, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
28 km
Stanicenje, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
30 km
Pirot, Railway station
arr. 14:11
dep. 14:12
40 km
Pirot, Bozurat
arr. 14:16
44 km
17:04 18:41 (01:37)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 17:04
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:09
dep. 17:10
3 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:31
9 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:39
dep. 17:40
13 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
22 km
arr. 18:02
dep. 18:03
24 km
Crvencevo, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:11
28 km
Stanicenje, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:16
30 km
Pirot, Railway station
arr. 18:36
dep. 18:37
40 km
Pirot, Bozurat
arr. 18:41
44 km
17:50 18:40 (00:50)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 17:50
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
9 km
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Sinjac
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:17
dep. 18:17
21 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
25 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
27 km
Pirot, Bus station
arr. 18:40
40 km
21:07 21:55 (00:48)
3 - skretanje za GlogovacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
dep. 21:07
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
0.4 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
1.3 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
4.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
5.6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
9.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
13.7 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
18.3 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
21.1 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
24.1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
26.1 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
28.4 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
39.2 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
40.6 km

Naselja Crvena Reka i Pirot su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crvena Reka je u 08:19 h, dok je poslednji polazak u 21:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.