Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Pozarevac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:45 10:25 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
58 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
78 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
83 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
86 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
97 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
107 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
113 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
117 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
123 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
128 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
133 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
138 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
140 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
143 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
153 km
Cacak - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:45 10:25 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
58 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
78 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
83 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
86 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
97 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
107 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
113 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
117 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
123 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
128 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
133 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
138 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
140 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
143 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
153 km
Cacak - Pozarevac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
06:45 10:25 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
58 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
78 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
83 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
86 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
97 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
107 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
113 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
117 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
123 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
128 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
133 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
138 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
140 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
143 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
153 km
Cacak - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
06:45 10:25 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
58 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
78 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
83 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
86 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
97 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
107 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
113 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
117 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
123 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
128 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
133 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
138 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
140 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
143 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
153 km
Cacak - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
06:45 10:25 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
58 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
78 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
83 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
86 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
97 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
107 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
113 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
117 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
123 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
128 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
133 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
138 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
140 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
143 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
153 km
Cacak - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
06:45 10:25 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
58 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
78 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
83 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
86 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
97 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
107 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
113 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
117 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
123 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
128 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
133 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
138 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
140 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
143 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
153 km
Cacak - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
06:45 10:25 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
58 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
78 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
83 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
86 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
97 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
107 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
113 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
117 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
123 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
128 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
133 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
138 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
140 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
143 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
153 km

Naselja Cacak i Pozarevac su međusobno udaljena ~153 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 06:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.