Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Kraljevo timetable

monday, 19.11.2018.
05:20 06:13 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:20
Preljina
arr. 05:30
dep. 05:30
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
25 km
Ladevci
arr. 05:55
dep. 05:55
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
42 km
06:00 07:17 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 07:48
dep. 07:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Ladevci
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
arr. 07:05
dep. 07:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:12
dep. 07:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:17
45 km
06:45 07:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Cacak, Bolnica
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Atenica, N.N.
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Mrsinci
arr. 07:23
dep. 07:23
18 km
Goricani
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Popovici
arr. 07:27
dep. 07:27
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Samaila
arr. 07:35
dep. 07:35
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Musina Reka
arr. 07:43
dep. 07:43
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:46
dep. 07:46
32 km
Jarcujak
arr. 07:48
dep. 07:48
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:50
dep. 07:50
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:55
39 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
41 km
08:00 09:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Atenica
arr. 08:08
dep. 08:08
3 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
5 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Zablace kod Cacka
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 08:35
dep. 08:35
18 km
Goricani
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Popovici
arr. 08:42
dep. 08:42
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Samaila
arr. 08:50
dep. 08:50
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 08:56
dep. 08:56
30 km
Musina Reka
arr. 08:58
dep. 08:58
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Jarcujak
arr. 09:03
dep. 09:03
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 09:05
dep. 09:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:10
39 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
40 km
09:09 09:52 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Railway station
dep. 09:09
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
8 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
10 km
Kukici, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
13 km
Mrsinci, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:27
15 km
Goricani, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
19 km
Samaila, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
24 km
Mrsac, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
27 km
Adrani, Railway station
arr. 09:44
dep. 09:45
30 km
Kraljevo, Railway station
arr. 09:52
38 km
10:00 11:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Bolnica
arr. 10:05
dep. 10:05
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Atenica, N.N.
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 10:23
dep. 10:23
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 10:28
dep. 10:28
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 10:30
dep. 10:30
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Mrsinci
arr. 10:38
dep. 10:38
18 km
Goricani
arr. 10:40
dep. 10:40
19 km
Popovici
arr. 10:42
dep. 10:42
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 10:45
dep. 10:45
22 km
Samaila
arr. 10:50
dep. 10:50
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:56
dep. 10:56
30 km
Musina Reka
arr. 10:58
dep. 10:58
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:01
dep. 11:01
32 km
Jarcujak
arr. 11:03
dep. 11:03
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:10
39 km
10:54 11:37 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Railway station
dep. 10:54
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
8 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
10 km
Kukici, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:09
13 km
Mrsinci, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
15 km
Goricani, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:16
19 km
Samaila, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
24 km
Mrsac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
27 km
Adrani, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
30 km
Kraljevo, Railway station
arr. 11:37
38 km
11:00 12:17 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Konjevici
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Preljina
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
Stancici
arr. 12:48
dep. 12:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Ladevci
arr. 11:45
dep. 11:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
36 km
arr. 12:05
dep. 12:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:12
dep. 12:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:17
45 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
42 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Bolnica
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Atenica, N.N.
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 12:23
dep. 12:23
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 12:35
dep. 12:35
15 km
Mrsinci
arr. 12:38
dep. 12:38
18 km
Goricani
arr. 12:40
dep. 12:40
19 km
Popovici
arr. 12:42
dep. 12:42
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 12:45
dep. 12:45
22 km
Samaila
arr. 12:50
dep. 12:50
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 12:56
dep. 12:56
30 km
Musina Reka
arr. 12:58
dep. 12:58
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:01
dep. 13:01
32 km
Jarcujak
arr. 13:03
dep. 13:03
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:05
dep. 13:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:10
39 km
13:00 14:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Cacak, Bolnica
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Atenica, N.N.
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 13:30
dep. 13:30
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Mrsinci
arr. 13:38
dep. 13:38
18 km
Goricani
arr. 13:40
dep. 13:40
19 km
Popovici
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Samaila
arr. 13:50
dep. 13:50
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
30 km
Musina Reka
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Jarcujak
arr. 14:03
dep. 14:03
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:05
dep. 14:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:10
39 km
14:00 15:17 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Konjevici
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Preljina
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 14:17
dep. 14:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Stancici
arr. 15:48
dep. 15:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 14:22
dep. 14:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 14:24
dep. 14:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
25 km
Ladevci
arr. 14:45
dep. 14:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
36 km
arr. 15:05
dep. 15:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:17
45 km
14:45 15:47 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Preljina
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ladevci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
42 km
15:00 16:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:00
Cacak, Bolnica
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Atenica, N.N.
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 15:21
dep. 15:21
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 15:23
dep. 15:23
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 15:30
dep. 15:30
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Mrsinci
arr. 15:38
dep. 15:38
18 km
Goricani
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Popovici
arr. 15:42
dep. 15:42
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 15:45
dep. 15:45
22 km
Samaila
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:56
dep. 15:56
30 km
Musina Reka
arr. 15:58
dep. 15:58
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
32 km
Jarcujak
arr. 16:03
dep. 16:03
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 16:05
dep. 16:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:10
39 km
16:00 17:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Bolnica
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Atenica, N.N.
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 16:18
dep. 16:18
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 16:23
dep. 16:23
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 16:28
dep. 16:28
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 16:35
dep. 16:35
15 km
Mrsinci
arr. 16:38
dep. 16:38
18 km
Goricani
arr. 16:40
dep. 16:40
19 km
Popovici
arr. 16:42
dep. 16:42
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 16:45
dep. 16:45
22 km
Samaila
arr. 16:50
dep. 16:50
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:56
dep. 16:56
30 km
Musina Reka
arr. 16:58
dep. 16:58
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:01
dep. 17:01
32 km
Jarcujak
arr. 17:03
dep. 17:03
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:10
39 km
16:10 17:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
48 km
17:05 17:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
41 km
17:15 18:11 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:15
Atenica, N.N.
arr. 17:23
dep. 17:23
3.1 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
5.4 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 17:28
dep. 17:28
6.9 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 17:29
dep. 17:29
7.9 km
Zablace kod Cacka
arr. 17:31
dep. 17:31
10.1 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 17:33
dep. 17:33
11.4 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 17:34
dep. 17:34
12.4 km
Slatina kod Cacka
arr. 17:37
dep. 17:37
14.5 km
Mrsinci
arr. 17:38
dep. 17:38
17.4 km
Goricani
arr. 17:41
dep. 17:41
18.3 km
Goricani, Vujovići
arr. 17:44
dep. 17:44
20.5 km
Samaila, V. Glava
arr. 17:46
dep. 17:46
21.2 km
Samaila
arr. 17:48
dep. 17:48
22.8 km
Mrsac, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
25.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 17:53
dep. 17:53
27.8 km
Musina Reka
arr. 17:56
dep. 17:56
29 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:59
dep. 17:59
30.1 km
Jarcujak
arr. 18:02
dep. 18:02
32.8 km
Kraljevo, Autoput
arr. 18:06
dep. 18:06
33.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 18:09
dep. 18:09
35.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:11
36.6 km
17:45 18:28 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Railway station
dep. 17:45
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
8 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
10 km
Kukici, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:58
13 km
Mrsinci, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
15 km
Goricani, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
19 km
Samaila, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
24 km
Mrsac, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
27 km
Adrani, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:21
30 km
Kraljevo, Railway station
arr. 18:28
38 km
19:00 20:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Bolnica
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Atenica, N.N.
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 19:23
dep. 19:23
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 19:25
dep. 19:25
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 19:28
dep. 19:28
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 19:30
dep. 19:30
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 19:35
dep. 19:35
15 km
Mrsinci
arr. 19:38
dep. 19:38
18 km
Goricani
arr. 19:40
dep. 19:40
19 km
Popovici
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 19:45
dep. 19:45
22 km
Samaila
arr. 19:50
dep. 19:50
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 19:56
dep. 19:56
30 km
Musina Reka
arr. 19:58
dep. 19:58
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
32 km
Jarcujak
arr. 20:03
dep. 20:03
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 20:05
dep. 20:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
39 km
19:25 20:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:25
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
40 km
20:30 21:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:30
Cacak, Bolnica
arr. 20:35
dep. 20:35
2 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 20:38
dep. 20:38
3 km
Atenica, N.N.
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 20:48
dep. 20:48
7 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 20:51
dep. 20:51
8 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
Zablace kod Cacka
arr. 20:55
dep. 20:55
10 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 20:58
dep. 20:58
11 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 21:00
dep. 21:00
12 km
Slatina kod Cacka
arr. 21:05
dep. 21:05
15 km
Mrsinci
arr. 21:08
dep. 21:08
18 km
Goricani
arr. 21:10
dep. 21:10
19 km
Popovici
arr. 21:12
dep. 21:12
20 km
Samaila, V. Glava
arr. 21:15
dep. 21:15
22 km
Samaila
arr. 21:20
dep. 21:20
24 km
Mrsac, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
28 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 21:26
dep. 21:26
30 km
Musina Reka
arr. 21:28
dep. 21:28
31 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
32 km
Jarcujak
arr. 21:33
dep. 21:33
34 km
Kraljevo, Autoput
arr. 21:35
dep. 21:35
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:40
39 km
21:04 21:47 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Railway station
dep. 21:04
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
8 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 21:13
dep. 21:14
10 km
Kukici, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
13 km
Mrsinci, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
15 km
Goricani, Railway station
arr. 21:25
dep. 21:26
19 km
Samaila, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
24 km
Mrsac, Railway station
arr. 21:35
dep. 21:36
27 km
Adrani, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
30 km
Kraljevo, Railway station
arr. 21:47
38 km

Naselja Cacak i Kraljevo su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:04 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Kraljevo iznosi od 2,54 EUR do 2,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.