Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bujanovac - Letovica timetable

saturday, 20.07.2019.
06:10 06:45 (00:35)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 06:10
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Nesalce, Reka
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Nesalce, Stara skola
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Nesalce, Groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Letovica, Most
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Letovica
arr. 06:45
14 km
06:35 07:10 (00:35)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:35
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Levosoje, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Levosoje, III
arr. 06:50
dep. 06:50
5.3 km
Oslare, I
arr. 06:52
dep. 06:52
6.3 km
Oslare, II
arr. 06:54
dep. 06:54
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:58
dep. 06:58
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 07:00
dep. 07:00
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
12.8 km
Letovica, I
arr. 07:07
dep. 07:07
13.9 km
Letovica, Most
arr. 07:10
14.3 km
06:40 07:11 (00:31)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 06:40
Bujanovac, Simpo
arr. 06:45
dep. 06:45
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:47
dep. 06:47
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 06:49
dep. 06:49
3.3 km
Levosoje, III
arr. 06:50
dep. 06:50
3.7 km
Oslare, I
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Oslare, II
arr. 06:55
dep. 06:55
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:59
dep. 06:59
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 07:01
dep. 07:01
7.6 km
Letovica
arr. 07:10
dep. 07:10
11.4 km
Letovica, Most
arr. 07:11
11.7 km
07:25 07:56 (00:31)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 07:25
Bujanovac, Simpo
arr. 07:30
dep. 07:30
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 07:34
dep. 07:34
3.3 km
Levosoje, III
arr. 07:35
dep. 07:35
3.7 km
Oslare, I
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Oslare, II
arr. 07:40
dep. 07:40
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 07:44
dep. 07:44
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 07:46
dep. 07:46
7.6 km
Letovica
arr. 07:55
dep. 07:55
11.4 km
Letovica, Most
arr. 07:56
11.7 km
08:30 09:08 (00:38)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 08:30
Bujanovac, Adria
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 08:38
dep. 08:38
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Nesalce, Reka
arr. 08:58
dep. 08:58
10 km
Nesalce, Groblje
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Letovica, Most
arr. 09:05
dep. 09:05
15 km
Letovica, Grace
arr. 09:08
16 km
09:40 10:15 (00:35)
C.G.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 09:40
Bujanovac, Simpo salon
arr. 09:44
dep. 09:44
0.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:45
dep. 09:45
1 km
Bujanovac, Integral
arr. 09:46
dep. 09:46
1.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:51
dep. 09:51
4 km
Levosoje, Skola
arr. 09:53
dep. 09:53
5 km
Levosoje, III
arr. 09:55
dep. 09:55
5.3 km
Levosoje, Mlin
arr. 09:56
dep. 09:56
5.8 km
Oslare, I
arr. 09:57
dep. 09:57
6.3 km
Oslare, II
arr. 09:59
dep. 09:59
7.8 km
Nesalce, Maudzirska mahala
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Nesalce, Nova skola
arr. 10:03
dep. 10:03
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 10:05
dep. 10:05
10.8 km
Nesalce, Stara skola
arr. 10:06
dep. 10:06
11.5 km
Nesalce, Groblje
arr. 10:07
dep. 10:07
12 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 10:09
dep. 10:09
12.8 km
Letovica, I
arr. 10:12
dep. 10:12
13.9 km
Letovica, II
arr. 10:15
14.3 km
10:45 11:20 (00:35)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:45
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:50
dep. 10:50
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
4 km
Levosoje, Skola
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Levosoje, III
arr. 11:00
dep. 11:00
5.3 km
Oslare, I
arr. 11:02
dep. 11:02
6.3 km
Oslare, II
arr. 11:04
dep. 11:04
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:08
dep. 11:08
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:10
dep. 11:10
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:14
dep. 11:14
12.8 km
Letovica, I
arr. 11:17
dep. 11:17
13.9 km
Letovica, Most
arr. 11:20
14.3 km
10:50 11:25 (00:35)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 10:50
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 11:05
dep. 11:05
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:08
dep. 11:08
9 km
Nesalce, Reka
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Nesalce, Stara skola
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Nesalce, Groblje
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Letovica, Most
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Letovica
arr. 11:25
14 km
11:05 11:40 (00:35)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 11:05
Bujanovac, Adria
arr. 11:08
dep. 11:08
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 11:20
dep. 11:20
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Nesalce, Reka
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Nesalce, Groblje
arr. 11:35
dep. 11:35
12 km
Letovica, Most
arr. 11:38
dep. 11:38
15 km
Letovica, Grace
arr. 11:40
16 km
11:25 12:00 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 11:25
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:30
dep. 11:30
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Levosoje, Skola
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Levosoje, III
arr. 11:40
dep. 11:40
5.3 km
Oslare, I
arr. 11:42
dep. 11:42
6.3 km
Oslare, II
arr. 11:44
dep. 11:44
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:48
dep. 11:48
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Letovica, II
arr. 11:57
dep. 11:57
13.9 km
Letovica
arr. 12:00
14.3 km
13:20 13:55 (00:35)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 13:20
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Nesalce, Reka
arr. 13:41
dep. 13:41
10 km
Nesalce, Stara skola
arr. 13:43
dep. 13:43
11 km
Nesalce, Groblje
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Letovica, Most
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Letovica
arr. 13:55
14 km
13:23 13:54 (00:31)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 13:23
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
dep. 13:28
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:30
dep. 13:30
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
3.3 km
Levosoje, III
arr. 13:33
dep. 13:33
3.7 km
Oslare, I
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Oslare, II
arr. 13:38
dep. 13:38
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:42
dep. 13:42
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 13:44
dep. 13:44
7.6 km
Letovica
arr. 13:53
dep. 13:53
11.4 km
Letovica, Most
arr. 13:54
11.7 km
13:25 13:56 (00:31)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 13:25
Bujanovac, Simpo
arr. 13:30
dep. 13:30
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 13:34
dep. 13:34
3.3 km
Levosoje, III
arr. 13:35
dep. 13:35
3.7 km
Oslare, I
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Oslare, II
arr. 13:40
dep. 13:40
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:44
dep. 13:44
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 13:46
dep. 13:46
7.6 km
Letovica
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Letovica, Most
arr. 13:56
11.7 km
13:30 14:05 (00:35)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 13:30
Bujanovac, Adria
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 13:45
dep. 13:45
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:50
dep. 13:50
9 km
Nesalce, Reka
arr. 13:53
dep. 13:53
10 km
Nesalce, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Letovica, Most
arr. 14:00
dep. 14:00
15 km
Letovica, Grace
arr. 14:05
16 km
13:45 14:20 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 13:45
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:56
dep. 13:56
4 km
Levosoje, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
5 km
Levosoje, III
arr. 14:00
dep. 14:00
5.3 km
Oslare, I
arr. 14:02
dep. 14:02
6.3 km
Oslare, II
arr. 14:04
dep. 14:04
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:08
dep. 14:08
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:10
dep. 14:10
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:14
dep. 14:14
12.8 km
Letovica, II
arr. 14:17
dep. 14:17
13.9 km
Letovica
arr. 14:20
14.3 km
14:00 14:37 (00:37)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Levosoje, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
5 km
Levosoje, III
arr. 14:15
dep. 14:15
5.3 km
Oslare, I
arr. 14:17
dep. 14:17
6.3 km
Oslare, II
arr. 14:19
dep. 14:19
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:23
dep. 14:23
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:29
dep. 14:29
12.8 km
Letovica, I
arr. 14:34
dep. 14:34
13.9 km
Letovica, Most
arr. 14:37
14.3 km
14:10 14:45 (00:35)
C.G.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 14:10
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:14
dep. 14:14
0.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Bujanovac, Integral
arr. 14:16
dep. 14:16
1.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Levosoje, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
5 km
Levosoje, III
arr. 14:25
dep. 14:25
5.3 km
Levosoje, Mlin
arr. 14:26
dep. 14:26
5.8 km
Oslare, I
arr. 14:27
dep. 14:27
6.3 km
Oslare, II
arr. 14:29
dep. 14:29
7.8 km
Nesalce, Maudzirska mahala
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:33
dep. 14:33
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:35
dep. 14:35
10.8 km
Nesalce, Stara skola
arr. 14:36
dep. 14:36
11.5 km
Nesalce, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:39
dep. 14:39
12.8 km
Letovica, I
arr. 14:42
dep. 14:42
13.9 km
Letovica, II
arr. 14:45
14.3 km
15:20 15:55 (00:35)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 15:20
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:38
dep. 15:38
9 km
Nesalce, Reka
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Nesalce, Stara skola
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Nesalce, Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Letovica, Most
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Letovica
arr. 15:55
14 km
16:27 17:03 (00:36)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 16:27
Bujanovac, Adria
arr. 16:30
dep. 16:30
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 16:39
dep. 16:39
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Nesalce, Reka
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Nesalce, Groblje
arr. 16:51
dep. 16:51
12 km
Letovica, Most
arr. 16:56
dep. 16:56
15 km
Letovica, Grace
arr. 17:03
16 km
16:45 17:20 (00:35)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Levosoje, Skola
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Levosoje, III
arr. 17:00
dep. 17:00
5.3 km
Oslare, I
arr. 17:02
dep. 17:02
6.3 km
Oslare, II
arr. 17:04
dep. 17:04
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:08
dep. 17:08
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 17:10
dep. 17:10
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:14
dep. 17:14
12.8 km
Letovica, I
arr. 17:17
dep. 17:17
13.9 km
Letovica, Most
arr. 17:20
14.3 km
18:15 18:50 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Center
dep. 18:15
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:24
dep. 18:24
2 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Levosoje, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
5 km
Levosoje, III
arr. 18:30
dep. 18:30
5.3 km
Oslare, I
arr. 18:32
dep. 18:32
6.3 km
Oslare, II
arr. 18:34
dep. 18:34
7.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 18:38
dep. 18:38
9.8 km
Nesalce, Reka
arr. 18:40
dep. 18:40
10.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 18:44
dep. 18:44
12.8 km
Letovica, II
arr. 18:47
dep. 18:47
13.9 km
Letovica
arr. 18:50
14.3 km
19:25 19:56 (00:31)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 19:25
Bujanovac, Simpo
arr. 19:30
dep. 19:30
1.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 19:32
dep. 19:32
2.9 km
Levosoje, Skola
arr. 19:34
dep. 19:34
3.3 km
Levosoje, III
arr. 19:35
dep. 19:35
3.7 km
Oslare, I
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Oslare, II
arr. 19:40
dep. 19:40
5.3 km
Nesalce, Nova skola
arr. 19:44
dep. 19:44
7.1 km
Nesalce, Reka
arr. 19:46
dep. 19:46
7.6 km
Letovica
arr. 19:55
dep. 19:55
11.4 km
Letovica, Most
arr. 19:56
11.7 km
19:37 20:20 (00:43)
Dzamija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Dzamija
dep. 19:37
Bujanovac, Adria
arr. 19:40
dep. 19:40
1 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 19:43
dep. 19:43
2 km
Turija kod Bujanovca
arr. 19:48
dep. 19:48
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 19:58
dep. 19:58
9 km
Nesalce, Reka
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Nesalce, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
12 km
Letovica, Most
arr. 20:12
dep. 20:12
15 km
Letovica, Grace
arr. 20:20
16 km

Naselja Bujanovac i Letovica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.