Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Aleksinac timetable

thursday, 20.02.2020.
07:30 10:45 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
125 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
130 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
168 km
09:00 12:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
102 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
162 km
12:00 15:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
106 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
120 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
125 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
128 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
141 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
167 km
16:10 19:45 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
111 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
125.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
130.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
134.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
148 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
152 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
159 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
171 km
17:05 20:20 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
115 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
169 km
19:25 22:30 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:25
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:15
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
69 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
102 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
123 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
162 km
Cacak - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:30 10:45 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
125 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
130 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
168 km
09:00 12:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
102 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
162 km
12:00 15:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
106 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
120 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
125 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
128 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
141 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
167 km
16:10 19:45 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
111 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
125.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
130.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
134.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
148 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
152 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
159 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
171 km
17:05 20:20 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
115 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
169 km
19:25 22:30 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:25
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:15
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
69 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
102 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
123 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
162 km

Naselja Cacak i Aleksinac su međusobno udaljena ~167 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 05min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Aleksinac iznosi od 8,63 EUR do 8,63 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.