Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Crvena Reka - Nis timetable

sunday, 23.02.2020.
05:10 06:00 (00:50)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 05:10
Crvena Reka, Centar
arr. 05:11
dep. 05:11
0.6 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 05:12
dep. 05:12
1.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 05:13
dep. 05:13
2.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
5.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 05:17
dep. 05:17
6.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 05:18
dep. 05:18
6.8 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 05:19
dep. 05:19
7.2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 05:22
dep. 05:22
10.3 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 05:25
dep. 05:25
13.4 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 05:26
dep. 05:26
14.1 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 05:28
dep. 05:28
15.9 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:30
dep. 05:30
18 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:32
dep. 05:32
20.1 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:33
dep. 05:33
21 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:35
dep. 05:35
22.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
27.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:42
dep. 05:42
28.8 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
31.4 km
Nis, Cele kula
arr. 05:48
dep. 05:48
33.5 km
arr. 05:52
dep. 05:52
34.9 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
37.2 km
06:10 06:50 (00:40)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 06:10
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
20 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
25 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
29 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
arr. 06:45
dep. 06:45
33 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
35 km
08:09 08:55 (00:46)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 08:09
Crvena Reka, Centar
arr. 08:10
dep. 08:10
0.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:13
dep. 08:13
3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
8 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
11 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
31 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
32 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
34 km
arr. 08:51
dep. 08:51
36 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
38 km
08:40 09:30 (00:50)
1 - kanal JerdzaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
dep. 08:40
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 08:41
dep. 08:41
0.6 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:43
dep. 08:43
2.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
5.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 08:47
dep. 08:47
6.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:48
dep. 08:48
6.8 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:49
dep. 08:49
7.2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:52
dep. 08:52
10.3 km
Ostrovica kod Nisa, Naselje
arr. 08:56
dep. 08:56
14.1 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:58
dep. 08:58
15.9 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:00
dep. 09:00
18 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
20.1 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:03
dep. 09:03
21 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:05
dep. 09:05
22.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
27.5 km
arr. 09:22
dep. 09:22
34.9 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
37.2 km
08:50 10:09 (01:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 08:50
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
2 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:05
dep. 09:06
8 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
17 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
23 km
Prosek, Railway station
arr. 09:41
dep. 09:42
26 km
Niska Banja, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
30 km
arr. 09:56
dep. 09:57
35 km
arr. 10:03
dep. 10:04
40 km
arr. 10:09
42 km
10:53 11:40 (00:47)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 10:53
Crvena Reka, Centar
arr. 10:54
dep. 10:54
0.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:58
dep. 10:58
3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
8 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
20 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
23 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
31 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
32 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
34 km
arr. 11:36
dep. 11:36
36 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
38 km
11:45 12:20 (00:35)
CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 11:45
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
12 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:00
dep. 12:00
16 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
23 km
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Nis, Bus station
arr. 12:20
33 km
13:14 14:00 (00:46)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 13:14
Crvena Reka, Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
0.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:17
dep. 13:17
2.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
4.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:22
dep. 13:22
6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:24
dep. 13:24
7.5 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:30
dep. 13:30
13.5 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:33
dep. 13:33
15.5 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
17.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
19.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
22.5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
27.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:49
dep. 13:49
30.5 km
Nis, EI
arr. 13:50
dep. 13:50
31.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:53
dep. 13:53
33.5 km
arr. 13:55
dep. 13:55
35.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
37.5 km
13:18 14:44 (01:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 13:18
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:22
dep. 13:23
2 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:33
dep. 13:34
8 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:52
17 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
23 km
Prosek, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:10
26 km
Niska Banja, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:24
30 km
arr. 14:31
dep. 14:32
35 km
arr. 14:38
dep. 14:39
40 km
arr. 14:44
42 km
14:23 15:05 (00:42)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 14:23
Crvena Reka, Centar
arr. 14:24
dep. 14:24
0.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:29
dep. 14:29
6.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:33
dep. 14:33
11 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
15 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:41
dep. 14:41
18 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
20 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
21 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
29 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
32 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
34 km
arr. 15:00
dep. 15:00
36 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
38 km
15:20 16:10 (00:50)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 15:20
Crvena Reka, Centar
arr. 15:21
dep. 15:21
0.6 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
1.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:23
dep. 15:23
2.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
5.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:27
dep. 15:27
6.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.8 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:29
dep. 15:29
7.2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
13.4 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
14.1 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:38
dep. 15:38
15.9 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
18 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
20.1 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
21 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
22.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
27.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
28.8 km
Nis, EI
arr. 15:55
dep. 15:55
31.4 km
Nis, Cele kula
arr. 15:58
dep. 15:58
33.5 km
arr. 16:02
dep. 16:02
34.9 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
37.2 km
16:10 17:00 (00:50)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 16:10
Crvena Reka, Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
0.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:13
dep. 16:13
2.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
4.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
5.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:17
dep. 16:17
6.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:18
dep. 16:18
7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:19
dep. 16:19
7.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:22
dep. 16:22
10.4 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:26
dep. 16:26
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:28
dep. 16:28
16.1 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:30
dep. 16:30
18.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:32
dep. 16:32
19.9 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:33
dep. 16:33
20.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:35
dep. 16:35
22.6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
27.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:42
dep. 16:42
28.7 km
Nis, EI
arr. 16:45
dep. 16:45
31.2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:48
dep. 16:48
33.3 km
arr. 16:52
dep. 16:52
34.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
37.1 km
17:00 17:50 (00:50)
1 - kanal JerdzaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
dep. 17:00
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 17:01
dep. 17:01
0.6 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:03
dep. 17:03
2.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
5.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:07
dep. 17:07
6.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:08
dep. 17:08
6.8 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:09
dep. 17:09
7.2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:12
dep. 17:12
10.3 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:16
dep. 17:16
14.1 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 17:18
dep. 17:18
15.9 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:20
dep. 17:20
18 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:22
dep. 17:22
20.1 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
21 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
22.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
27.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
28.8 km
Nis, EI
arr. 17:35
dep. 17:35
31.4 km
Nis, Cele kula
arr. 17:38
dep. 17:38
33.5 km
arr. 17:42
dep. 17:42
34.9 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
37.2 km
17:34 18:20 (00:46)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 17:34
Crvena Reka, Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
0.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:42
dep. 17:42
6.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:43
dep. 17:43
7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:44
dep. 17:44
8 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:47
dep. 17:47
11 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
15 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
21 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
29 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
32 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
34 km
arr. 18:16
dep. 18:16
36 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
38 km
17:40 18:58 (01:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 17:40
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
2 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:55
dep. 17:56
8 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
17 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
23 km
Prosek, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:32
26 km
Niska Banja, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
30 km
arr. 18:46
dep. 18:47
35 km
arr. 18:52
dep. 18:53
40 km
arr. 18:58
42 km
18:09 18:55 (00:46)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 18:09
Crvena Reka, Centar
arr. 18:10
dep. 18:10
0.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:30
dep. 18:30
20 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:43
dep. 18:43
31 km
Nis, EI
arr. 18:46
dep. 18:46
32 km
Nis, Cele kula
arr. 18:49
dep. 18:49
34 km
arr. 18:51
dep. 18:51
36 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
38 km
18:45 19:30 (00:45)
CentarBus station
The timetable is valid until: 13.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Centar
dep. 18:45
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 19:05
dep. 19:05
12 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:10
dep. 19:10
16 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
20 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
dep. 19:16
23 km
arr. 19:25
dep. 19:25
29 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
33 km
19:52 20:42 (00:50)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 19:52
Crvena Reka, Centar
arr. 19:53
dep. 19:53
0.6 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 19:55
dep. 19:55
2.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
5.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 19:59
dep. 19:59
6.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 20:00
dep. 20:00
6.8 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:01
dep. 20:01
7.2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:04
dep. 20:04
10.3 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:08
dep. 20:08
14.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:14
dep. 20:14
20.1 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
21 km
Prosek, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
22.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:22
dep. 20:22
27.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
28.8 km
Nis, EI
arr. 20:27
dep. 20:27
31.4 km
Nis, Cele kula
arr. 20:30
dep. 20:30
33.5 km
arr. 20:34
dep. 20:34
34.9 km
Nis, Bus station
arr. 20:42
37.2 km
20:37 21:25 (00:48)
Zel. st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Zel. st.
dep. 20:37
Crvena Reka, Centar
arr. 20:38
dep. 20:38
0.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
8 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:49
dep. 20:49
11 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:00
dep. 21:00
20 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
23 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
31 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
32 km
Nis, Cele kula
arr. 21:18
dep. 21:18
34 km
arr. 21:20
dep. 21:20
36 km
Nis, Bus station
arr. 21:25
38 km
21:54 23:13 (01:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Crvena Reka, Railway station
dep. 21:54
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
2 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 22:09
dep. 22:10
8 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 22:27
dep. 22:28
17 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
23 km
Prosek, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
26 km
Niska Banja, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:53
30 km
arr. 23:00
dep. 23:01
35 km
arr. 23:07
dep. 23:08
40 km
arr. 23:13
42 km

Naselja Crvena Reka i Nis su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crvena Reka je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 21:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.