Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Gornji Dubac timetable

friday, 15.11.2019.
08:00 10:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 08:44
dep. 08:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 08:53
dep. 08:53
21 km
Guca , Center
arr. 08:55
dep. 09:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 09:03
dep. 09:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 09:05
dep. 09:05
25 km
Guca , Belica
arr. 09:07
dep. 09:07
26 km
Rti
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 09:17
dep. 09:17
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 09:18
dep. 09:18
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 09:20
dep. 09:20
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 09:21
dep. 09:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 09:23
dep. 09:23
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 09:25
dep. 09:25
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 09:27
dep. 09:27
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 09:29
dep. 09:29
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 09:35
dep. 09:35
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 09:38
dep. 09:38
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 09:41
dep. 09:41
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 09:47
dep. 09:47
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 09:53
dep. 09:53
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 09:59
dep. 09:59
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:02
dep. 10:02
47 km
Gornji Dubac
arr. 10:10
49 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:00
Cacak, Crnogorac
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Guca , Petrol station
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Guca , Bolnica
arr. 17:41
dep. 17:41
21 km
Guca , Center
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:48
dep. 17:48
25 km
Guca , Belica
arr. 17:49
dep. 17:49
26 km
Rti
arr. 17:52
dep. 17:52
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 17:54
dep. 17:54
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 17:56
dep. 17:56
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 17:57
dep. 17:57
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 17:58
dep. 17:58
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:00
dep. 18:00
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 18:01
dep. 18:01
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 18:02
dep. 18:02
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:03
dep. 18:03
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 18:05
dep. 18:05
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 18:07
dep. 18:07
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 18:10
dep. 18:10
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 18:13
dep. 18:13
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 18:19
dep. 18:19
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 18:35
dep. 18:35
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 18:38
dep. 18:38
47 km
Gornji Dubac
arr. 18:45
49 km
Cacak - Gornji Dubac timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
08:00 10:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 08:44
dep. 08:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 08:53
dep. 08:53
21 km
Guca , Center
arr. 08:55
dep. 09:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 09:03
dep. 09:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 09:05
dep. 09:05
25 km
Guca , Belica
arr. 09:07
dep. 09:07
26 km
Rti
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 09:17
dep. 09:17
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 09:18
dep. 09:18
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 09:20
dep. 09:20
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 09:21
dep. 09:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 09:23
dep. 09:23
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 09:25
dep. 09:25
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 09:27
dep. 09:27
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 09:29
dep. 09:29
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 09:35
dep. 09:35
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 09:38
dep. 09:38
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 09:41
dep. 09:41
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 09:47
dep. 09:47
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 09:53
dep. 09:53
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 09:59
dep. 09:59
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:02
dep. 10:02
47 km
Gornji Dubac
arr. 10:10
49 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:00
Cacak, Crnogorac
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Guca , Petrol station
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Guca , Bolnica
arr. 17:41
dep. 17:41
21 km
Guca , Center
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:48
dep. 17:48
25 km
Guca , Belica
arr. 17:49
dep. 17:49
26 km
Rti
arr. 17:52
dep. 17:52
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 17:54
dep. 17:54
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 17:56
dep. 17:56
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 17:57
dep. 17:57
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 17:58
dep. 17:58
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:00
dep. 18:00
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 18:01
dep. 18:01
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 18:02
dep. 18:02
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:03
dep. 18:03
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 18:05
dep. 18:05
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 18:07
dep. 18:07
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 18:10
dep. 18:10
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 18:13
dep. 18:13
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 18:19
dep. 18:19
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 18:35
dep. 18:35
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 18:38
dep. 18:38
47 km
Gornji Dubac
arr. 18:45
49 km
Cacak - Gornji Dubac timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
08:00 10:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 08:44
dep. 08:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 08:53
dep. 08:53
21 km
Guca , Center
arr. 08:55
dep. 09:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 09:03
dep. 09:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 09:05
dep. 09:05
25 km
Guca , Belica
arr. 09:07
dep. 09:07
26 km
Rti
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 09:17
dep. 09:17
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 09:18
dep. 09:18
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 09:20
dep. 09:20
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 09:21
dep. 09:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 09:23
dep. 09:23
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 09:25
dep. 09:25
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 09:27
dep. 09:27
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 09:29
dep. 09:29
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 09:35
dep. 09:35
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 09:38
dep. 09:38
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 09:41
dep. 09:41
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 09:47
dep. 09:47
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 09:53
dep. 09:53
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 09:59
dep. 09:59
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:02
dep. 10:02
47 km
Gornji Dubac
arr. 10:10
49 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:00
Cacak, Crnogorac
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Guca , Petrol station
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Guca , Bolnica
arr. 17:41
dep. 17:41
21 km
Guca , Center
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:48
dep. 17:48
25 km
Guca , Belica
arr. 17:49
dep. 17:49
26 km
Rti
arr. 17:52
dep. 17:52
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 17:54
dep. 17:54
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 17:56
dep. 17:56
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 17:57
dep. 17:57
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 17:58
dep. 17:58
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:00
dep. 18:00
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 18:01
dep. 18:01
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 18:02
dep. 18:02
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:03
dep. 18:03
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 18:05
dep. 18:05
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 18:07
dep. 18:07
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 18:10
dep. 18:10
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 18:13
dep. 18:13
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 18:19
dep. 18:19
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 18:35
dep. 18:35
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 18:38
dep. 18:38
47 km
Gornji Dubac
arr. 18:45
49 km
Cacak - Gornji Dubac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
08:00 10:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 08:44
dep. 08:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 08:53
dep. 08:53
21 km
Guca , Center
arr. 08:55
dep. 09:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 09:03
dep. 09:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 09:05
dep. 09:05
25 km
Guca , Belica
arr. 09:07
dep. 09:07
26 km
Rti
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 09:17
dep. 09:17
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 09:18
dep. 09:18
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 09:20
dep. 09:20
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 09:21
dep. 09:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 09:23
dep. 09:23
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 09:25
dep. 09:25
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 09:27
dep. 09:27
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 09:29
dep. 09:29
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 09:35
dep. 09:35
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 09:38
dep. 09:38
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 09:41
dep. 09:41
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 09:47
dep. 09:47
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 09:53
dep. 09:53
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 09:59
dep. 09:59
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:02
dep. 10:02
47 km
Gornji Dubac
arr. 10:10
49 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:00
Cacak, Crnogorac
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Guca , Petrol station
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Guca , Bolnica
arr. 17:41
dep. 17:41
21 km
Guca , Center
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:48
dep. 17:48
25 km
Guca , Belica
arr. 17:49
dep. 17:49
26 km
Rti
arr. 17:52
dep. 17:52
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 17:54
dep. 17:54
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 17:56
dep. 17:56
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 17:57
dep. 17:57
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 17:58
dep. 17:58
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:00
dep. 18:00
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 18:01
dep. 18:01
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 18:02
dep. 18:02
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:03
dep. 18:03
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 18:05
dep. 18:05
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
37 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 18:07
dep. 18:07
38 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 18:10
dep. 18:10
39 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 18:13
dep. 18:13
40 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 18:19
dep. 18:19
42 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 18:35
dep. 18:35
46 km
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 18:38
dep. 18:38
47 km
Gornji Dubac
arr. 18:45
49 km

Naselja Cacak i Gornji Dubac su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.