Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Kaona kod Lucana timetable

wednesday, 17.07.2019.
16:00 17:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
dep. 17:31
40 km
Vlasteljice
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
44 km
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kaona kod Lucana
arr. 17:40
46 km
Cacak - Kaona kod Lucana timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
16:00 17:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
dep. 17:31
40 km
Vlasteljice
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
44 km
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kaona kod Lucana
arr. 17:40
46 km
Cacak - Kaona kod Lucana timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
16:00 17:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
dep. 17:31
40 km
Vlasteljice
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
44 km
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kaona kod Lucana
arr. 17:40
46 km
Cacak - Kaona kod Lucana timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
16:00 17:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
dep. 17:31
40 km
Vlasteljice
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
44 km
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kaona kod Lucana
arr. 17:40
46 km
Cacak - Kaona kod Lucana timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
16:00 17:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
dep. 17:31
40 km
Vlasteljice
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
44 km
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kaona kod Lucana
arr. 17:40
46 km
Cacak - Kaona kod Lucana timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
16:00 17:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
dep. 17:31
40 km
Vlasteljice
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
44 km
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kaona kod Lucana
arr. 17:40
46 km
Cacak - Kaona kod Lucana timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
16:00 17:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
dep. 17:31
40 km
Vlasteljice
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
44 km
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kaona kod Lucana
arr. 17:40
46 km

Naselja Cacak i Kaona kod Lucana su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 16:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.