Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Cacak - Belgrade (Beograd) timetable

thursday, 02.07.2020.
06:00 08:55 (02:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Preljina
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:35
dep. 06:35
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:43
dep. 06:43
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:48
dep. 06:48
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:53
dep. 06:53
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:57
dep. 06:57
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:00
dep. 07:00
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:02
dep. 07:02
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:07
dep. 07:07
52 km
Dici, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
57 km
Ljig, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 07:34
dep. 07:34
68 km
Liplje, I
arr. 07:37
dep. 07:37
71 km
arr. 07:40
dep. 07:40
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:50
dep. 07:50
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
146 km
06:15 08:55 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:15
Konjevici
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Preljina
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Svrackovci, Škola
arr. 06:56
dep. 06:56
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
dep. 07:05
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:13
dep. 07:13
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:20
dep. 07:20
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:25
dep. 07:25
52 km
Dici, Magistrala
arr. 07:30
dep. 07:30
54 km
Ljig, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 07:40
dep. 07:40
68 km
Liplje, I
arr. 07:45
dep. 07:45
71 km
arr. 07:50
dep. 07:50
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:00
dep. 08:00
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:45
dep. 08:45
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
145 km
07:00 09:45 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
36 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
146 km
09:00 11:20 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Konjevici
arr. 09:08
dep. 09:08
5 km
Preljina
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
68 km
Liplje, I
arr. 09:57
dep. 09:57
71 km
arr. 10:00
dep. 10:00
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:10
dep. 10:10
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:04
dep. 11:04
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:20
146 km
11:50 15:15 (03:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
22 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
34 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
46 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
63 km
arr. 13:19
dep. 13:19
72 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
82 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
144 km
12:00 14:55 (02:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Konjevici
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Dici, Magistrala
arr. 13:12
dep. 13:12
57 km
Ljig, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:34
dep. 13:34
68 km
Liplje, I
arr. 13:37
dep. 13:37
71 km
arr. 13:40
dep. 13:40
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:50
dep. 13:50
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
146 km
13:00 15:55 (02:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Konjevici
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Preljina
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:18
dep. 13:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
23 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:35
dep. 13:35
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:48
dep. 13:48
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:53
dep. 13:53
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:57
dep. 13:57
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 14:07
dep. 14:07
52 km
Dici, Magistrala
arr. 14:12
dep. 14:12
57 km
Ljig, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 14:34
dep. 14:34
68 km
Liplje, I
arr. 14:37
dep. 14:37
71 km
arr. 14:40
dep. 14:40
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:50
dep. 14:50
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:43
dep. 15:43
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:55
146 km
15:00 17:20 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:00
Konjevici
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Preljina
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:20
146 km
16:00 18:20 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Konjevici
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Preljina
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:20
146 km
17:50 20:30 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:50
Konjevici
arr. 18:02
dep. 18:02
4.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:15
dep. 20:15
130.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
139 km

Naselja Cacak i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~145 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.