Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Cacak - Stalac timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:30 10:05 (02:35)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
125 km
12:00 14:30 (02:30)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
106 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
120 km
16:10 19:00 (02:50)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
111 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
125.5 km
17:05 19:20 (02:15)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
115 km
Cacak - Stalac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:30 10:05 (02:35)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
125 km
12:00 14:30 (02:30)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
106 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
120 km
16:10 19:00 (02:50)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
111 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
125.5 km
17:05 19:20 (02:15)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
115 km

Naselja Cacak i Stalac su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 17:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Stalac iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.