Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cicevac - Kraljevo timetable

sunday, 23.02.2020.
06:40 08:30 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 06:40
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
19.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
34.5 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
40.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
48.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
58.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
62.5 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
66.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
69.5 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
73.5 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
81.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
82.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
83.5 km
08:55 10:45 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 08:55
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
50 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
61 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
88 km
09:25 11:00 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 09:25
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
62 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
83 km
09:40 12:29 (02:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 09:40
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
2 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
5 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
7 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
9 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
18 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
22 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
26 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
29 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
38 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
45 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
53 km
arr. 11:39
dep. 11:40
61 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
65 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
67 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
69 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
75 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
78 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
82 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
85 km
11:40 13:15 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 11:40
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
21 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
36 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
62 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
83 km
12:55 14:45 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 12:55
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
79.1 km
15:35 17:25 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 15:35
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
21 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
26 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
27 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
32 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
43 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
50 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
59 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
67 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
73 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
83 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
89 km
16:25 18:30 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 16:25
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
18 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
48 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:30
85 km
17:10 19:00 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 17:10
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
16 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
33 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
39 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
47 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
59 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
66 km
Podunavci
arr. 18:40
dep. 18:40
71 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 18:45
dep. 18:45
73 km
Ratina
arr. 18:50
dep. 18:50
76 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
86 km
18:40 20:20 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 18:40
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
19 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
58 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
83 km
19:44 22:34 (26:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 19:44
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
2 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
5 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
7 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
9 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
18 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
22 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
26 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
29 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
38 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
45 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
53 km
arr. 21:44
dep. 21:45
61 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
65 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
67 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
69 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
75 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
78 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
82 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
85 km

Naselja Cicevac i Kraljevo su međusobno udaljena ~85 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 26h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cicevac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 19:44 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cicevac - Kraljevo iznosi od 5,18 EUR do 5,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.