Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bumbarevo Brdo - Kragujevac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:15 05:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 05:15
Knic
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 05:35
dep. 05:35
19 km
Dragobraca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
21 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:50
30 km
06:28 06:57 (00:29)
centarGrosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo, centar
dep. 06:28
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
4.4 km
Knic, Bogićevići
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Knic, centar
arr. 06:37
dep. 06:37
8.4 km
Knic, Ribeš
arr. 06:40
dep. 06:40
10.6 km
Knic, Tabla
arr. 06:42
dep. 06:42
12 km
Knic, Ravni Gaj
arr. 06:44
dep. 06:44
13.6 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:46
dep. 06:46
15.5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 06:47
dep. 06:47
16.2 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:50
dep. 06:50
20.1 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:57
25 km
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 06:45
Pretoke, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
1 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Knic, Bogićevići
arr. 06:52
dep. 06:52
7 km
Knic
arr. 06:55
dep. 06:55
9 km
Knic, Ribeš
arr. 06:59
dep. 06:59
12 km
Knic, Tabla
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:01
dep. 07:01
14 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Dragobraca, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:30
30 km
07:33 08:10 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 07:33
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
9 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
21 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
31 km
08:05 08:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 08:05
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
19 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
28 km
08:45 09:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 08:45
Pretoke, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
1 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
6 km
Knic, Bogićevići
arr. 08:52
dep. 08:52
7 km
Knic
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Knic, Ribeš
arr. 08:59
dep. 08:59
12 km
Knic, Tabla
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 09:01
dep. 09:01
14 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:09
dep. 09:09
19 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 09:11
dep. 09:11
20 km
Dragobraca, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
21 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:30
30 km
09:36 10:15 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 09:36
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
21 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
23 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
31 km
11:15 12:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 11:15
Pretoke, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
1 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
6 km
Knic, Bogićevići
arr. 11:22
dep. 11:22
7 km
Knic
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Knic, Ribeš
arr. 11:29
dep. 11:29
12 km
Knic, Tabla
arr. 11:30
dep. 11:30
13 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:31
dep. 11:31
14 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:39
dep. 11:39
19 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 11:41
dep. 11:41
20 km
Dragobraca, Skola
arr. 11:43
dep. 11:43
21 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
30 km
12:25 13:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 12:25
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
19 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
28 km
13:15 14:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 13:15
Pretoke, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Knic, Bogićevići
arr. 13:22
dep. 13:22
7 km
Knic
arr. 13:25
dep. 13:25
9 km
Knic, Ribeš
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Knic, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
13 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:31
dep. 13:31
14 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:41
dep. 13:41
20 km
Dragobraca, Skola
arr. 13:43
dep. 13:43
21 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:00
30 km
13:38 14:07 (00:29)
centarGrosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo, centar
dep. 13:38
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
4.4 km
Knic, Bogićevići
arr. 13:45
dep. 13:45
6.5 km
Knic, centar
arr. 13:47
dep. 13:47
8.4 km
Knic, Ribeš
arr. 13:50
dep. 13:50
10.6 km
Knic, Tabla
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Knic, Ravni Gaj
arr. 13:54
dep. 13:54
13.6 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:56
dep. 13:56
15.5 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 13:57
dep. 13:57
16.2 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
20.1 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:07
25 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 15:15
Pretoke, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
6 km
Knic, Bogićevići
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Knic
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Knic, Ribeš
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Knic, Tabla
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:31
dep. 15:31
14 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 15:41
dep. 15:41
20 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:43
dep. 15:43
21 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
30 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 16:00
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
12 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
18 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
26 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
28 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 16:15
Pretoke, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
6 km
Knic, Bogićevići
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Knic
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Knic, Ribeš
arr. 16:29
dep. 16:29
12 km
Knic, Tabla
arr. 16:30
dep. 16:30
13 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:31
dep. 16:31
14 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:39
dep. 16:39
19 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:41
dep. 16:41
20 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
21 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:00
30 km
17:15 18:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 17:15
Pretoke, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
6 km
Knic, Bogićevići
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Knic
arr. 17:25
dep. 17:25
9 km
Knic, Ribeš
arr. 17:29
dep. 17:29
12 km
Knic, Tabla
arr. 17:30
dep. 17:30
13 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
dep. 17:31
14 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:39
dep. 17:39
19 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 17:41
dep. 17:41
20 km
Dragobraca, Skola
arr. 17:43
dep. 17:43
21 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:50
dep. 17:50
25 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
30 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 19:00
Knic
arr. 19:10
dep. 19:10
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:20
dep. 19:20
19 km
Dragobraca, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
21 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
30 km
21:17 22:00 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bumbarevo Brdo
dep. 21:17
Knic
arr. 21:26
dep. 21:26
8.4 km
Vuckovica kod Knica
arr. 21:35
dep. 21:35
15.5 km
Dragobraca, Skola
arr. 21:39
dep. 21:39
20.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:00
29.9 km

Naselja Bumbarevo Brdo i Kragujevac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bumbarevo Brdo je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 21:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.