Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Cacak - Mrcajevci timetable

monday, 13.07.2020.
04:30 05:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 04:30
Preljina
arr. 04:40
dep. 04:40
7 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:00
19 km
05:20 05:45 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:20
Preljina
arr. 05:30
dep. 05:30
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:45
19 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
19 km
06:00 06:32 (00:32)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 07:48
dep. 07:48
64 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:32
21 km
06:45 07:08 (00:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
16 km
07:20 07:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:20
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
18 km
07:30 07:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
19 km
09:00 09:24 (00:24)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
5 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
19 km
09:30 09:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
19 km
11:40 12:10 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:40
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
18 km
12:00 12:21 (00:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
20 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:30
Konjevici
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Preljina
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Stancici
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:54
dep. 12:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 12:57
dep. 12:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:00
19 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:30
Konjevici
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Preljina
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Stancici
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 14:54
dep. 14:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:56
dep. 14:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 14:57
dep. 14:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:00
19 km
14:45 15:10 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Preljina
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:10
19 km
16:10 16:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
19 km
16:30 17:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Konjevici
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Preljina
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 16:49
dep. 16:49
11 km
Stancici
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:54
dep. 16:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:00
19 km
20:30 21:05 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:30
Preljina
arr. 20:45
dep. 20:45
6.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 21:05
18.3 km

Naselja Cacak i Mrcajevci su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.