Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cekmin - Leskovac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:59 05:30 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 04:59
Pecenjevce, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
9 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 05:22
dep. 05:22
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
21 km
05:00 05:30 (00:30)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 05:00
Pecenjevce, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Zivkovo
arr. 05:07
dep. 05:07
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:11
dep. 05:11
9 km
Zaluznje
arr. 05:13
dep. 05:13
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
17 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:26
dep. 05:26
19 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:30
21 km
05:54 06:25 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 05:54
Pecenjevce, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Zivkovo
arr. 06:03
dep. 06:03
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
9 km
Zaluznje
arr. 06:07
dep. 06:07
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:10
dep. 06:10
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:25
21 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 06:40
Pecenjevce, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Pecenjevce
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Zivkovo
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Zaluznje
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:06
dep. 07:06
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:10
21 km
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 07:00
Pecenjevce, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Zivkovo
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Zaluznje
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
21 km
07:49 08:20 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 07:49
Pecenjevce, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Zivkovo
arr. 07:58
dep. 07:58
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:00
dep. 08:00
9 km
Zaluznje
arr. 08:02
dep. 08:02
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 08:08
dep. 08:08
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 08:12
dep. 08:12
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
21 km
10:40 11:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 10:40
Pecenjevce, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:45
dep. 10:45
6 km
Zivkovo
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
9 km
Zaluznje
arr. 10:52
dep. 10:52
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:58
dep. 10:58
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:02
dep. 11:02
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
21 km
12:19 12:50 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 12:19
Pecenjevce, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
9 km
Zaluznje
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:42
dep. 12:42
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
21 km
12:50 13:20 (00:30)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 12:50
Pecenjevce, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Zivkovo
arr. 12:57
dep. 12:57
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Zaluznje
arr. 13:03
dep. 13:03
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:16
dep. 13:16
19 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:20
21 km
17:49 18:20 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 17:49
Pecenjevce, 2
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Zivkovo
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:00
dep. 18:00
9 km
Zaluznje
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:05
dep. 18:05
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:08
dep. 18:08
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:13
dep. 18:13
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
21 km
20:10 20:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 20:10
Pecenjevce, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Zivkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:20
dep. 20:20
9 km
Zaluznje
arr. 20:22
dep. 20:22
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:25
dep. 20:25
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:28
dep. 20:28
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:33
dep. 20:33
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:40
21 km
21:15 21:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cekmin
dep. 21:15
Pecenjevce, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 21:21
dep. 21:21
6 km
Zivkovo
arr. 21:23
dep. 21:23
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 21:25
dep. 21:25
9 km
Zaluznje
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:29
dep. 21:29
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 21:32
dep. 21:32
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 21:34
dep. 21:34
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 21:37
dep. 21:37
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:40
21 km

Naselja Cekmin i Leskovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cekmin je u 04:59 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.