Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bujanovac - Spancevac timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:00 05:35 (00:35)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 05:00
Bujanovac, Simpo salon
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Srpska Kuca
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 05:14
dep. 05:14
12 km
Krsevica, III
arr. 05:16
dep. 05:16
13 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 05:19
dep. 05:19
15 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Sveta Petka
arr. 05:22
dep. 05:22
18 km
Klenike, I
arr. 05:24
dep. 05:24
19 km
Klenike, II
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 05:29
dep. 05:29
21 km
Starac, Donji
arr. 05:32
dep. 05:32
22 km
Spancevac, Z
arr. 05:35
23 km
08:20 09:05 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 08:20
Bujanovac, Simpo salon
arr. 08:24
dep. 08:24
1 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:25
dep. 08:25
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 08:26
dep. 08:26
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Zuzeljica
arr. 08:29
dep. 08:29
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 08:33
dep. 08:33
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 08:41
dep. 08:41
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Krsevica, III
arr. 08:45
dep. 08:45
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 08:47
dep. 08:47
17 km
Dreznica
arr. 08:50
dep. 08:50
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 08:51
dep. 08:51
19 km
Sveta Petka
arr. 08:52
dep. 08:52
20 km
Klenike, I
arr. 08:54
dep. 08:54
21 km
Klenike, II
arr. 08:55
dep. 08:55
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
Starac, Donji
arr. 09:02
dep. 09:02
24 km
Spancevac, Z
arr. 09:05
25 km
11:10 11:55 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 11:10
Bujanovac, Simpo salon
arr. 11:14
dep. 11:14
1 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:15
dep. 11:15
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 11:16
dep. 11:16
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Zuzeljica
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 11:31
dep. 11:31
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 11:33
dep. 11:33
14 km
Krsevica, III
arr. 11:35
dep. 11:35
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 11:37
dep. 11:37
17 km
Dreznica
arr. 11:40
dep. 11:40
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 11:41
dep. 11:41
19 km
Sveta Petka
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Klenike, I
arr. 11:44
dep. 11:44
21 km
Klenike, II
arr. 11:45
dep. 11:45
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Starac, Donji
arr. 11:52
dep. 11:52
24 km
Spancevac, Z
arr. 11:55
25 km
13:40 14:15 (00:35)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 13:40
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Srpska Kuca
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Krsevica, III
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:59
dep. 13:59
15 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 14:00
dep. 14:00
17 km
Sveta Petka
arr. 14:02
dep. 14:02
18 km
Klenike, I
arr. 14:04
dep. 14:04
19 km
Klenike, II
arr. 14:05
dep. 14:05
20 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 14:09
dep. 14:09
21 km
Starac, Donji
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Spancevac, Z
arr. 14:15
23 km
16:45 17:30 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 16:45
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:49
dep. 16:49
1 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:50
dep. 16:50
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 16:51
dep. 16:51
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 16:52
dep. 16:52
3 km
Zuzeljica
arr. 16:54
dep. 16:54
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 16:58
dep. 16:58
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:08
dep. 17:08
14 km
Krsevica, III
arr. 17:10
dep. 17:10
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 17:12
dep. 17:12
17 km
Dreznica
arr. 17:15
dep. 17:15
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 17:16
dep. 17:16
19 km
Sveta Petka
arr. 17:17
dep. 17:17
20 km
Klenike, I
arr. 17:19
dep. 17:19
21 km
Klenike, II
arr. 17:20
dep. 17:20
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 17:24
dep. 17:24
23 km
Starac, Donji
arr. 17:27
dep. 17:27
24 km
Spancevac, Z
arr. 17:30
25 km
19:30 20:15 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 19:30
Bujanovac, Simpo salon
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 19:35
dep. 19:35
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 19:37
dep. 19:37
3 km
Zuzeljica
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 19:42
dep. 19:42
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 19:43
dep. 19:43
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 19:45
dep. 19:45
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 19:53
dep. 19:53
14 km
Krsevica, III
arr. 19:55
dep. 19:55
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 19:57
dep. 19:57
17 km
Dreznica
arr. 20:00
dep. 20:00
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 20:01
dep. 20:01
19 km
Sveta Petka
arr. 20:02
dep. 20:02
20 km
Klenike, I
arr. 20:04
dep. 20:04
21 km
Klenike, II
arr. 20:05
dep. 20:05
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:09
dep. 20:09
23 km
Starac, Donji
arr. 20:12
dep. 20:12
24 km
Spancevac, Z
arr. 20:15
25 km
22:15 23:00 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 22:15
Bujanovac, Simpo salon
arr. 22:19
dep. 22:19
1 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 22:20
dep. 22:20
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 22:21
dep. 22:21
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 22:22
dep. 22:22
3 km
Zuzeljica
arr. 22:24
dep. 22:24
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 22:27
dep. 22:27
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 22:28
dep. 22:28
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 22:30
dep. 22:30
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 22:31
dep. 22:31
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 22:36
dep. 22:36
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 22:38
dep. 22:38
14 km
Krsevica, III
arr. 22:40
dep. 22:40
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 22:42
dep. 22:42
17 km
Dreznica
arr. 22:45
dep. 22:45
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 22:46
dep. 22:46
19 km
Sveta Petka
arr. 22:47
dep. 22:47
20 km
Klenike, I
arr. 22:49
dep. 22:49
21 km
Klenike, II
arr. 22:50
dep. 22:50
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 22:54
dep. 22:54
23 km
Starac, Donji
arr. 22:57
dep. 22:57
24 km
Spancevac, Z
arr. 23:00
25 km

Naselja Bujanovac i Spancevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.