Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Miokovci timetable

tuesday, 16.07.2019.
07:15 08:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:15
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 07:24
dep. 07:24
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Cacak, Voćara
arr. 07:26
dep. 07:26
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 07:28
dep. 07:28
5.5 km
Trbusani
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Trbusani, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Trbusani, Drob Put
arr. 07:36
dep. 07:36
8 km
Trbusani, Đurovići
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Trbusani, Sat. Put
arr. 07:43
dep. 07:43
10 km
Trbusani, Laz. Put
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Trbusani, Damljanovići
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Trbusani, Topalovići
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Trbusani, Av. Bunar
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Miokovci, Sk.
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Miokovci, Popovići
arr. 07:57
dep. 07:57
16 km
Miokovci, Men. Kuća
arr. 07:59
dep. 07:59
17 km
Miokovci, Kek. raskrsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Miokovci, Ravni Gaj
arr. 08:02
dep. 08:02
18.5 km
Miokovci, Jer. Ornica
arr. 08:04
dep. 08:04
20 km
Miokovci, Katrići škola
arr. 08:06
dep. 08:06
21 km
Miokovci, Erica raskrsnica
arr. 08:09
dep. 08:09
22 km
Miokovci, Crvena Zemlja
arr. 08:11
dep. 08:11
23 km
Miokovci, Trišovči-Katrići
arr. 08:15
25 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 09:38
dep. 09:38
4 km
Cacak, Voćara
arr. 09:39
dep. 09:39
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 09:43
dep. 09:43
5.5 km
Trbusani
arr. 09:45
dep. 09:45
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 09:50
dep. 09:50
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 09:52
dep. 09:52
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 09:53
dep. 09:53
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 09:57
dep. 09:57
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 10:00
dep. 10:00
13 km
Miokovci
arr. 10:05
dep. 10:05
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 10:09
dep. 10:09
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 10:10
17.5 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Cacak, Voćara
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Trbusani
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 11:16
dep. 11:16
6.5 km
Trbusani, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Trbusani, Drob Put
arr. 11:19
dep. 11:19
8 km
Trbusani, Đurovići
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Trbusani, Sat. Put
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Trbusani, Laz. Put
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Trbusani, Damljanovići
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Trbusani, Topalovići
arr. 11:34
dep. 11:34
13 km
Trbusani, Av. Bunar
arr. 11:36
dep. 11:36
14 km
Miokovci, Sk.
arr. 11:38
dep. 11:38
15 km
Miokovci, Popovići
arr. 11:40
dep. 11:40
16 km
Miokovci, Men. Kuća
arr. 11:42
dep. 11:42
17 km
Miokovci, Kek. raskrsnica
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Miokovci, Ravni Gaj
arr. 11:45
dep. 11:45
18.5 km
Miokovci, Jer. Ornica
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Miokovci, Katrići škola
arr. 11:50
21 km
13:15 13:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:15
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Cacak, Voćara
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 13:28
dep. 13:28
5.5 km
Trbusani
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Miokovci
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 13:53
dep. 13:53
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 13:55
17.5 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Cacak, Voćara
arr. 15:41
dep. 15:41
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:42
dep. 15:42
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 15:43
dep. 15:43
5.5 km
Trbusani
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 15:47
dep. 15:47
6.5 km
Trbusani, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Trbusani, Drob Put
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Trbusani, Đurovići
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Trbusani, Sat. Put
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Trbusani, Laz. Put
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Trbusani, Damljanovići
arr. 16:03
dep. 16:03
12 km
Trbusani, Topalovići
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Trbusani, Av. Bunar
arr. 16:08
dep. 16:08
14 km
Miokovci, Sk.
arr. 16:10
dep. 16:10
15 km
Miokovci, Popovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Miokovci, Men. Kuća
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Miokovci, Kek. raskrsnica
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Miokovci, Ravni Gaj
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Miokovci, Jer. Ornica
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Miokovci, Katrići škola
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Miokovci, Erica raskrsnica
arr. 16:24
dep. 16:24
22 km
Miokovci, Crvena Zemlja
arr. 16:26
dep. 16:26
23 km
Miokovci, Trišovči-Katrići
arr. 16:30
25 km
16:30 17:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Cacak, Voćara
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Trbusani
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 16:46
dep. 16:46
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 16:53
dep. 16:53
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 16:55
dep. 16:55
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Miokovci
arr. 17:05
dep. 17:05
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 17:09
dep. 17:09
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 17:10
17.5 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:15
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 20:22
dep. 20:22
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 20:23
dep. 20:23
4 km
Cacak, Voćara
arr. 20:24
dep. 20:24
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 20:28
dep. 20:28
5.5 km
Trbusani
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 20:31
dep. 20:31
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 20:37
dep. 20:37
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 20:38
dep. 20:38
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 20:42
dep. 20:42
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 20:45
dep. 20:45
13 km
Miokovci
arr. 20:50
dep. 20:50
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 20:54
dep. 20:54
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 20:55
17.5 km

Naselja Cacak i Miokovci su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.