Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bujanovac - Presevo timetable

monday, 21.10.2019.
06:08 07:00 (00:52)
AS JedinstvoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 06:08
Bujanovac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
1 km
Bujanovac, Motel
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Levosoje
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Samoljica
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Rajince, P
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Biljaca, Selo
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Bukarevac, P
arr. 06:40
dep. 06:40
22 km
Zujince, P
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Cukarka
arr. 06:50
dep. 06:50
28 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
31 km
Presevo, Bus station
arr. 07:00
34 km
06:30 07:30 (01:00)
Bus station Niš - EkspresBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Presevo, Bus station
arr. 07:30
28 km
06:35 08:05 (01:30)
Bus station Niš - EkspresBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:35
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Levosoje, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Levosoje, III
arr. 06:50
dep. 06:50
5.3 km
Oslare, I
arr. 06:52
dep. 06:52
6.3 km
Oslare, II
arr. 06:54
dep. 06:54
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:58
dep. 06:58
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 07:00
dep. 07:00
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
12.8 km
Letovica, I
arr. 07:07
dep. 07:07
13.9 km
Letovica, Most
arr. 07:10
dep. 07:10
14.3 km
Rajince
arr. 07:25
dep. 07:25
16.3 km
Crnotince
arr. 07:40
dep. 07:40
20.3 km
Donja Susaja
arr. 07:45
dep. 07:45
21.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 07:50
dep. 07:50
24.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 07:55
dep. 07:55
25.3 km
Presevo, Bus station
arr. 08:05
28.3 km
06:40 07:47 (01:07)
AS JedinstvoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 06:40
Bujanovac, Simpo
arr. 06:45
dep. 06:45
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:47
dep. 06:47
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 06:49
dep. 06:49
3.3 km
Levosoje, III
arr. 06:50
dep. 06:50
3.7 km
Oslare, I
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Oslare, II
arr. 06:55
dep. 06:55
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:59
dep. 06:59
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 07:01
dep. 07:01
7.6 km
Letovica
arr. 07:10
dep. 07:10
11.4 km
Letovica, Most
arr. 07:11
dep. 07:11
11.7 km
Rajince, P
arr. 07:16
dep. 07:16
13.8 km
Rajince
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Crnotince
arr. 07:25
dep. 07:25
18.6 km
Donja Susaja
arr. 07:28
dep. 07:28
20 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 07:30
dep. 07:30
21.2 km
Oraovica kod Preseva
arr. 07:36
dep. 07:36
23.6 km
Presevo, Bus station
arr. 07:47
26.5 km
07:25 08:32 (01:07)
AS JedinstvoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 07:25
Bujanovac, Simpo
arr. 07:30
dep. 07:30
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 07:34
dep. 07:34
3.3 km
Levosoje, III
arr. 07:35
dep. 07:35
3.7 km
Oslare, I
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Oslare, II
arr. 07:40
dep. 07:40
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 07:44
dep. 07:44
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 07:46
dep. 07:46
7.6 km
Letovica
arr. 07:55
dep. 07:55
11.4 km
Letovica, Most
arr. 07:56
dep. 07:56
11.7 km
Rajince, P
arr. 08:01
dep. 08:01
13.8 km
Rajince
arr. 08:03
dep. 08:03
14.7 km
Crnotince
arr. 08:10
dep. 08:10
18.6 km
Donja Susaja
arr. 08:13
dep. 08:13
20 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 08:15
dep. 08:15
21.2 km
Oraovica kod Preseva
arr. 08:21
dep. 08:21
23.6 km
Presevo, Bus station
arr. 08:32
26.5 km
09:20 10:25 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 09:20
Bujanovac, Motel
arr. 09:25
dep. 09:25
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:30
dep. 09:30
2 km
Levosoje
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 09:45
dep. 09:45
7 km
Samoljica
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Biljaca, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
17 km
Bustranje kod Preseva
arr. 10:00
dep. 10:00
21 km
Reljan
arr. 10:05
dep. 10:05
22 km
Aliderce
arr. 10:10
dep. 10:10
23 km
Cukarka
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 10:20
dep. 10:20
30 km
Presevo, Bus station
arr. 10:25
33 km
10:32 10:49 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Railway station
dep. 10:32
Presevo, Railway station
arr. 10:49
21 km
10:45 12:15 (01:30)
Bus station Niš - EkspresBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:45
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:50
dep. 10:50
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
4 km
Levosoje, Skola
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Levosoje, III
arr. 11:00
dep. 11:00
5.3 km
Oslare, I
arr. 11:02
dep. 11:02
6.3 km
Oslare, II
arr. 11:04
dep. 11:04
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:08
dep. 11:08
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:10
dep. 11:10
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:14
dep. 11:14
12.8 km
Letovica, I
arr. 11:17
dep. 11:17
13.9 km
Letovica, Most
arr. 11:20
dep. 11:20
14.3 km
Rajince
arr. 11:35
dep. 11:35
16.3 km
Crnotince
arr. 11:50
dep. 11:50
20.3 km
Donja Susaja
arr. 11:55
dep. 11:55
21.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 12:00
dep. 12:00
24.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 12:05
dep. 12:05
25.3 km
Presevo, Bus station
arr. 12:15
28.3 km
11:25 12:55 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 11:25
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:30
dep. 11:30
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Levosoje, Skola
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Levosoje, III
arr. 11:40
dep. 11:40
5.3 km
Oslare, I
arr. 11:42
dep. 11:42
6.3 km
Oslare, II
arr. 11:44
dep. 11:44
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:48
dep. 11:48
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Letovica, II
arr. 11:57
dep. 11:57
13.9 km
Letovica
arr. 12:00
dep. 12:00
14.3 km
Rajince
arr. 12:15
dep. 12:15
16.3 km
Crnotince
arr. 12:30
dep. 12:30
20.3 km
Donja Susaja
arr. 12:35
dep. 12:35
21.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 12:40
dep. 12:40
24.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 12:45
dep. 12:45
25.3 km
Presevo, Bus station
arr. 12:55
28.3 km
11:50 12:55 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 11:50
Bujanovac, Motel
arr. 11:55
dep. 11:55
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:00
dep. 12:00
2 km
Levosoje
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Samoljica
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Biljaca, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
17 km
Bustranje kod Preseva
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
Reljan
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Aliderce
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Cukarka
arr. 12:45
dep. 12:45
27 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 12:50
dep. 12:50
30 km
Presevo, Bus station
arr. 12:55
33 km
12:58 13:50 (00:52)
AS JedinstvoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 12:58
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
1 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
18 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
22 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
24 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
28 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
31 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
34 km
13:23 14:30 (01:07)
AS JedinstvoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 13:23
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
3.3 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
3.7 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
7.6 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
11.4 km
Letovica, Most
arr. 13:54
dep. 13:54
11.7 km
Rajince, P
arr. 13:59
dep. 13:59
13.8 km
Rajince
arr. 14:01
dep. 14:01
14.7 km
Crnotince
arr. 14:08
dep. 14:08
18.6 km
Donja Susaja
arr. 14:11
dep. 14:11
20 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:13
dep. 14:13
21.2 km
Oraovica kod Preseva
arr. 14:19
dep. 14:19
23.6 km
Presevo, Bus station
arr. 14:30
26.5 km
13:25 14:32 (01:07)
AS JedinstvoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 13:25
Bujanovac, Simpo
arr. 13:30
dep. 13:30
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 13:34
dep. 13:34
3.3 km
Levosoje, III
arr. 13:35
dep. 13:35
3.7 km
Oslare, I
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Oslare, II
arr. 13:40
dep. 13:40
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:44
dep. 13:44
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 13:46
dep. 13:46
7.6 km
Letovica
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Letovica, Most
arr. 13:56
dep. 13:56
11.7 km
Rajince, P
arr. 14:01
dep. 14:01
13.8 km
Rajince
arr. 14:03
dep. 14:03
14.7 km
Crnotince
arr. 14:10
dep. 14:10
18.6 km
Donja Susaja
arr. 14:13
dep. 14:13
20 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:15
dep. 14:15
21.2 km
Oraovica kod Preseva
arr. 14:21
dep. 14:21
23.6 km
Presevo, Bus station
arr. 14:32
26.5 km
13:45 15:15 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 13:45
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:56
dep. 13:56
4 km
Levosoje, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
5 km
Levosoje, III
arr. 14:00
dep. 14:00
5.3 km
Oslare, I
arr. 14:02
dep. 14:02
6.3 km
Oslare, II
arr. 14:04
dep. 14:04
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:08
dep. 14:08
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:10
dep. 14:10
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:14
dep. 14:14
12.8 km
Letovica, II
arr. 14:17
dep. 14:17
13.9 km
Letovica
arr. 14:20
dep. 14:20
14.3 km
Rajince
arr. 14:35
dep. 14:35
16.3 km
Crnotince
arr. 14:50
dep. 14:50
20.3 km
Donja Susaja
arr. 14:55
dep. 14:55
21.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 15:00
dep. 15:00
24.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 15:05
dep. 15:05
25.3 km
Presevo, Bus station
arr. 15:15
28.3 km
14:00 15:32 (01:32)
Bus station Niš - EkspresBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Levosoje, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
5 km
Levosoje, III
arr. 14:15
dep. 14:15
5.3 km
Oslare, I
arr. 14:17
dep. 14:17
6.3 km
Oslare, II
arr. 14:19
dep. 14:19
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:23
dep. 14:23
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:29
dep. 14:29
12.8 km
Letovica, I
arr. 14:34
dep. 14:34
13.9 km
Letovica, Most
arr. 14:37
dep. 14:37
14.3 km
Rajince
arr. 14:52
dep. 14:52
16.3 km
Crnotince
arr. 15:07
dep. 15:07
20.3 km
Donja Susaja
arr. 15:12
dep. 15:12
21.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 15:17
dep. 15:17
24.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 15:22
dep. 15:22
25.3 km
Presevo, Bus station
arr. 15:32
28.3 km
14:10 15:00 (00:50)
Bus station Niš - EkspresBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Biljaca, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Cukarka
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Presevo, Bus station
arr. 15:00
17 km
16:40 17:30 (00:50)
Bus station Niš - EkspresBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Biljaca
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Cukarka
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
11 km
Presevo, Bus station
arr. 17:30
17 km
16:45 18:15 (01:30)
Bus station Niš - EkspresBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Levosoje, Skola
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Levosoje, III
arr. 17:00
dep. 17:00
5.3 km
Oslare, I
arr. 17:02
dep. 17:02
6.3 km
Oslare, II
arr. 17:04
dep. 17:04
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:08
dep. 17:08
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 17:10
dep. 17:10
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:14
dep. 17:14
12.8 km
Letovica, I
arr. 17:17
dep. 17:17
13.9 km
Letovica, Most
arr. 17:20
dep. 17:20
14.3 km
Rajince
arr. 17:35
dep. 17:35
16.3 km
Crnotince
arr. 17:50
dep. 17:50
20.3 km
Donja Susaja
arr. 17:55
dep. 17:55
21.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 18:00
dep. 18:00
24.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 18:05
dep. 18:05
25.3 km
Presevo, Bus station
arr. 18:15
28.3 km
18:15 19:45 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 18:15
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:24
dep. 18:24
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Levosoje, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
5 km
Levosoje, III
arr. 18:30
dep. 18:30
5.3 km
Oslare, I
arr. 18:32
dep. 18:32
6.3 km
Oslare, II
arr. 18:34
dep. 18:34
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 18:38
dep. 18:38
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 18:40
dep. 18:40
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 18:44
dep. 18:44
12.8 km
Letovica, II
arr. 18:47
dep. 18:47
13.9 km
Letovica
arr. 18:50
dep. 18:50
14.3 km
Rajince
arr. 19:05
dep. 19:05
16.3 km
Crnotince
arr. 19:20
dep. 19:20
20.3 km
Donja Susaja
arr. 19:25
dep. 19:25
21.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 19:30
dep. 19:30
24.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 19:35
dep. 19:35
25.3 km
Presevo, Bus station
arr. 19:45
28.3 km
19:25 20:32 (01:07)
AS JedinstvoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 19:25
Bujanovac, Simpo
arr. 19:30
dep. 19:30
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 19:32
dep. 19:32
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 19:34
dep. 19:34
3.3 km
Levosoje, III
arr. 19:35
dep. 19:35
3.7 km
Oslare, I
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Oslare, II
arr. 19:40
dep. 19:40
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 19:44
dep. 19:44
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 19:46
dep. 19:46
7.6 km
Letovica
arr. 19:55
dep. 19:55
11.4 km
Letovica, Most
arr. 19:56
dep. 19:56
11.7 km
Rajince, P
arr. 20:01
dep. 20:01
13.8 km
Rajince
arr. 20:03
dep. 20:03
14.7 km
Crnotince
arr. 20:10
dep. 20:10
18.6 km
Donja Susaja
arr. 20:13
dep. 20:13
20 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 20:15
dep. 20:15
21.2 km
Oraovica kod Preseva
arr. 20:21
dep. 20:21
23.6 km
Presevo, Bus station
arr. 20:32
26.5 km
19:35 20:40 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 19:35
Bujanovac, Motel
arr. 19:40
dep. 19:40
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Levosoje
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Samoljica
arr. 20:05
dep. 20:05
10 km
Biljaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
17 km
Bustranje kod Preseva
arr. 20:15
dep. 20:15
21 km
Reljan
arr. 20:20
dep. 20:20
22 km
Aliderce
arr. 20:25
dep. 20:25
23 km
Cukarka
arr. 20:30
dep. 20:30
27 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
30 km
Presevo, Bus station
arr. 20:40
33 km
22:27 22:44 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Railway station
dep. 22:27
Presevo, Railway station
arr. 22:44
21 km

Naselja Bujanovac i Presevo su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 22:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.