Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Cacak - Vrnjacka Banja timetable

thursday, 16.08.2018.
05:20 06:55 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:20
Preljina
arr. 05:30
dep. 05:30
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
25 km
Ladevci
arr. 05:55
dep. 05:55
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
42 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:25
dep. 06:25
49 km
Podunavci, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
68 km
06:00 07:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 07:48
dep. 07:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Ladevci
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
arr. 07:05
dep. 07:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:12
dep. 07:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:18
dep. 07:18
45.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:20
dep. 07:20
46 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:22
dep. 07:22
47 km
Ratina
arr. 07:24
dep. 07:24
48 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
50 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
51 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:30
dep. 07:30
52 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:32
dep. 07:32
53 km
Vranesi
arr. 07:34
dep. 07:34
54 km
Podunavci, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
57 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 07:40
dep. 07:40
59 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 07:43
dep. 07:43
61 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:45
dep. 07:45
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
68 km
07:30 08:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
68 km
09:00 10:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
61 km
11:00 12:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Konjevici
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Preljina
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
Stancici
arr. 12:48
dep. 12:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Ladevci
arr. 11:45
dep. 11:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
36 km
arr. 12:05
dep. 12:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:12
dep. 12:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:17
dep. 12:17
45 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:18
dep. 12:18
45.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:20
dep. 12:20
46 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:22
dep. 12:22
47 km
Ratina
arr. 12:24
dep. 12:24
48 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
50 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
51 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:30
dep. 12:30
52 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:32
dep. 12:32
53 km
Vranesi
arr. 12:34
dep. 12:34
54 km
Podunavci, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
57 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 12:39
dep. 12:39
58 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:40
dep. 12:40
59 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:43
dep. 12:43
61 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:45
dep. 12:45
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:55
68 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
67 km
14:45 16:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Preljina
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ladevci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
42 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Podunavci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
57 km
Lipova
arr. 16:10
dep. 16:10
61 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
68 km
16:10 17:35 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
68 km
17:05 18:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 500,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
68 km
19:25 20:40 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:25
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:15
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
61 km

Naselja Cacak i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Vrnjacka Banja iznosi od 500,00 RSD do 500,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.