Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Arilje timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Parmenac
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Ridjage
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Pakovrace
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Ovcar Banja
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
20 km
Jelen Do
arr. 07:10
dep. 07:10
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 07:11
dep. 07:11
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Lucani, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Gugalj
arr. 07:22
dep. 07:22
33 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 07:24
dep. 07:24
34 km
Pozega, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 07:37
dep. 07:37
42 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Milicevo Selo
arr. 07:45
dep. 07:45
47 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 07:47
dep. 07:47
48 km
Grdovici
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Arilje, Center
arr. 07:55
53 km
08:40 09:23 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:40
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
38 km
Arilje, Center
arr. 09:23
52 km
09:20 10:18 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:20
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
35 km
Arilje, Center
arr. 10:18
48.9 km
11:30 12:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:30
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Parmenac
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Ridjage
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Pakovrace
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
16 km
Ovcar Banja
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Jelen Do
arr. 12:10
dep. 12:10
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 12:11
dep. 12:11
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Lucani, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 12:18
dep. 12:18
30 km
Gugalj
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 12:24
dep. 12:24
34 km
Pozega, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
42 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 12:40
dep. 12:40
44 km
Milicevo Selo
arr. 12:45
dep. 12:45
47 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 12:47
dep. 12:47
48 km
Grdovici
arr. 12:50
dep. 12:50
50 km
Arilje, Center
arr. 12:55
53 km
12:20 13:18 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:20
Pozega, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
Arilje, Center
arr. 13:18
48.9 km
13:00 14:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Parmenac
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Ovcar Banja
arr. 13:15
dep. 13:15
18 km
Jelen Do
arr. 13:25
dep. 13:25
27 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
31 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 13:50
dep. 13:50
41 km
Milicevo Selo
arr. 14:00
dep. 14:00
46 km
Arilje, Center
arr. 14:05
52 km
15:00 16:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:00
Parmenac
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Ovcar Banja
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Jelen Do
arr. 15:25
dep. 15:25
27 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
31 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
41 km
Milicevo Selo
arr. 16:00
dep. 16:00
46 km
Arilje, Center
arr. 16:05
52 km
16:15 17:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:15
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Parmenac
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Ridjage
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:28
dep. 16:28
7 km
Pakovrace
arr. 16:30
dep. 16:30
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:32
dep. 16:32
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:38
dep. 16:38
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
16 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:56
dep. 16:56
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 16:57
dep. 16:57
26 km
Lucani, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 17:03
dep. 17:03
30 km
Gugalj
arr. 17:07
dep. 17:07
33 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 17:09
dep. 17:09
34 km
Pozega, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 17:22
dep. 17:22
42 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 17:25
dep. 17:25
44 km
Milicevo Selo
arr. 17:30
dep. 17:30
47 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 17:32
dep. 17:32
48 km
Grdovici
arr. 17:35
dep. 17:35
50 km
Arilje, Center
arr. 17:40
53 km
16:50 17:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:25
dep. 17:25
31 km
Pozega, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
38 km
Arilje, Center
arr. 17:55
52 km
18:50 19:48 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:50
Pozega, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
35 km
Arilje, Center
arr. 19:48
48.9 km
20:20 21:18 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:20
Pozega, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
35 km
Arilje, Center
arr. 21:18
48.9 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
00:10 01:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 00:10
Gugalj, Kratovska stena
arr. 00:35
dep. 00:35
31 km
Pozega, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
38 km
Arilje, Center
arr. 01:15
52 km

Naselja Cacak i Arilje su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 00:10 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.