Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Coka - Novi Sad timetable

thursday, 16.08.2018.
05:17 07:30 (02:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 05:17
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
7 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
28 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
40 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
53 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
64 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
83 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
87 km
arr. 07:30
102 km
06:35 09:02 (02:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 06:35
Senta, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Ada, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Mol, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
40 km
Becej, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
53 km
arr. 09:02
102 km
09:34 11:55 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 09:34
Senta, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
Senta, Hospital
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Ada, Zel. stanica
arr. 10:08
dep. 10:08
23 km
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
25 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
29 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
37 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
61 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
68 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
84 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
98 km
arr. 11:55
99 km
11:40 13:50 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 11:40
Senta, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Ada, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Mol, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
50 km
arr. 13:50
102 km
13:34 15:55 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 13:34
Senta, Bus station
arr. 13:40
dep. 14:00
0 km
Senta, Hospital
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Ada, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
0 km
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
0 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
0 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
98 km
arr. 15:55
99 km
14:17 16:30 (02:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 14:17
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
7 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
28 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
40 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
53 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
64 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
83 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
87 km
arr. 16:30
102 km
16:30 18:46 (02:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 16:30
Senta, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Ada, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
25 km
Mol, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
29 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
37 km
Becej, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
61 km
arr. 18:46
99 km
18:47 21:00 (02:13)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 18:47
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
7 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
28 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
40 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
53 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
64 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
71 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
83 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
87 km
arr. 21:00
102 km

Naselja Coka i Novi Sad su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 02h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Coka je u 05:17 h, dok je poslednji polazak u 18:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.