Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:00 08:55 (02:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:35
dep. 06:35
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:43
dep. 06:43
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:48
dep. 06:48
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:53
dep. 06:53
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:57
dep. 06:57
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:00
dep. 07:00
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:02
dep. 07:02
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:07
dep. 07:07
52 km
Dici, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
57 km
Ljig, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 07:34
dep. 07:34
68 km
Liplje, I
arr. 07:37
dep. 07:37
71 km
arr. 07:40
dep. 07:40
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:50
dep. 07:50
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
146 km
06:15 08:55 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:15
Konjevici, Kruzni tok
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Preljina, Pasarela
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:56
dep. 06:56
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
32 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
dep. 07:05
36 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
39 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:13
dep. 07:13
42 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
arr. 07:20
dep. 07:20
47 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:25
dep. 07:25
52 km
Dici, Magistrala
arr. 07:30
dep. 07:30
54 km
Ljig, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
65 km
Moravci, Magistrala
arr. 07:40
dep. 07:40
68 km
Liplje, I
arr. 07:45
dep. 07:45
71 km
arr. 07:50
dep. 07:50
75 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:00
dep. 08:00
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:45
dep. 08:45
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
145 km
07:00 09:45 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina, Pasarela
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
36 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
146 km
09:00 11:00 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 09:10
dep. 09:10
4.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:46
dep. 10:46
135.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:00
140.4 km
11:00 13:05 (02:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:10
dep. 11:10
4.7 km
Ljig, Bus station
arr. 11:47
dep. 11:47
54.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:53
dep. 12:53
139.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:05
144.1 km
11:50 15:15 (03:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina, Pasarela
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
22 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
34 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
46 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
63 km
arr. 13:19
dep. 13:19
72 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
82 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
144 km
12:00 14:05 (02:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 12:10
dep. 12:10
4.7 km
Ljig, Bus station
arr. 12:47
dep. 12:47
54.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:53
dep. 13:53
139.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:05
144.1 km
15:00 17:00 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:10
dep. 15:10
4.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:46
dep. 16:46
135.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:00
140.4 km
16:00 18:00 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 16:10
dep. 16:10
4.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:46
dep. 17:46
135.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:00
140.4 km
18:00 20:05 (02:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:10
dep. 18:10
4.7 km
Ljig, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
54.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:53
dep. 19:53
131.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:05
140.1 km
21:30 00:15 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 00:15
140 km

Naselja Cacak i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~143 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Belgrade (Beograd) iznosi od 6,50 EUR do 6,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.