Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Coka - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 15.07.2019.
05:17 09:12 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 05:17
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
7 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
28 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
40 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
53 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
64 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
83 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
87 km
arr. 07:30
dep. 07:40
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
176 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
182 km
06:48 10:40 (03:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 06:48
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 07:05
dep. 07:05
14 km
Sajan, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Idos, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
30 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:41
dep. 07:41
44 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
45 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:07
dep. 08:07
62 km
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
arr. 08:52
dep. 08:52
101 km
arr. 08:53
dep. 08:53
102 km
arr. 08:54
dep. 08:54
103 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
104 km
arr. 09:22
dep. 09:22
114 km
Centa, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
178 km
09:34 13:25 (03:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 09:34
Senta, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
Senta, Hospital
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Ada, Zel. stanica
arr. 10:08
dep. 10:08
23 km
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
25 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
29 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
37 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
61 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
68 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
84 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
98 km
arr. 11:55
dep. 11:55
99 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:25
179 km
13:34 17:25 (03:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 13:34
Senta, Bus station
arr. 13:40
dep. 14:00
7 km
Senta, Hospital
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Ada, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
37 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
84 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
98 km
arr. 15:55
dep. 15:55
99 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
175 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
179 km
14:17 18:12 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 14:17
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
7 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
28 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
40 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
53 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
64 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
83 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
87 km
arr. 16:30
dep. 16:40
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
176 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
182 km
15:33 18:57 (03:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 15:33
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
29 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
44 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
61 km
arr. 16:47
dep. 16:47
66 km
arr. 17:05
dep. 17:05
83 km
arr. 17:16
dep. 17:16
94 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
103 km
arr. 17:46
dep. 17:46
115 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
139 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
143 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
147 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
175 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
176 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
182 km
18:47 22:42 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Coka, Bus station
dep. 18:47
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
7 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
28 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
32 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
40 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
53 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
64 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
71 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
83 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
87 km
arr. 21:00
dep. 21:10
102 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
108 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
115 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
122 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
125 km
arr. 21:41
dep. 21:41
129 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
139 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
149 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
156 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
162 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
176 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
182 km

Naselja Coka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~181 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 24min., a najduže 03h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Coka je u 05:17 h, dok je poslednji polazak u 18:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.