Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Mrcajevci timetable

thursday, 27.02.2020.
04:30 05:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 04:30
Preljina
arr. 04:40
dep. 04:40
7 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:00
19 km
05:20 05:45 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:20
Preljina
arr. 05:30
dep. 05:30
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:45
19 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
19 km
06:00 06:32 (00:32)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 07:48
dep. 07:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:32
21 km
06:45 07:08 (00:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
16 km
07:20 07:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:20
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
18 km
07:30 07:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
19 km
08:00 08:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Konjevici
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Preljina
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 08:17
dep. 08:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Stancici
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:26
dep. 08:26
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 08:27
dep. 08:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
19 km
09:00 09:24 (00:24)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
5 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
19 km
09:30 09:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
19 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:30
Konjevici
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Preljina
arr. 10:45
dep. 10:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 10:49
dep. 10:49
11 km
Stancici
arr. 10:50
dep. 10:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 10:52
dep. 10:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 10:54
dep. 10:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 10:55
dep. 10:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:00
19 km
11:00 11:32 (00:32)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Konjevici
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Preljina
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
Stancici
arr. 12:48
dep. 12:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 11:32
21 km
11:30 12:05 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:30
Konjevici
arr. 11:42
dep. 11:42
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 11:47
dep. 11:47
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 11:50
dep. 11:50
10.2 km
Stancici
arr. 11:51
dep. 11:51
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 11:52
dep. 11:52
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 11:54
dep. 11:54
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 11:55
dep. 11:55
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 11:56
dep. 11:56
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 11:58
dep. 11:58
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 12:05
20.4 km
11:40 12:10 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:40
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
18 km
11:55 12:30 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:55
Preljina, Put M-5
arr. 12:10
dep. 12:10
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:12
dep. 12:12
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 12:15
dep. 12:15
10.2 km
Stancici
arr. 12:16
dep. 12:16
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:17
dep. 12:17
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:19
dep. 12:19
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:20
dep. 12:20
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 12:23
dep. 12:23
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 12:30
20.4 km
12:00 12:21 (00:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
20 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:30
Konjevici
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Preljina
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Stancici
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:54
dep. 12:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 12:57
dep. 12:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:00
19 km
13:20 13:55 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Konjevici
arr. 13:32
dep. 13:32
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 13:35
dep. 13:35
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 13:37
dep. 13:37
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 13:40
dep. 13:40
10.2 km
Stancici
arr. 13:41
dep. 13:41
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:42
dep. 13:42
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 13:44
dep. 13:44
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 13:45
dep. 13:45
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 13:46
dep. 13:46
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 13:48
dep. 13:48
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 13:55
20.4 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:30
Konjevici
arr. 13:42
dep. 13:42
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 13:45
dep. 13:45
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 13:47
dep. 13:47
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 13:50
dep. 13:50
10.2 km
Stancici
arr. 13:51
dep. 13:51
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 13:54
dep. 13:54
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 13:55
dep. 13:55
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 13:56
dep. 13:56
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 13:58
dep. 13:58
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 14:05
20.4 km
14:00 14:32 (00:32)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Konjevici
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Preljina
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 14:17
dep. 14:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Stancici
arr. 15:48
dep. 15:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 14:22
dep. 14:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 14:24
dep. 14:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 14:32
21 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:30
Konjevici
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Preljina
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Stancici
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 14:54
dep. 14:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:56
dep. 14:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 14:57
dep. 14:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:00
19 km
14:45 15:10 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Preljina
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:10
19 km
15:30 15:50 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
19 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Stancici
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:00
19 km
15:40 16:15 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:40
Konjevici
arr. 15:52
dep. 15:52
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 15:55
dep. 15:55
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 15:57
dep. 15:57
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 16:00
dep. 16:00
10.2 km
Stancici
arr. 16:01
dep. 16:01
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:02
dep. 16:02
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:04
dep. 16:04
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:05
dep. 16:05
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:06
dep. 16:06
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 16:08
dep. 16:08
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 16:15
20.4 km
15:55 16:30 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:55
Konjevici
arr. 16:07
dep. 16:07
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 16:10
dep. 16:10
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 16:12
dep. 16:12
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 16:15
dep. 16:15
10.2 km
Stancici
arr. 16:16
dep. 16:16
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:17
dep. 16:17
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:19
dep. 16:19
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:20
dep. 16:20
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 16:23
dep. 16:23
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 16:30
20.4 km
16:10 16:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
19 km
16:30 17:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Konjevici
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Preljina
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 16:49
dep. 16:49
11 km
Stancici
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:54
dep. 16:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:00
19 km
17:20 17:55 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:20
Preljina, Put M-5
arr. 17:35
dep. 17:35
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:37
dep. 17:37
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 17:40
dep. 17:40
10.2 km
Stancici
arr. 17:41
dep. 17:41
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:42
dep. 17:42
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:44
dep. 17:44
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 17:48
dep. 17:48
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:51
dep. 17:51
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 17:55
20.4 km
17:35 18:10 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:35
Konjevici
arr. 17:47
dep. 17:47
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 17:50
dep. 17:50
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:52
dep. 17:52
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 17:55
dep. 17:55
10.2 km
Stancici
arr. 17:56
dep. 17:56
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:57
dep. 17:57
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:59
dep. 17:59
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 18:00
dep. 18:00
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 18:01
dep. 18:01
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 18:03
dep. 18:03
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:06
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 18:10
20.4 km
18:15 18:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:15
Preljina
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:45
19 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:00
Konjevici
arr. 20:12
dep. 20:12
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 20:15
dep. 20:15
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:17
dep. 20:17
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 20:20
dep. 20:20
10.2 km
Stancici
arr. 20:21
dep. 20:21
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:22
dep. 20:22
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:24
dep. 20:24
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 20:28
dep. 20:28
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:31
dep. 20:31
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 20:35
20.4 km
20:30 21:05 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:30
Preljina
arr. 20:45
dep. 20:45
6.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 21:05
18.3 km
22:55 23:30 (00:35)
Bus stationRadovici
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 22:55
Konjevici
arr. 23:07
dep. 23:07
4.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 23:10
dep. 23:10
6.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 23:12
dep. 23:12
8.1 km
Stancici, Čegar
arr. 23:15
dep. 23:15
10.2 km
Stancici
arr. 23:16
dep. 23:16
10.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 23:17
dep. 23:17
12.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 23:19
dep. 23:19
13.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 23:20
dep. 23:20
14.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 23:21
dep. 23:21
15.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 23:23
dep. 23:23
16.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
18.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 23:30
20.4 km

Naselja Cacak i Mrcajevci su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.