Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Cortanovci - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
11:25 12:59 (01:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 11:25
Beska, Railway station
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Indjija, Railway station
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 11:49
dep. 12:04
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
39 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
63 km
arr. 12:59
65 km
14:26 15:59 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 14:26
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
39 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
47 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
52 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
63 km
arr. 15:59
65 km
16:50 18:21 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 16:50
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
4 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
39 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
47 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
52 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
63 km
arr. 18:21
65 km
17:43 19:20 (01:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 17:43
Beska, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Indjija, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:09
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:32
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
39 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
63 km
arr. 19:20
65 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
11:25 12:59 (01:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 11:25
Beska, Railway station
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Indjija, Railway station
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 11:49
dep. 12:04
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
39 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
63 km
arr. 12:59
65 km
14:26 15:59 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 14:26
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
39 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
47 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
52 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
63 km
arr. 15:59
65 km
16:50 18:21 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 16:50
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
4 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
39 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
47 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
52 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
63 km
arr. 18:21
65 km
17:43 19:20 (01:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cortanovci, Railway station
dep. 17:43
Beska, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Indjija, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:09
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:32
20 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
24 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
33 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
39 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
63 km
arr. 19:20
65 km

Naselja Cortanovci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 31min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cortanovci je u 11:25 h, dok je poslednji polazak u 17:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.