Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bujanovac - Spancevac timetable

thursday, 18.08.2022.
05:55 06:30 (00:35)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 05:55
Bujanovac, Simpo salon
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Srpska Kuca
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
11 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Krsevica, III
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:14
dep. 06:14
15 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Sveta Petka
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Klenike, I
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Klenike, II
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Starac, Donji
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Spancevac, Z
arr. 06:30
23 km
12:20 13:05 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 12:20
Bujanovac, Simpo salon
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Zuzeljica
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 12:33
dep. 12:33
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
14 km
Krsevica, III
arr. 12:45
dep. 12:45
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Dreznica
arr. 12:50
dep. 12:50
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:51
dep. 12:51
19 km
Sveta Petka
arr. 12:52
dep. 12:52
20 km
Klenike, I
arr. 12:54
dep. 12:54
21 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:59
dep. 12:59
23 km
Starac, Donji
arr. 13:02
dep. 13:02
24 km
Spancevac, Z
arr. 13:05
25 km
14:15 15:00 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 14:15
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:19
dep. 14:19
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Zuzeljica
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Krsevica, III
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
17 km
Dreznica
arr. 14:45
dep. 14:45
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Sveta Petka
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Klenike, I
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Klenike, II
arr. 14:50
dep. 14:50
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Starac, Donji
arr. 14:57
dep. 14:57
24 km
Spancevac, Z
arr. 15:00
25 km
18:30 19:15 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 18:30
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:34
dep. 18:34
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:36
dep. 18:36
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:37
dep. 18:37
3 km
Zuzeljica
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:42
dep. 18:42
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:43
dep. 18:43
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:53
dep. 18:53
14 km
Krsevica, III
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Dreznica
arr. 19:00
dep. 19:00
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Sveta Petka
arr. 19:02
dep. 19:02
20 km
Klenike, I
arr. 19:04
dep. 19:04
21 km
Klenike, II
arr. 19:05
dep. 19:05
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Starac, Donji
arr. 19:12
dep. 19:12
24 km
Spancevac, Z
arr. 19:15
25 km
22:00 22:45 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 22:00
Bujanovac, Simpo salon
arr. 22:04
dep. 22:04
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 22:06
dep. 22:06
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 22:07
dep. 22:07
3 km
Zuzeljica
arr. 22:09
dep. 22:09
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 22:12
dep. 22:12
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 22:15
dep. 22:15
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 22:21
dep. 22:21
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 22:23
dep. 22:23
14 km
Krsevica, III
arr. 22:25
dep. 22:25
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 22:27
dep. 22:27
17 km
Dreznica
arr. 22:30
dep. 22:30
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 22:31
dep. 22:31
19 km
Sveta Petka
arr. 22:32
dep. 22:32
20 km
Klenike, I
arr. 22:34
dep. 22:34
21 km
Klenike, II
arr. 22:35
dep. 22:35
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 22:39
dep. 22:39
23 km
Starac, Donji
arr. 22:42
dep. 22:42
24 km
Spancevac, Z
arr. 22:45
25 km
Bujanovac - Spancevac timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:55 06:30 (00:35)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 05:55
Bujanovac, Simpo salon
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Srpska Kuca
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
11 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Krsevica, III
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:14
dep. 06:14
15 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Sveta Petka
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Klenike, I
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Klenike, II
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Starac, Donji
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Spancevac, Z
arr. 06:30
23 km
12:20 13:05 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 12:20
Bujanovac, Simpo salon
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Zuzeljica
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 12:33
dep. 12:33
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
14 km
Krsevica, III
arr. 12:45
dep. 12:45
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Dreznica
arr. 12:50
dep. 12:50
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:51
dep. 12:51
19 km
Sveta Petka
arr. 12:52
dep. 12:52
20 km
Klenike, I
arr. 12:54
dep. 12:54
21 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:59
dep. 12:59
23 km
Starac, Donji
arr. 13:02
dep. 13:02
24 km
Spancevac, Z
arr. 13:05
25 km
14:15 15:00 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 14:15
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:19
dep. 14:19
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Zuzeljica
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Krsevica, III
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
17 km
Dreznica
arr. 14:45
dep. 14:45
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Sveta Petka
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Klenike, I
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Klenike, II
arr. 14:50
dep. 14:50
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Starac, Donji
arr. 14:57
dep. 14:57
24 km
Spancevac, Z
arr. 15:00
25 km
18:30 19:15 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 18:30
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:34
dep. 18:34
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:36
dep. 18:36
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:37
dep. 18:37
3 km
Zuzeljica
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:42
dep. 18:42
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:43
dep. 18:43
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:53
dep. 18:53
14 km
Krsevica, III
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Dreznica
arr. 19:00
dep. 19:00
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Sveta Petka
arr. 19:02
dep. 19:02
20 km
Klenike, I
arr. 19:04
dep. 19:04
21 km
Klenike, II
arr. 19:05
dep. 19:05
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Starac, Donji
arr. 19:12
dep. 19:12
24 km
Spancevac, Z
arr. 19:15
25 km
22:00 22:45 (00:45)
C.G.Z
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 22:00
Bujanovac, Simpo salon
arr. 22:04
dep. 22:04
1 km
Bujanovac, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 22:06
dep. 22:06
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 22:07
dep. 22:07
3 km
Zuzeljica
arr. 22:09
dep. 22:09
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 22:12
dep. 22:12
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 22:13
dep. 22:13
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 22:15
dep. 22:15
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 22:21
dep. 22:21
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 22:23
dep. 22:23
14 km
Krsevica, III
arr. 22:25
dep. 22:25
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 22:27
dep. 22:27
17 km
Dreznica
arr. 22:30
dep. 22:30
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 22:31
dep. 22:31
19 km
Sveta Petka
arr. 22:32
dep. 22:32
20 km
Klenike, I
arr. 22:34
dep. 22:34
21 km
Klenike, II
arr. 22:35
dep. 22:35
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 22:39
dep. 22:39
23 km
Starac, Donji
arr. 22:42
dep. 22:42
24 km
Spancevac, Z
arr. 22:45
25 km

Naselja Bujanovac i Spancevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.