Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Burovac - Petrovac na Mlavi timetable

monday, 14.10.2019.
06:25 07:00 (00:35)
SBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 06:25
Burovac, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Tabanovac, Selo
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Tabanovac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
5 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Veliko Laole, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:58
dep. 06:58
19 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:00
20 km
06:50 08:20 (01:30)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 06:50
Burovac, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Burovac, Ravni gaj
arr. 06:56
dep. 06:56
2.7 km
Busur, Bara raskrsnica
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Busur, Cerovica raskrsnica
arr. 07:01
dep. 07:01
4.6 km
Busur, S
arr. 07:27
dep. 07:27
14.6 km
Busur, Cerovak
arr. 07:09
dep. 07:09
8.7 km
Busur, Stara Osnovna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
12.8 km
Busur, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
15.9 km
Vezicevo
arr. 07:37
dep. 07:37
17.8 km
Covdin
arr. 07:43
dep. 07:43
20.4 km
Setonje
arr. 07:49
dep. 07:49
23.7 km
Veliko Laole, 3
arr. 08:01
dep. 08:01
29.4 km
Veliko Laole, Skola
arr. 08:04
dep. 08:04
30.4 km
Veliko Laole, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
31.2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 08:15
dep. 08:15
35 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 08:17
dep. 08:17
36 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 08:18
dep. 08:18
36.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:20
38.2 km
13:10 14:22 (01:12)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 13:10
Burovac, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Burovac, Ravni gaj
arr. 13:15
dep. 13:15
2.7 km
Busur, Bara raskrsnica
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Busur, Cerovica raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
4.6 km
Busur, S
arr. 13:25
dep. 13:25
6.6 km
Busur, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
7.8 km
Vezicevo
arr. 13:35
dep. 13:35
9.7 km
Covdin
arr. 13:41
dep. 13:41
12.3 km
Setonje
arr. 13:47
dep. 13:47
15.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
22.1 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 13:57
dep. 13:57
21.2 km
Malo Laole, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
26.2 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
27.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:12
dep. 14:12
29.9 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 14:15
dep. 14:15
31.5 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 14:17
dep. 14:17
32.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 14:19
dep. 14:19
33.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:22
34.6 km
15:55 16:30 (00:35)
SBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 15:55
Burovac, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Tabanovac, Selo
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Tabanovac, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Veliko Laole, Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:28
dep. 16:28
19 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:30
20 km
Burovac - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
06:25 07:00 (00:35)
SBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 06:25
Burovac, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Tabanovac, Selo
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Tabanovac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
5 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Veliko Laole, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:58
dep. 06:58
19 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:00
20 km
06:50 08:20 (01:30)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 06:50
Burovac, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Burovac, Ravni gaj
arr. 06:56
dep. 06:56
2.7 km
Busur, Bara raskrsnica
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Busur, Cerovica raskrsnica
arr. 07:01
dep. 07:01
4.6 km
Busur, S
arr. 07:27
dep. 07:27
14.6 km
Busur, Cerovak
arr. 07:09
dep. 07:09
8.7 km
Busur, Stara Osnovna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
12.8 km
Busur, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
15.9 km
Vezicevo
arr. 07:37
dep. 07:37
17.8 km
Covdin
arr. 07:43
dep. 07:43
20.4 km
Setonje
arr. 07:49
dep. 07:49
23.7 km
Veliko Laole, 3
arr. 08:01
dep. 08:01
29.4 km
Veliko Laole, Skola
arr. 08:04
dep. 08:04
30.4 km
Veliko Laole, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
31.2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 08:15
dep. 08:15
35 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 08:17
dep. 08:17
36 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 08:18
dep. 08:18
36.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:20
38.2 km
13:10 14:22 (01:12)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 13:10
Burovac, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Burovac, Ravni gaj
arr. 13:15
dep. 13:15
2.7 km
Busur, Bara raskrsnica
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Busur, Cerovica raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
4.6 km
Busur, S
arr. 13:25
dep. 13:25
6.6 km
Busur, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
7.8 km
Vezicevo
arr. 13:35
dep. 13:35
9.7 km
Covdin
arr. 13:41
dep. 13:41
12.3 km
Setonje
arr. 13:47
dep. 13:47
15.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
22.1 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 13:57
dep. 13:57
21.2 km
Malo Laole, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
26.2 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
27.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:12
dep. 14:12
29.9 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 14:15
dep. 14:15
31.5 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 14:17
dep. 14:17
32.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 14:19
dep. 14:19
33.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:22
34.6 km
15:55 16:30 (00:35)
SBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Burovac, S
dep. 15:55
Burovac, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Tabanovac, Selo
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Tabanovac, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Veliko Laole, Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:28
dep. 16:28
19 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:30
20 km

Naselja Burovac i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Burovac je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 15:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.