Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 23.11.2018.
02:35 04:55 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 02:35
Preljina
arr. 02:50
dep. 02:50
8.1 km
Ljig, Bus station
arr. 03:32
dep. 03:32
57.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:39
dep. 04:39
131.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:55
140.1 km
05:00 07:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:00
Konjevici
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Preljina
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 06:04
dep. 06:04
68 km
Liplje, I
arr. 06:07
dep. 06:07
71 km
arr. 06:10
dep. 06:10
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:20
dep. 06:20
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:20
146 km
06:00 08:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Preljina
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
68 km
Liplje, I
arr. 06:55
dep. 06:55
71 km
arr. 07:10
dep. 07:10
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:20
dep. 07:20
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:55
dep. 07:55
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
146 km
06:15 08:55 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:15
Konjevici
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Preljina
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Svrackovci, Škola
arr. 06:56
dep. 06:56
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
dep. 07:05
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:13
dep. 07:13
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:20
dep. 07:20
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:25
dep. 07:25
52 km
Dici, Magistrala
arr. 07:30
dep. 07:30
54 km
Ljig, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 07:40
dep. 07:40
68 km
Liplje, I
arr. 07:45
dep. 07:45
71 km
arr. 07:50
dep. 07:50
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:00
dep. 08:00
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:45
dep. 08:45
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
145 km
07:00 09:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
36 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
146 km
08:00 10:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Konjevici
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Preljina
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:04
dep. 09:04
68 km
Liplje, I
arr. 09:07
dep. 09:07
71 km
arr. 09:10
dep. 09:10
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 09:20
dep. 09:20
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
146 km
09:00 11:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Konjevici
arr. 09:08
dep. 09:08
5 km
Preljina
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
-80 km
Liplje, I
arr. 09:57
dep. 09:57
-80 km
arr. 10:00
dep. 10:00
-80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:10
dep. 10:10
-80 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:04
dep. 11:04
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:20
146 km
10:00 12:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Konjevici
arr. 10:08
dep. 10:08
5 km
Preljina
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
-80 km
Liplje, I
arr. 10:57
dep. 10:57
-80 km
arr. 11:00
dep. 11:00
-80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 11:10
dep. 11:10
-80 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:04
dep. 12:04
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:20
146 km
11:00 13:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Konjevici
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Preljina
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 12:04
dep. 12:04
68 km
Liplje, I
arr. 12:07
dep. 12:07
71 km
arr. 12:10
dep. 12:10
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 12:20
dep. 12:20
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:15
dep. 13:15
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
146 km
11:50 15:15 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
22 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
34 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
46 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
63 km
arr. 13:19
dep. 13:19
72 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
82 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
144 km
12:00 14:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Konjevici
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Dici, Magistrala
arr. 13:12
dep. 13:12
57 km
Ljig, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:34
dep. 13:34
68 km
Liplje, I
arr. 13:37
dep. 13:37
71 km
arr. 13:40
dep. 13:40
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:50
dep. 13:50
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:55
146 km
13:00 15:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Konjevici
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Preljina
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:18
dep. 13:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
23 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:35
dep. 13:35
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:48
dep. 13:48
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:53
dep. 13:53
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:57
dep. 13:57
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 14:07
dep. 14:07
52 km
Dici, Magistrala
arr. 14:12
dep. 14:12
57 km
Ljig, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 14:34
dep. 14:34
68 km
Liplje, I
arr. 14:37
dep. 14:37
71 km
arr. 14:40
dep. 14:40
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:50
dep. 14:50
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:43
dep. 15:43
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:55
146 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Konjevici
arr. 14:08
dep. 14:08
5 km
Preljina
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 15:04
dep. 15:04
68 km
Liplje, I
arr. 15:07
dep. 15:07
71 km
arr. 15:10
dep. 15:10
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:20
dep. 15:20
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:20
146 km
15:00 17:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:00
Konjevici
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Preljina
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 16:04
dep. 16:04
68 km
Liplje, I
arr. 16:07
dep. 16:07
71 km
arr. 16:10
dep. 16:10
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:20
dep. 16:20
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:15
dep. 17:15
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:20
146 km
16:00 18:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Konjevici
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Preljina
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 17:05
dep. 17:05
-80 km
Liplje, I
arr. 17:07
dep. 17:07
-80 km
arr. 17:10
dep. 17:10
-80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:20
dep. 17:20
-80 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:20
146 km
17:00 19:35 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:00
Konjevici
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Preljina
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
68 km
Liplje, I
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
arr. 18:05
dep. 18:05
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 18:12
dep. 18:12
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:20
dep. 19:20
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:35
146 km
17:50 20:30 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:50
Konjevici
arr. 18:02
dep. 18:02
4.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:15
dep. 20:15
130.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
139 km
18:00 20:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:00
Konjevici
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Preljina
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:18
dep. 18:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
23 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:43
dep. 18:43
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:48
dep. 18:48
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:57
dep. 18:57
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 19:00
dep. 19:00
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:02
dep. 19:02
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 19:07
dep. 19:07
52 km
Dici, Magistrala
arr. 19:12
dep. 19:12
57 km
Ljig, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:30
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 19:34
dep. 19:34
68 km
Liplje, I
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
arr. 19:40
dep. 19:40
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 19:50
dep. 19:50
85 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:43
dep. 20:43
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:55
146 km
19:35 21:55 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:35
Preljina
arr. 19:50
dep. 19:50
8.1 km
Ljig, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
57.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:39
dep. 21:39
131.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:55
140.1 km
21:30 00:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
140 km

Naselja Cacak i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~145 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 02:35 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.