Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Priboj timetable

tuesday, 18.02.2020.
16:30 20:30 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
26 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
60 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
83 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:35
dep. 18:35
87 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
104 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
108 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
113 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
120 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
125 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
134 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
142 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
149 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
155 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
159 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
165 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
168 km
16:45 20:45 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
160 km
Priboj, Bus station
arr. 20:45
189 km
Cacak - Priboj timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
16:30 20:30 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
26 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
60 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
83 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:35
dep. 18:35
87 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
104 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
108 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
113 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
120 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
125 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
134 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
142 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
149 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
155 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
159 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
165 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
168 km
16:45 20:45 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
160 km
Priboj, Bus station
arr. 20:45
189 km
Cacak - Priboj timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
16:30 20:30 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
26 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
60 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
83 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:35
dep. 18:35
87 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
104 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
108 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
113 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
120 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
125 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
134 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
142 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
149 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
155 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
159 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
165 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
168 km
16:45 20:45 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
160 km
Priboj, Bus station
arr. 20:45
189 km
Cacak - Priboj timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
16:30 20:30 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
26 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
60 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
83 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:35
dep. 18:35
87 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
104 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
108 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
113 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
120 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
125 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
134 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
142 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
149 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
155 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
159 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
165 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
168 km
16:45 20:45 (04:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
160 km
Priboj, Bus station
arr. 20:45
189 km

Naselja Cacak i Priboj su međusobno udaljena ~179 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 16:30 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.