Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cibukovac - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:36 05:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 05:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:38
dep. 05:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:42
dep. 05:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
arr. 05:47
dep. 05:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:49
dep. 05:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:55
5.8 km
05:47 06:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 05:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:49
dep. 05:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 05:52
dep. 05:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:54
dep. 05:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:59
dep. 05:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 06:05
dep. 06:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 06:07
dep. 06:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 06:09
dep. 06:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 06:11
dep. 06:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 06:13
dep. 06:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:15
dep. 06:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:16
dep. 06:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:17
dep. 06:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:18
dep. 06:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:25
16.1 km
06:16 06:30 (00:14)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 06:16
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
3.1 km
arr. 06:21
dep. 06:21
3.8 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:22
dep. 06:22
4.4 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
6 km
06:22 06:30 (00:08)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 06:22
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:24
dep. 06:24
1.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:26
dep. 06:26
1.9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
2.6 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:28
dep. 06:28
3.2 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:29
dep. 06:29
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
4.6 km
06:36 06:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 06:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:38
dep. 06:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:42
dep. 06:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
arr. 06:47
dep. 06:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:49
dep. 06:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:55
5.8 km
06:47 07:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 06:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:54
dep. 06:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:59
dep. 06:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 07:05
dep. 07:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 07:07
dep. 07:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 07:11
dep. 07:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 07:13
dep. 07:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:16
dep. 07:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 07:21
dep. 07:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:25
16.1 km
07:36 07:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 07:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:38
dep. 07:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:42
dep. 07:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:44
dep. 07:44
3 km
arr. 07:47
dep. 07:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:49
dep. 07:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:55
5.8 km
07:47 08:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 07:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 07:52
dep. 07:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:54
dep. 07:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:55
dep. 07:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 07:57
dep. 07:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:59
dep. 07:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 08:02
dep. 08:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 08:05
dep. 08:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 08:07
dep. 08:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 08:09
dep. 08:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 08:11
dep. 08:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 08:13
dep. 08:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:15
dep. 08:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:16
dep. 08:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:17
dep. 08:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:18
dep. 08:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 08:21
dep. 08:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:25
16.1 km
08:07 08:15 (00:08)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 08:07
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:09
dep. 08:09
1.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:11
dep. 08:11
1.9 km
arr. 08:12
dep. 08:12
2.6 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:13
dep. 08:13
3.2 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:14
dep. 08:14
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:15
4.6 km
08:36 08:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 08:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:38
dep. 08:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:42
dep. 08:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
3 km
arr. 08:47
dep. 08:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:49
dep. 08:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:55
5.8 km
08:47 09:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 08:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:49
dep. 08:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:51
dep. 08:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 08:52
dep. 08:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:54
dep. 08:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 08:57
dep. 08:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:59
dep. 08:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 09:02
dep. 09:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 09:05
dep. 09:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 09:07
dep. 09:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 09:09
dep. 09:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 09:11
dep. 09:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 09:13
dep. 09:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:15
dep. 09:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:16
dep. 09:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:17
dep. 09:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:18
dep. 09:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 09:21
dep. 09:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:25
16.1 km
09:36 09:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 09:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:38
dep. 09:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:42
dep. 09:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:44
dep. 09:44
3 km
arr. 09:47
dep. 09:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:49
dep. 09:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:50
dep. 09:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:55
5.8 km
09:47 10:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 09:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:49
dep. 09:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:51
dep. 09:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 09:52
dep. 09:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:54
dep. 09:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:55
dep. 09:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 09:57
dep. 09:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:59
dep. 09:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 10:02
dep. 10:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 10:05
dep. 10:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 10:07
dep. 10:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 10:09
dep. 10:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 10:11
dep. 10:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 10:13
dep. 10:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:15
dep. 10:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:16
dep. 10:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 10:17
dep. 10:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 10:18
dep. 10:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 10:21
dep. 10:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:25
16.1 km
10:36 10:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 10:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:38
dep. 10:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:42
dep. 10:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
arr. 10:47
dep. 10:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:49
dep. 10:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:50
dep. 10:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:55
5.8 km
10:47 11:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 10:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:49
dep. 10:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:54
dep. 10:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:55
dep. 10:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 10:57
dep. 10:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:59
dep. 10:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 11:05
dep. 11:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 11:07
dep. 11:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 11:09
dep. 11:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 11:11
dep. 11:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 11:13
dep. 11:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:15
dep. 11:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:16
dep. 11:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:17
dep. 11:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 11:21
dep. 11:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:25
16.1 km
11:36 11:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 11:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:38
dep. 11:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:42
dep. 11:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:44
dep. 11:44
3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:49
dep. 11:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:55
5.8 km
11:47 12:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 11:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:49
dep. 11:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 11:52
dep. 11:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:54
dep. 11:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 11:57
dep. 11:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 12:02
dep. 12:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 12:05
dep. 12:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 12:07
dep. 12:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 12:09
dep. 12:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 12:11
dep. 12:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 12:13
dep. 12:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:15
dep. 12:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:16
dep. 12:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:17
dep. 12:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 12:21
dep. 12:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:25
16.1 km
11:52 12:00 (00:08)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 11:52
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:54
dep. 11:54
1.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
1.9 km
arr. 11:57
dep. 11:57
2.6 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:58
dep. 11:58
3.2 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:59
dep. 11:59
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
4.6 km
12:20 12:35 (00:15)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 12:20
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:25
dep. 12:25
2.5 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:26
dep. 12:26
3.1 km
arr. 12:27
dep. 12:27
3.8 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:28
dep. 12:28
4.4 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
6 km
12:36 12:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 12:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:38
dep. 12:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:42
dep. 12:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
arr. 12:47
dep. 12:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:49
dep. 12:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
5.8 km
12:47 13:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 12:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 12:52
dep. 12:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:54
dep. 12:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:55
dep. 12:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 12:57
dep. 12:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 13:05
dep. 13:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 13:07
dep. 13:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 13:11
dep. 13:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 13:13
dep. 13:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:15
dep. 13:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:16
dep. 13:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:17
dep. 13:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:18
dep. 13:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:25
16.1 km
13:36 13:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 13:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:38
dep. 13:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:42
dep. 13:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
arr. 13:47
dep. 13:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:49
dep. 13:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:55
5.8 km
13:47 14:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 13:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:49
dep. 13:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 13:52
dep. 13:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:54
dep. 13:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 13:57
dep. 13:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:59
dep. 13:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 14:02
dep. 14:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 14:05
dep. 14:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 14:07
dep. 14:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 14:09
dep. 14:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 14:11
dep. 14:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 14:13
dep. 14:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:15
dep. 14:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:16
dep. 14:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:17
dep. 14:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 14:21
dep. 14:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:25
16.1 km
14:36 14:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 14:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:38
dep. 14:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:42
dep. 14:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:49
dep. 14:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:50
dep. 14:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:55
5.8 km
14:47 15:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 14:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:49
dep. 14:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:54
dep. 14:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 14:57
dep. 14:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 15:05
dep. 15:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 15:07
dep. 15:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 15:09
dep. 15:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 15:11
dep. 15:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 15:13
dep. 15:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:15
dep. 15:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:16
dep. 15:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:17
dep. 15:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 15:21
dep. 15:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
16.1 km
15:02 15:10 (00:08)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 15:02
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:04
dep. 15:04
1.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:06
dep. 15:06
1.9 km
arr. 15:07
dep. 15:07
2.6 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:08
dep. 15:08
3.2 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:09
dep. 15:09
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:10
4.6 km
15:36 15:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 15:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:38
dep. 15:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:42
dep. 15:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
arr. 15:47
dep. 15:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:49
dep. 15:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:55
5.8 km
15:47 16:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 15:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:49
dep. 15:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 15:52
dep. 15:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:54
dep. 15:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:55
dep. 15:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:59
dep. 15:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 16:05
dep. 16:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 16:07
dep. 16:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 16:11
dep. 16:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 16:13
dep. 16:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:15
dep. 16:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:16
dep. 16:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:17
dep. 16:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:18
dep. 16:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 16:21
dep. 16:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:25
16.1 km
16:36 16:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 16:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:38
dep. 16:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:42
dep. 16:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 16:44
dep. 16:44
3 km
arr. 16:47
dep. 16:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 16:49
dep. 16:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
5.8 km
16:47 17:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 16:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:49
dep. 16:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:51
dep. 16:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 16:52
dep. 16:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 16:54
dep. 16:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:55
dep. 16:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:59
dep. 16:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 17:05
dep. 17:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 17:07
dep. 17:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 17:09
dep. 17:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 17:11
dep. 17:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 17:13
dep. 17:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:15
dep. 17:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:16
dep. 17:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:17
dep. 17:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:18
dep. 17:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 17:21
dep. 17:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
16.1 km
17:20 17:35 (00:15)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 17:20
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:23
dep. 17:23
1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:25
dep. 17:25
2.5 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:26
dep. 17:26
3.1 km
arr. 17:27
dep. 17:27
3.8 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:28
dep. 17:28
4.4 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:35
6 km
17:36 17:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 17:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:38
dep. 17:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:42
dep. 17:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
arr. 17:47
dep. 17:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:49
dep. 17:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:50
dep. 17:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:55
5.8 km
17:47 18:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 17:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 17:52
dep. 17:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:54
dep. 17:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:55
dep. 17:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 17:57
dep. 17:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:59
dep. 17:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 18:05
dep. 18:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 18:07
dep. 18:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 18:09
dep. 18:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 18:11
dep. 18:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 18:13
dep. 18:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:15
dep. 18:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:16
dep. 18:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:17
dep. 18:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:18
dep. 18:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 18:21
dep. 18:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:25
16.1 km
18:36 18:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 18:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:38
dep. 18:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:42
dep. 18:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:44
dep. 18:44
3 km
arr. 18:47
dep. 18:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:49
dep. 18:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:55
5.8 km
18:47 19:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 18:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:49
dep. 18:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 18:52
dep. 18:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:54
dep. 18:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:59
dep. 18:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 19:02
dep. 19:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 19:05
dep. 19:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 19:07
dep. 19:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 19:09
dep. 19:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 19:11
dep. 19:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 19:13
dep. 19:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:15
dep. 19:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:16
dep. 19:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:17
dep. 19:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
16.1 km
19:22 19:30 (00:08)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 19:22
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:24
dep. 19:24
1.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:26
dep. 19:26
1.9 km
arr. 19:27
dep. 19:27
2.6 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:28
dep. 19:28
3.2 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:29
dep. 19:29
3.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:30
4.6 km
19:36 19:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 19:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:38
dep. 19:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:42
dep. 19:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:44
dep. 19:44
3 km
arr. 19:47
dep. 19:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:49
dep. 19:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:50
dep. 19:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:55
5.8 km
19:47 20:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 19:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:49
dep. 19:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 19:52
dep. 19:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:54
dep. 19:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:55
dep. 19:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 19:57
dep. 19:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:59
dep. 19:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 20:02
dep. 20:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 20:05
dep. 20:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 20:07
dep. 20:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 20:09
dep. 20:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 20:11
dep. 20:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 20:13
dep. 20:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:15
dep. 20:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:16
dep. 20:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 20:17
dep. 20:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 20:18
dep. 20:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 20:21
dep. 20:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:25
16.1 km
20:36 20:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 20:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:38
dep. 20:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:42
dep. 20:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:44
dep. 20:44
3 km
arr. 20:47
dep. 20:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:49
dep. 20:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:50
dep. 20:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:55
5.8 km
20:47 21:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 20:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:49
dep. 20:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:51
dep. 20:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 20:52
dep. 20:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:54
dep. 20:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:55
dep. 20:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 20:57
dep. 20:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:59
dep. 20:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 21:02
dep. 21:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 21:05
dep. 21:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 21:07
dep. 21:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 21:09
dep. 21:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 21:11
dep. 21:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 21:13
dep. 21:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:15
dep. 21:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:16
dep. 21:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 21:17
dep. 21:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 21:21
dep. 21:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:25
16.1 km
21:36 21:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 21:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 21:38
dep. 21:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 21:42
dep. 21:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 21:44
dep. 21:44
3 km
arr. 21:47
dep. 21:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 21:49
dep. 21:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 21:50
dep. 21:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:55
5.8 km
21:47 22:25 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 21:47
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 21:49
dep. 21:49
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 21:51
dep. 21:51
2 km
Konarevo, Grab
arr. 21:52
dep. 21:52
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 21:54
dep. 21:54
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 21:55
dep. 21:55
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 21:57
dep. 21:57
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 21:59
dep. 21:59
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 22:00
dep. 22:00
7 km
Zica, Energetra
arr. 22:02
dep. 22:02
8 km
Zica, Gotovac
arr. 22:05
dep. 22:05
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 22:07
dep. 22:07
10.2 km
Zica, Skola
arr. 22:09
dep. 22:09
10.7 km
Zica, Janici
arr. 22:11
dep. 22:11
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 22:13
dep. 22:13
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 22:15
dep. 22:15
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 22:16
dep. 22:16
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 22:17
dep. 22:17
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 22:18
dep. 22:18
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 22:21
dep. 22:21
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:25
16.1 km
22:36 22:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 22:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 22:38
dep. 22:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 22:42
dep. 22:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 22:44
dep. 22:44
3 km
arr. 22:47
dep. 22:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 22:49
dep. 22:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 22:50
dep. 22:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:55
5.8 km
23:07 23:45 (00:38)
Savicevici 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 1
dep. 23:07
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 23:09
dep. 23:09
1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 23:11
dep. 23:11
2 km
Konarevo, Grab
arr. 23:12
dep. 23:12
2.5 km
Konarevo, Jankovici
arr. 23:14
dep. 23:14
3.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 23:15
dep. 23:15
4.2 km
Konarevo, Skola
arr. 23:17
dep. 23:17
4.8 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 23:19
dep. 23:19
6.3 km
Mataruska Banja, Center
arr. 23:20
dep. 23:20
7 km
Zica, Energetra
arr. 23:22
dep. 23:22
8 km
Zica, Gotovac
arr. 23:25
dep. 23:25
8.7 km
Zica, Manastir
arr. 23:27
dep. 23:27
10.2 km
Zica, Skola
arr. 23:29
dep. 23:29
10.7 km
Zica, Janici
arr. 23:31
dep. 23:31
11.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 23:33
dep. 23:33
12.1 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 23:35
dep. 23:35
12.7 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 23:36
dep. 23:36
13.2 km
Kraljevo, Ina
arr. 23:37
dep. 23:37
13.9 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 23:38
dep. 23:38
14.5 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 23:41
dep. 23:41
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:45
16.1 km
23:36 23:55 (00:19)
Savicevici 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cibukovac, Savicevici 2
dep. 23:36
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 23:38
dep. 23:38
1.1 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 23:42
dep. 23:42
2.3 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 23:44
dep. 23:44
3 km
arr. 23:47
dep. 23:47
3.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 23:49
dep. 23:49
4.3 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 23:50
dep. 23:50
5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:55
5.8 km

Naselja Cibukovac i Kraljevo su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cibukovac je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 23:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.