Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Busije (Ugrinovci kod Beograda) - Batajnica (Beograd) timetable

monday, 22.07.2019.
04:17 04:39 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 04:17
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 04:19
dep. 04:19
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 04:22
dep. 04:22
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 04:23
dep. 04:23
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 04:25
dep. 04:25
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 04:27
dep. 04:27
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 04:28
dep. 04:28
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:30
dep. 04:30
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 04:32
dep. 04:32
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 04:33
dep. 04:33
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 04:34
dep. 04:34
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 04:35
dep. 04:35
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 04:36
dep. 04:36
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 04:37
dep. 04:37
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 04:39
10.2 km
05:39 06:01 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 05:39
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 05:41
dep. 05:41
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 05:44
dep. 05:44
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 05:47
dep. 05:47
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 05:49
dep. 05:49
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:52
dep. 05:52
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 05:54
dep. 05:54
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 05:55
dep. 05:55
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 05:56
dep. 05:56
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 05:58
dep. 05:58
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 05:59
dep. 05:59
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 06:01
10.2 km
06:01 06:23 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 06:01
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 06:03
dep. 06:03
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 06:06
dep. 06:06
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 06:07
dep. 06:07
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 06:09
dep. 06:09
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 06:12
dep. 06:12
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:14
dep. 06:14
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 06:16
dep. 06:16
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 06:17
dep. 06:17
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 06:18
dep. 06:18
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 06:19
dep. 06:19
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 06:20
dep. 06:20
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 06:21
dep. 06:21
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 06:23
10.2 km
06:22 06:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 06:22
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 06:24
dep. 06:24
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 06:27
dep. 06:27
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 06:28
dep. 06:28
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 06:30
dep. 06:30
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 06:32
dep. 06:32
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 06:33
dep. 06:33
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:35
dep. 06:35
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 06:37
dep. 06:37
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 06:38
dep. 06:38
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 06:39
dep. 06:39
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 06:40
dep. 06:40
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 06:41
dep. 06:41
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 06:42
dep. 06:42
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 06:44
10.2 km
06:44 07:06 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 06:44
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 06:46
dep. 06:46
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 06:49
dep. 06:49
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 06:50
dep. 06:50
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 06:52
dep. 06:52
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 06:54
dep. 06:54
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 06:55
dep. 06:55
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:57
dep. 06:57
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 06:59
dep. 06:59
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 07:00
dep. 07:00
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 07:01
dep. 07:01
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 07:03
dep. 07:03
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 07:04
dep. 07:04
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 07:06
10.2 km
07:06 07:28 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 07:06
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 07:08
dep. 07:08
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 07:11
dep. 07:11
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 07:12
dep. 07:12
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 07:14
dep. 07:14
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:19
dep. 07:19
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 07:21
dep. 07:21
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 07:22
dep. 07:22
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 07:25
dep. 07:25
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 07:26
dep. 07:26
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 07:28
10.2 km
07:27 07:49 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 07:27
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 07:29
dep. 07:29
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 07:30
dep. 07:30
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 07:32
dep. 07:32
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 07:33
dep. 07:33
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 07:35
dep. 07:35
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 07:38
dep. 07:38
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 07:42
dep. 07:42
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 07:43
dep. 07:43
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 07:44
dep. 07:44
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 07:46
dep. 07:46
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 07:47
dep. 07:47
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 07:49
10.2 km
07:49 08:11 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 07:49
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 07:51
dep. 07:51
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 07:54
dep. 07:54
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 07:55
dep. 07:55
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 07:57
dep. 07:57
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 07:59
dep. 07:59
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 08:00
dep. 08:00
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 08:04
dep. 08:04
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 08:05
dep. 08:05
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 08:06
dep. 08:06
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 08:08
dep. 08:08
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 08:09
dep. 08:09
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 08:11
10.2 km
08:11 08:33 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 08:11
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 08:13
dep. 08:13
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:14
dep. 08:14
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 08:16
dep. 08:16
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 08:17
dep. 08:17
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 08:19
dep. 08:19
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 08:22
dep. 08:22
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:24
dep. 08:24
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 08:26
dep. 08:26
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 08:27
dep. 08:27
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 08:28
dep. 08:28
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 08:31
dep. 08:31
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 08:33
10.2 km
08:41 09:03 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 08:41
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 08:43
dep. 08:43
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:44
dep. 08:44
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 08:46
dep. 08:46
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 08:47
dep. 08:47
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 08:49
dep. 08:49
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 08:51
dep. 08:51
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 08:52
dep. 08:52
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:54
dep. 08:54
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 08:56
dep. 08:56
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 08:57
dep. 08:57
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 08:58
dep. 08:58
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 08:59
dep. 08:59
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 09:00
dep. 09:00
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 09:01
dep. 09:01
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 09:03
10.2 km
09:11 09:33 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 09:11
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 09:13
dep. 09:13
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 09:14
dep. 09:14
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 09:16
dep. 09:16
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 09:17
dep. 09:17
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 09:19
dep. 09:19
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 09:22
dep. 09:22
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:24
dep. 09:24
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 09:26
dep. 09:26
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 09:27
dep. 09:27
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 09:28
dep. 09:28
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 09:29
dep. 09:29
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 09:30
dep. 09:30
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 09:31
dep. 09:31
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 09:33
10.2 km
09:41 10:03 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 09:41
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 09:43
dep. 09:43
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 09:46
dep. 09:46
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 09:47
dep. 09:47
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 09:49
dep. 09:49
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 09:51
dep. 09:51
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 09:52
dep. 09:52
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:54
dep. 09:54
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 09:56
dep. 09:56
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 09:57
dep. 09:57
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 09:59
dep. 09:59
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 10:01
dep. 10:01
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 10:03
10.2 km
10:11 10:33 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 10:11
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 10:13
dep. 10:13
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 10:14
dep. 10:14
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 10:16
dep. 10:16
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 10:17
dep. 10:17
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 10:19
dep. 10:19
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 10:21
dep. 10:21
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 10:22
dep. 10:22
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:24
dep. 10:24
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 10:26
dep. 10:26
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 10:27
dep. 10:27
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 10:28
dep. 10:28
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 10:29
dep. 10:29
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 10:30
dep. 10:30
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 10:31
dep. 10:31
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 10:33
10.2 km
10:41 11:03 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 10:41
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 10:43
dep. 10:43
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 10:44
dep. 10:44
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 10:46
dep. 10:46
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 10:47
dep. 10:47
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 10:49
dep. 10:49
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 10:51
dep. 10:51
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 10:52
dep. 10:52
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:54
dep. 10:54
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 10:56
dep. 10:56
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 10:57
dep. 10:57
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 10:58
dep. 10:58
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 10:59
dep. 10:59
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 11:00
dep. 11:00
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 11:01
dep. 11:01
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 11:03
10.2 km
11:11 11:33 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 11:11
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 11:13
dep. 11:13
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 11:14
dep. 11:14
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 11:16
dep. 11:16
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 11:17
dep. 11:17
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 11:19
dep. 11:19
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 11:21
dep. 11:21
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 11:22
dep. 11:22
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:24
dep. 11:24
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 11:26
dep. 11:26
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 11:27
dep. 11:27
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 11:29
dep. 11:29
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 11:30
dep. 11:30
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 11:31
dep. 11:31
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 11:33
10.2 km
11:41 12:03 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 11:41
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 11:43
dep. 11:43
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 11:46
dep. 11:46
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 11:47
dep. 11:47
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 11:49
dep. 11:49
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 11:51
dep. 11:51
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 11:52
dep. 11:52
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:54
dep. 11:54
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 11:56
dep. 11:56
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 11:57
dep. 11:57
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 11:58
dep. 11:58
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 11:59
dep. 11:59
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 12:00
dep. 12:00
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 12:01
dep. 12:01
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 12:03
10.2 km
12:11 12:33 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 12:11
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 12:13
dep. 12:13
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 12:16
dep. 12:16
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 12:17
dep. 12:17
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 12:19
dep. 12:19
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 12:21
dep. 12:21
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 12:22
dep. 12:22
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:24
dep. 12:24
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 12:26
dep. 12:26
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 12:27
dep. 12:27
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 12:28
dep. 12:28
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 12:29
dep. 12:29
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 12:30
dep. 12:30
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 12:31
dep. 12:31
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 12:33
10.2 km
12:41 13:03 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 12:41
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 12:43
dep. 12:43
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 12:46
dep. 12:46
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 12:47
dep. 12:47
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 12:49
dep. 12:49
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 12:51
dep. 12:51
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 12:52
dep. 12:52
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:54
dep. 12:54
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 12:56
dep. 12:56
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 12:57
dep. 12:57
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 12:58
dep. 12:58
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 12:59
dep. 12:59
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 13:00
dep. 13:00
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 13:01
dep. 13:01
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 13:03
10.2 km
13:11 13:33 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 13:11
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 13:13
dep. 13:13
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 13:14
dep. 13:14
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 13:16
dep. 13:16
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 13:17
dep. 13:17
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 13:19
dep. 13:19
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 13:22
dep. 13:22
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:24
dep. 13:24
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 13:26
dep. 13:26
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 13:27
dep. 13:27
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 13:28
dep. 13:28
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 13:29
dep. 13:29
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 13:30
dep. 13:30
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 13:31
dep. 13:31
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 13:33
10.2 km
13:41 14:03 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 13:41
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 13:43
dep. 13:43
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 13:46
dep. 13:46
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 13:47
dep. 13:47
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 13:49
dep. 13:49
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 13:52
dep. 13:52
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:54
dep. 13:54
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 13:56
dep. 13:56
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 13:57
dep. 13:57
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 13:58
dep. 13:58
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 14:00
dep. 14:00
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 14:01
dep. 14:01
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 14:03
10.2 km
14:03 14:25 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 14:03
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 14:05
dep. 14:05
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 14:08
dep. 14:08
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 14:09
dep. 14:09
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 14:11
dep. 14:11
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 14:13
dep. 14:13
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 14:14
dep. 14:14
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 14:18
dep. 14:18
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 14:19
dep. 14:19
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 14:23
dep. 14:23
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 14:25
10.2 km
14:24 14:46 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 14:24
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 14:26
dep. 14:26
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 14:29
dep. 14:29
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 14:30
dep. 14:30
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 14:32
dep. 14:32
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 14:35
dep. 14:35
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:37
dep. 14:37
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 14:39
dep. 14:39
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 14:40
dep. 14:40
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 14:43
dep. 14:43
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 14:44
dep. 14:44
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 14:46
10.2 km
14:46 15:08 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 14:46
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 14:48
dep. 14:48
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 14:51
dep. 14:51
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 14:52
dep. 14:52
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 14:54
dep. 14:54
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:59
dep. 14:59
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 15:01
dep. 15:01
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 15:02
dep. 15:02
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 15:03
dep. 15:03
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 15:04
dep. 15:04
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 15:05
dep. 15:05
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 15:06
dep. 15:06
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 15:08
10.2 km
15:08 15:30 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 15:08
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 15:10
dep. 15:10
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 15:13
dep. 15:13
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 15:14
dep. 15:14
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 15:16
dep. 15:16
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:21
dep. 15:21
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 15:23
dep. 15:23
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 15:24
dep. 15:24
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 15:25
dep. 15:25
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 15:26
dep. 15:26
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 15:27
dep. 15:27
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 15:28
dep. 15:28
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 15:30
10.2 km
15:29 15:51 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 15:29
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 15:31
dep. 15:31
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 15:34
dep. 15:34
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 15:35
dep. 15:35
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 15:37
dep. 15:37
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:42
dep. 15:42
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 15:44
dep. 15:44
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 15:45
dep. 15:45
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 15:46
dep. 15:46
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 15:48
dep. 15:48
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 15:49
dep. 15:49
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 15:51
10.2 km
15:51 16:13 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 15:51
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 15:53
dep. 15:53
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 15:56
dep. 15:56
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 15:57
dep. 15:57
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 15:59
dep. 15:59
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 16:01
dep. 16:01
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 16:02
dep. 16:02
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:04
dep. 16:04
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 16:07
dep. 16:07
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 16:08
dep. 16:08
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 16:09
dep. 16:09
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 16:10
dep. 16:10
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 16:11
dep. 16:11
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 16:13
10.2 km
16:13 16:35 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 16:13
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 16:15
dep. 16:15
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 16:18
dep. 16:18
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 16:19
dep. 16:19
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 16:21
dep. 16:21
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 16:23
dep. 16:23
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 16:24
dep. 16:24
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 16:29
dep. 16:29
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 16:30
dep. 16:30
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 16:32
dep. 16:32
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 16:33
dep. 16:33
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 16:35
10.2 km
16:34 16:56 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 16:34
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 16:36
dep. 16:36
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 16:39
dep. 16:39
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 16:40
dep. 16:40
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 16:42
dep. 16:42
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 16:45
dep. 16:45
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:47
dep. 16:47
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 16:49
dep. 16:49
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 16:50
dep. 16:50
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 16:51
dep. 16:51
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 16:52
dep. 16:52
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 16:54
dep. 16:54
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 16:56
10.2 km
16:56 17:18 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 16:56
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 16:58
dep. 16:58
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 17:01
dep. 17:01
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 17:02
dep. 17:02
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 17:04
dep. 17:04
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 17:07
dep. 17:07
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:09
dep. 17:09
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 17:11
dep. 17:11
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 17:12
dep. 17:12
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 17:13
dep. 17:13
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 17:15
dep. 17:15
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 17:16
dep. 17:16
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 17:18
10.2 km
17:18 17:40 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 17:18
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 17:20
dep. 17:20
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:21
dep. 17:21
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 17:23
dep. 17:23
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 17:24
dep. 17:24
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 17:26
dep. 17:26
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 17:28
dep. 17:28
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 17:29
dep. 17:29
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:31
dep. 17:31
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 17:33
dep. 17:33
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 17:34
dep. 17:34
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 17:35
dep. 17:35
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 17:37
dep. 17:37
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 17:38
dep. 17:38
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 17:40
10.2 km
17:39 18:01 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 17:39
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 17:41
dep. 17:41
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 17:44
dep. 17:44
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 17:45
dep. 17:45
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 17:47
dep. 17:47
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 17:49
dep. 17:49
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 17:50
dep. 17:50
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:52
dep. 17:52
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 17:54
dep. 17:54
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 17:55
dep. 17:55
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 17:56
dep. 17:56
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 17:58
dep. 17:58
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 17:59
dep. 17:59
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 18:01
10.2 km
18:01 18:23 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 18:01
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 18:03
dep. 18:03
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:04
dep. 18:04
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 18:06
dep. 18:06
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 18:07
dep. 18:07
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 18:09
dep. 18:09
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 18:11
dep. 18:11
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 18:12
dep. 18:12
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:14
dep. 18:14
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 18:16
dep. 18:16
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 18:17
dep. 18:17
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 18:18
dep. 18:18
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 18:19
dep. 18:19
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 18:20
dep. 18:20
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 18:21
dep. 18:21
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 18:23
10.2 km
18:22 18:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 18:22
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 18:24
dep. 18:24
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:25
dep. 18:25
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 18:27
dep. 18:27
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 18:28
dep. 18:28
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 18:30
dep. 18:30
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 18:32
dep. 18:32
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 18:33
dep. 18:33
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:35
dep. 18:35
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 18:37
dep. 18:37
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 18:38
dep. 18:38
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 18:39
dep. 18:39
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 18:41
dep. 18:41
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 18:42
dep. 18:42
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 18:44
10.2 km
18:52 19:14 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 18:52
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 18:54
dep. 18:54
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:55
dep. 18:55
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 18:57
dep. 18:57
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 18:58
dep. 18:58
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 19:00
dep. 19:00
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 19:03
dep. 19:03
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:05
dep. 19:05
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 19:07
dep. 19:07
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 19:08
dep. 19:08
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 19:09
dep. 19:09
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 19:10
dep. 19:10
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 19:11
dep. 19:11
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 19:12
dep. 19:12
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 19:14
10.2 km
19:22 19:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 19:22
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 19:24
dep. 19:24
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 19:25
dep. 19:25
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 19:27
dep. 19:27
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 19:28
dep. 19:28
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 19:30
dep. 19:30
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 19:32
dep. 19:32
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 19:33
dep. 19:33
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:35
dep. 19:35
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 19:37
dep. 19:37
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 19:38
dep. 19:38
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 19:39
dep. 19:39
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 19:40
dep. 19:40
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 19:41
dep. 19:41
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 19:42
dep. 19:42
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 19:44
10.2 km
19:52 20:14 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 19:52
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 19:54
dep. 19:54
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 19:57
dep. 19:57
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 19:58
dep. 19:58
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 20:00
dep. 20:00
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 20:02
dep. 20:02
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 20:03
dep. 20:03
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:05
dep. 20:05
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 20:07
dep. 20:07
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 20:08
dep. 20:08
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 20:09
dep. 20:09
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 20:10
dep. 20:10
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 20:11
dep. 20:11
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 20:12
dep. 20:12
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 20:14
10.2 km
20:22 20:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 20:22
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 20:24
dep. 20:24
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 20:25
dep. 20:25
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 20:27
dep. 20:27
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 20:28
dep. 20:28
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 20:30
dep. 20:30
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 20:32
dep. 20:32
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:35
dep. 20:35
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 20:37
dep. 20:37
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 20:38
dep. 20:38
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 20:39
dep. 20:39
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 20:40
dep. 20:40
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 20:41
dep. 20:41
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 20:42
dep. 20:42
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 20:44
10.2 km
20:52 21:14 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 20:52
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 20:54
dep. 20:54
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 20:55
dep. 20:55
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 20:57
dep. 20:57
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 20:58
dep. 20:58
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 21:00
dep. 21:00
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 21:02
dep. 21:02
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 21:03
dep. 21:03
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:05
dep. 21:05
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 21:07
dep. 21:07
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 21:08
dep. 21:08
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 21:09
dep. 21:09
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 21:11
dep. 21:11
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 21:12
dep. 21:12
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 21:14
10.2 km
21:22 21:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 21:22
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 21:24
dep. 21:24
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 21:25
dep. 21:25
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 21:27
dep. 21:27
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 21:28
dep. 21:28
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 21:30
dep. 21:30
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 21:32
dep. 21:32
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 21:33
dep. 21:33
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:35
dep. 21:35
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 21:37
dep. 21:37
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 21:38
dep. 21:38
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 21:39
dep. 21:39
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 21:40
dep. 21:40
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 21:41
dep. 21:41
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 21:42
dep. 21:42
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 21:44
10.2 km
21:52 22:14 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 21:52
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 21:54
dep. 21:54
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 21:55
dep. 21:55
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 21:57
dep. 21:57
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 21:58
dep. 21:58
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 22:00
dep. 22:00
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 22:02
dep. 22:02
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 22:03
dep. 22:03
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:05
dep. 22:05
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 22:07
dep. 22:07
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 22:08
dep. 22:08
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 22:09
dep. 22:09
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 22:10
dep. 22:10
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 22:11
dep. 22:11
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 22:12
dep. 22:12
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 22:14
10.2 km
22:22 22:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 22:22
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 22:24
dep. 22:24
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 22:25
dep. 22:25
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 22:27
dep. 22:27
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 22:28
dep. 22:28
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 22:30
dep. 22:30
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 22:32
dep. 22:32
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:35
dep. 22:35
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 22:37
dep. 22:37
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 22:38
dep. 22:38
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 22:39
dep. 22:39
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 22:40
dep. 22:40
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 22:41
dep. 22:41
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 22:42
dep. 22:42
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 22:44
10.2 km
22:52 23:14 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
dep. 22:52
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 22:54
dep. 22:54
0.7 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 22:55
dep. 22:55
1.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 22:57
dep. 22:57
2.7 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 22:58
dep. 22:58
3.4 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 23:00
dep. 23:00
4.1 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 23:02
dep. 23:02
5.1 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 23:03
dep. 23:03
5.4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 23:05
dep. 23:05
6.1 km
Batajnica (Beograd), Majke Jugovica
arr. 23:07
dep. 23:07
6.7 km
Batajnica (Beograd), Brace Smiljanic
arr. 23:08
dep. 23:08
7.2 km
Batajnica (Beograd), Maksima Brankovica
arr. 23:09
dep. 23:09
7.5 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 23:10
dep. 23:10
8.1 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 23:11
dep. 23:11
8.5 km
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 23:12
dep. 23:12
9.4 km
Batajnica (Beograd), Ciglana
arr. 23:14
10.2 km

Naselja Busije (Ugrinovci kod Beograda) i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Busije (Ugrinovci kod Beograda) je u 04:17 h, dok je poslednji polazak u 22:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.