Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Crna Bara kod Aleksinca - Aleksinac timetable

thursday, 18.07.2019.
07:20 08:00 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 07:20
Prugovac kod Aleksinca
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 07:30
dep. 07:30
5.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 07:37
dep. 07:37
18.1 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:40
dep. 07:40
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:53
dep. 07:53
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 07:57
dep. 07:57
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:58
dep. 07:58
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
29.3 km
11:55 13:00 (01:05)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 11:55
Prugovac kod Aleksinca
arr. 11:58
dep. 11:58
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 12:30
dep. 12:30
15.1 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
13.1 km
Lipovac kod Aleksinca
arr. 12:22
dep. 12:22
12.6 km
Lipovac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
12.1 km
Lipovac kod Aleksinca, Manastir
arr. 12:17
dep. 12:17
10.6 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 12:28
dep. 12:28
14.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 12:35
dep. 12:35
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
18.1 km
Katun kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 12:42
dep. 12:42
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:53
dep. 12:53
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:57
dep. 12:57
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
29.3 km
20:30 21:25 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 20:30
Prugovac kod Aleksinca
arr. 20:35
dep. 20:35
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 20:54
dep. 20:54
14.6 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
12.6 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:47
dep. 20:47
12.1 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 20:53
dep. 20:53
14.1 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 20:59
dep. 20:59
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 21:01
dep. 21:01
18.1 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:04
dep. 21:04
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 21:15
dep. 21:15
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 21:17
dep. 21:17
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:22
dep. 21:22
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:23
dep. 21:23
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
29.3 km
Crna Bara kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
07:20 08:00 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 07:20
Prugovac kod Aleksinca
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 07:30
dep. 07:30
5.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 07:37
dep. 07:37
18.1 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:40
dep. 07:40
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:53
dep. 07:53
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 07:57
dep. 07:57
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:58
dep. 07:58
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
29.3 km
11:55 13:00 (01:05)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 11:55
Prugovac kod Aleksinca
arr. 11:58
dep. 11:58
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 12:30
dep. 12:30
15.1 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
13.1 km
Lipovac kod Aleksinca
arr. 12:22
dep. 12:22
12.6 km
Lipovac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
12.1 km
Lipovac kod Aleksinca, Manastir
arr. 12:17
dep. 12:17
10.6 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 12:28
dep. 12:28
14.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 12:35
dep. 12:35
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
18.1 km
Katun kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 12:42
dep. 12:42
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:53
dep. 12:53
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:57
dep. 12:57
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
29.3 km
20:30 21:25 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 20:30
Prugovac kod Aleksinca
arr. 20:35
dep. 20:35
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 20:54
dep. 20:54
14.6 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
12.6 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:47
dep. 20:47
12.1 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 20:53
dep. 20:53
14.1 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 20:59
dep. 20:59
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 21:01
dep. 21:01
18.1 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:04
dep. 21:04
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 21:15
dep. 21:15
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 21:17
dep. 21:17
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:22
dep. 21:22
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:23
dep. 21:23
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
29.3 km
Crna Bara kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
07:20 08:00 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 07:20
Prugovac kod Aleksinca
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 07:30
dep. 07:30
5.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 07:37
dep. 07:37
18.1 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:40
dep. 07:40
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:53
dep. 07:53
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 07:57
dep. 07:57
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:58
dep. 07:58
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
29.3 km
11:55 13:00 (01:05)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Crna Bara kod Aleksinca
dep. 11:55
Prugovac kod Aleksinca
arr. 11:58
dep. 11:58
2.3 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 12:30
dep. 12:30
15.1 km
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
13.1 km
Lipovac kod Aleksinca
arr. 12:22
dep. 12:22
12.6 km
Lipovac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
12.1 km
Lipovac kod Aleksinca, Manastir
arr. 12:17
dep. 12:17
10.6 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 12:28
dep. 12:28
14.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 12:35
dep. 12:35
17.4 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
18.1 km
Katun kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
19.6 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 12:42
dep. 12:42
20 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
20.7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
24.3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:53
dep. 12:53
25.2 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
25.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
26.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:57
dep. 12:57
27.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
28.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
29.3 km

Naselja Crna Bara kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crna Bara kod Aleksinca je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.