Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Cacak - Kragujevac timetable

tuesday, 21.08.2018.
04:30 05:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 04:30
Preljina
arr. 04:40
dep. 04:40
7 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 05:10
dep. 05:10
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 05:15
dep. 05:15
29 km
Knic
arr. 05:25
dep. 05:25
38 km
Vuckovica kod Knica
arr. 05:35
dep. 05:35
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
50 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:50
59 km
05:15 06:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:15
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 05:55
dep. 05:55
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
59 km
06:00 07:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 06:42
dep. 06:42
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
29 km
Pretoke, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
30 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
35 km
Knic, Bogićevići
arr. 06:52
dep. 06:52
36 km
Knic
arr. 06:55
dep. 06:55
38 km
Knic, Ribeš
arr. 06:59
dep. 06:59
41 km
Knic, Tabla
arr. 07:00
dep. 07:00
42 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:01
dep. 07:01
43 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:09
dep. 07:09
48 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 07:11
dep. 07:11
49 km
Dragobraca, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
50 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 07:20
dep. 07:20
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:30
59 km
06:45 08:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:45
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
27 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
41 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
58 km
07:20 08:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:20
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
28 km
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
30 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
44 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
56 km
08:00 09:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Konjevici
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Preljina
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 08:17
dep. 08:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Stancici
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:26
dep. 08:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 08:27
dep. 08:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 08:42
dep. 08:42
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:45
dep. 08:45
29 km
Pretoke, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
30 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
35 km
Knic, Bogićevići
arr. 08:52
dep. 08:52
36 km
Knic
arr. 08:55
dep. 08:55
38 km
Knic, Ribeš
arr. 08:59
dep. 08:59
41 km
Knic, Tabla
arr. 09:00
dep. 09:00
42 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 09:01
dep. 09:01
43 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:09
dep. 09:09
48 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 09:11
dep. 09:11
49 km
Dragobraca, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
50 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 09:20
dep. 09:20
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:30
59 km
09:00 10:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
5 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
19 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
28 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
49 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
-99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
59 km
09:30 10:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
25 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
42 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
59 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:30
Konjevici
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Preljina
arr. 10:45
dep. 10:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 10:49
dep. 10:49
11 km
Stancici
arr. 10:50
dep. 10:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 10:52
dep. 10:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 10:54
dep. 10:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 10:55
dep. 10:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 11:10
dep. 11:10
25 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 11:12
dep. 11:12
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
29 km
Pretoke, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
30 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
35 km
Knic, Bogićevići
arr. 11:22
dep. 11:22
36 km
Knic
arr. 11:25
dep. 11:25
38 km
Knic, Ribeš
arr. 11:29
dep. 11:29
41 km
Knic, Tabla
arr. 11:30
dep. 11:30
42 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:31
dep. 11:31
43 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:39
dep. 11:39
48 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 11:41
dep. 11:41
49 km
Dragobraca, Skola
arr. 11:43
dep. 11:43
50 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 11:50
dep. 11:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
59 km
11:00 12:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:20
dep. 12:20
53 km
Kragujevac, Pijaca
arr. 12:25
dep. 12:25
57 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:30
59 km
11:10 12:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:10
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:30
59 km
11:40 13:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:40
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
24 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
28 km
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
41 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
44 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
56 km
12:30 14:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:30
Konjevici
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Preljina
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Stancici
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:54
dep. 12:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 12:57
dep. 12:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 13:10
dep. 13:10
25 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 13:12
dep. 13:12
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 13:15
dep. 13:15
29 km
Pretoke, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
30 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
35 km
Knic, Bogićevići
arr. 13:22
dep. 13:22
36 km
Knic
arr. 13:25
dep. 13:25
38 km
Knic, Ribeš
arr. 13:29
dep. 13:29
41 km
Knic, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
42 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:31
dep. 13:31
43 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:39
dep. 13:39
48 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:41
dep. 13:41
49 km
Dragobraca, Skola
arr. 13:43
dep. 13:43
50 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:50
dep. 13:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:00
59 km
13:15 14:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:15
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 13:46
dep. 13:46
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:30
59 km
13:45 15:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:45
Preljina
arr. 14:00
dep. 14:00
6.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
18.3 km
Bresnica kod Cacka
arr. 14:26
dep. 14:26
23.1 km
Bumbarevo Brdo
arr. 14:32
dep. 14:32
27.8 km
Knic
arr. 14:41
dep. 14:41
36.2 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:50
dep. 14:50
43.3 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:54
dep. 14:54
47.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
57.7 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:30
Konjevici
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Preljina
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Stancici
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 14:54
dep. 14:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:56
dep. 14:56
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 14:57
dep. 14:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:10
dep. 15:10
25 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 15:12
dep. 15:12
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
29 km
Pretoke, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
30 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
35 km
Knic, Bogićevići
arr. 15:22
dep. 15:22
36 km
Knic
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Knic, Ribeš
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Knic, Tabla
arr. 15:30
dep. 15:30
42 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:31
dep. 15:31
43 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:39
dep. 15:39
48 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 15:41
dep. 15:41
49 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:43
dep. 15:43
50 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 15:50
dep. 15:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
59 km
15:30 16:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
57 km
15:30 17:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Stancici
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 16:12
dep. 16:12
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Pretoke, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
35 km
Knic, Bogićevići
arr. 16:22
dep. 16:22
36 km
Knic
arr. 16:25
dep. 16:25
38 km
Knic, Ribeš
arr. 16:29
dep. 16:29
41 km
Knic, Tabla
arr. 16:30
dep. 16:30
42 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:31
dep. 16:31
43 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:39
dep. 16:39
48 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:41
dep. 16:41
49 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
50 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:50
dep. 16:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:00
59 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Preljina
arr. 16:15
dep. 16:15
6.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
18.3 km
Bresnica kod Cacka
arr. 16:41
dep. 16:41
23.1 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:47
dep. 16:47
27.8 km
Knic
arr. 16:56
dep. 16:56
36.2 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:05
dep. 17:05
43.3 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:09
dep. 17:09
47.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:30
57.7 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Konjevici
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Preljina
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Stancici, Čegar
arr. 16:49
dep. 16:49
11 km
Stancici
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:54
dep. 16:54
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:10
dep. 17:10
25 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 17:12
dep. 17:12
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 17:15
dep. 17:15
29 km
Pretoke, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
30 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Knic, Bogićevići
arr. 17:22
dep. 17:22
36 km
Knic
arr. 17:25
dep. 17:25
38 km
Knic, Ribeš
arr. 17:29
dep. 17:29
41 km
Knic, Tabla
arr. 17:30
dep. 17:30
42 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
dep. 17:31
43 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 17:41
dep. 17:41
49 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
59 km
17:15 18:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:15
Preljina
arr. 17:30
dep. 17:30
6.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
18.3 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:56
dep. 17:56
23.1 km
Bumbarevo Brdo
arr. 18:02
dep. 18:02
27.8 km
Knic
arr. 18:11
dep. 18:11
36.2 km
Vuckovica kod Knica
arr. 18:20
dep. 18:20
43.3 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:24
dep. 18:24
47.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:45
57.7 km
17:45 19:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:45
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 18:16
dep. 18:16
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:00
59 km
18:15 19:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:15
Preljina
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 18:55
dep. 18:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 19:00
dep. 19:00
29 km
Knic
arr. 19:10
dep. 19:10
38 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:20
dep. 19:20
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
50 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
59 km
18:45 20:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:45
Mrcajevci, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 19:25
dep. 19:25
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
59 km
19:15 20:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:15
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
58 km
20:15 21:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:15
Preljina
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 20:55
dep. 20:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 21:00
dep. 21:00
29 km
Knic
arr. 21:10
dep. 21:10
38 km
Vuckovica kod Knica
arr. 21:20
dep. 21:20
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 21:25
dep. 21:25
50 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:35
59 km
20:30 22:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:30
Preljina
arr. 20:45
dep. 20:45
6.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
18.3 km
Bresnica kod Cacka
arr. 21:11
dep. 21:11
23.1 km
Bumbarevo Brdo
arr. 21:17
dep. 21:17
27.8 km
Knic
arr. 21:26
dep. 21:26
36.2 km
Vuckovica kod Knica
arr. 21:35
dep. 21:35
43.3 km
Dragobraca, Skola
arr. 21:39
dep. 21:39
47.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:00
57.7 km

Naselja Cacak i Kragujevac su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.