Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Gojna Gora timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:30 07:50 (01:20)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Cacak, Moravac
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Trbusani, Bare
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Prijevor, Škola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Prijevor, Rujak
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Prijevor, Caganje
arr. 07:03
dep. 07:03
16.3 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Prijevor, Crkvište
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Prijevor, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Gojna Gora, Carine
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 07:48
dep. 07:48
41 km
Gojna Gora, Dom
arr. 07:50
42 km
Cacak - Gojna Gora timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:30 07:50 (01:20)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Cacak, Moravac
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Trbusani, Bare
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Prijevor, Škola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Prijevor, Rujak
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Prijevor, Caganje
arr. 07:03
dep. 07:03
16.3 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Prijevor, Crkvište
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Prijevor, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Gojna Gora, Carine
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 07:48
dep. 07:48
41 km
Gojna Gora, Dom
arr. 07:50
42 km
Cacak - Gojna Gora timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:30 07:50 (01:20)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Cacak, Moravac
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Trbusani, Bare
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Prijevor, Škola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Prijevor, Rujak
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Prijevor, Caganje
arr. 07:03
dep. 07:03
16.3 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Prijevor, Crkvište
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Prijevor, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Gojna Gora, Carine
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 07:48
dep. 07:48
41 km
Gojna Gora, Dom
arr. 07:50
42 km
Cacak - Gojna Gora timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
06:30 07:50 (01:20)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Cacak, Moravac
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Trbusani, Bare
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Prijevor, Škola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Prijevor, Rujak
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Prijevor, Caganje
arr. 07:03
dep. 07:03
16.3 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Prijevor, Crkvište
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Prijevor, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Gojna Gora, Carine
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 07:48
dep. 07:48
41 km
Gojna Gora, Dom
arr. 07:50
42 km
Cacak - Gojna Gora timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
06:30 07:50 (01:20)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Cacak, Moravac
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Trbusani, Bare
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Prijevor, Škola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Prijevor, Rujak
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Prijevor, Caganje
arr. 07:03
dep. 07:03
16.3 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Prijevor, Crkvište
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Prijevor, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Gojna Gora, Carine
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 07:48
dep. 07:48
41 km
Gojna Gora, Dom
arr. 07:50
42 km
Cacak - Gojna Gora timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
06:30 07:50 (01:20)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Cacak, Moravac
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Trbusani, Bare
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Prijevor, Škola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Prijevor, Rujak
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Prijevor, Caganje
arr. 07:03
dep. 07:03
16.3 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Prijevor, Crkvište
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Prijevor, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Gojna Gora, Carine
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 07:48
dep. 07:48
41 km
Gojna Gora, Dom
arr. 07:50
42 km
Cacak - Gojna Gora timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
06:30 07:50 (01:20)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Cacak, Ljubić Rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Cacak, Moravac
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Trbusani, Bare
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Prijevor, Škola
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Prijevor, Rujak
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Prijevor, Caganje
arr. 07:03
dep. 07:03
16.3 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Prijevor, Crkvište
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Prijevor, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Gojna Gora, Carine
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 07:32
dep. 07:32
33 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 07:48
dep. 07:48
41 km
Gojna Gora, Dom
arr. 07:50
42 km

Naselja Cacak i Gojna Gora su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.